0 oy
612 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (772 puan) tarafından
İlk kez Anne olanlar ilk Anneler gününüz nasıl olsun isterdiniz yani küçücük bebişlerimiz bize verilen en güzel hediye tabi ki ama babalardan da bi süpriz bekliyormusunuz mesela ben bekliyorum yani daha hamileyken bana süpriz yapmıştı bütün sewdiklerinizi organize edip hepsi video çekip güzel dileklerde bulunmuşlardı oyüzden şimdide kutlamicak kadar düşüncesiz olacağını düşünmüyorum. Sizler ne düşünüp neler olsun istiyorsunuz 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anne adayı olarak ilk anneler günüm ama annemsizde ilk anneler günüm onun için o günü yaşamak istemiyorum şu an. 
(772 puan) tarafından
Canım zaten ben annelerimizi işin içine katmadım çünkü benimde Annem vefat etti  14 yıl önce ve 14 yıldır ben ne Anne kelimesini kullandım nede Anneler gününü kutladım o yüzden daha çok bebeklerimiz üzerine yoğunlaştım Allahım onlara uzun ömürler versin
tarafından
Amin inşallah.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hamileyim şuan bilemiyorum telefonda kutlar heralde yanımda değil çünkü unutmaz sanmam normal doğum günümde bile iki çiçek alır benden ve gelecekte ki bebişimzden der şimdi gerçekten hamileyim umarım kutlar yani :D

(772 puan) tarafından
Vay hiç bebek yokken bile ne güzell Allah herkese öyle düşünceli eşler nasip etsin  hoş ben benim modelden memnunum yanlış anlaşılma olmasın
tarafından
Allah herkesi mutlu etsin cnm ağız tadı versin
0 oy
(636 puan) tarafından

Ben kutlamasını bekliyorum:)ilk anneler günüm olucak daha doğurmasam da anne sayılırım bence 50 gün kaldı doguma. dün akşam anneler günü reklamı çıktı. Ben de doğmadi ama ben de anne sayılirım herhalde sayılırım dimi falan dedim :) şimdi isterse kutlamasın bakalım :D

(772 puan) tarafından
:)))  çok zekice canımm bence anne sayılmazsın o küçük bebek içine düştüğü an zaten sen bi annesin :)) Allah hayırlısıyla doğurmanıda nasip etsin  canım
(636 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :) amin inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Geçen sene anneler günün de hamileydim ve ev almıştık taşınıyorduk öyle arada kaynadı eşim bişey almadı ama kaynanam çok güzel bi çiçek almıştı şimdi anneler günü yine hamileyim eşim bişi almaz benim annem sen misin oğulların alır büyüyünce der :)) ama kaynanam dan bekliyorum bakalım düşüncelidir bu konuda :))  
(772 puan) tarafından
Aaa ne güzel yanlış anlamadıysam bi çocuğun peşine hemen diğerini yaptın araları çok az olacak ne güzel bende istiyorum aslında ama kafamda sorular war
tarafından
13 ay olacak canım araları oğlum 4 aylıkken hamile kaldım arkadaş yaptım hemen ona tek kalmasın diye :))
(772 puan) tarafından
Peki hamileyken emzirme işi nasıl oluyo emzirebiliyomusun canım benim oğlumda 9aylık bende düşünüyorum ama bu çocukla uğraşırken hamilelik nasıl olur bilemiyorum
tarafından
Emziriyorum canım herkes zararlı bilmem ne diyo ama doktorum izin verdi 7 aylık hamileyim emziriyorum hiçbir sıkıntı da yok Allaha şükür süt bozulur dediler ama bozulmadı oğlun zayıflar sütün yaramaz dediler ama zayıflamadı demek ki emzirilebiliyormuş
0 oy
(165 puan) tarafından
Benim eşim düşücelidir ama maddiyattan dolayı bir hediye beklemiyorum :)
(772 puan) tarafından
Herşey maddiyat değil ki canım kendisi ewde kendince bişi yapması veya kutlaması bile yeter  :)
(165 puan) tarafından
Tabiki öyle ama bakalım ilk anneler günümüz. Kestiremiyorum şu an ne yapacağını:)
(772 puan) tarafından
Hade hayırlısı inşallah bize hayal kırıklığı yaşatmazlar :)
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Esimin ek kartiyla gittim kendime kaynanama anneme esarp aldim esimede dedim askim kendime anneler günü hediyesi aldim haberin olsun diye :D:D

tarafından
Allah iyiliğini versin :) iyi yapmışsın
(772 puan) tarafından
Haha ha oda güzelmiş canımm :)) mantıklı en azından istediğin beğendiğin veya ihtiyaç duyduğun bişi olmuş canım
(2,931 puan) tarafından
Benim öküze kalsaaaannn sen bnm annemmisin der :)) bncede iyi yaptim pişman değilim :D
tarafından
Hahhah benimki de öyle der kız büyüyünce oğulların sana alır der :)
(2,931 puan) tarafından
Bi ince düşünen koca bulamadim yanar yüreğim ona yanar :D
tarafından
Kız benim ki dün bana diyor ki senin doğum günün ne zamandı :))))
(2,931 puan) tarafından
Kiz oluyo oyle arada gecen ben ne zamn evlendik onu unuttum eşime sordum :D kafa kim bilir nerde :)
tarafından
Yok kız benimki normalde de hatırlamaz ne doğum günü ne evlilik yıldönümü sadece sevgililer günüyle kadınlar gününü hatırlar oda herkes kutluyor diye :)))
(772 puan) tarafından
Valla 31 temmuz hem doğum günüm hem ewlilik yıl dönümüm becerebilseydim doğumuda ona getircektimde 8gün geç geldi sipam :))  kolaysa unutsun da göreyim :))
0 oy
(299 puan) tarafından
Kizimla supriz yapmasını isterim de yapacagini sanmıyorum kuru kuru kutlar diye düşünüyorum:) ama belli olmaz eserekli birazcik :))
(772 puan) tarafından
Hade bakkalım kimse hayal kırıklığı yaşamasında :)
(299 puan) tarafından
Öyle canm amaaaan huzur olsun saglik olsun da inan artik kimse onem vermiyor  he evet supriz yapsa bi cicek bile alsa dunyalar benim olur zaten de Allah sağlık huzur versin hepimize
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Bekliyorum valla dogum gunumde beklemedim ama bu baska :) peki yapar mı dersen yok sanmıyorum minnak bi öküz kendisi hic ince düsünmez anca soyluycem oyle :) kendi kendime alıyım bari napiyim canım kendim <3:D

(772 puan) tarafından
Demokraside çareler tükenmez canım onun aklına gelmiyosa sen ağzınla iste unutma isteyenin bir vermeyenin iki yüzü kara :)))
(2,172 puan) tarafından
Hahahah aynen aşkta gurur olmaz zaten ben diyim bi almazsa onun ayıbı :D
(772 puan) tarafından
Aynen canım almassada pişir pişir koy önüne ağzımla hediye istedim sendende almadın de bana bi kaç kez böle söylensen daha bişiyi atlamaz heralde :)))
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Beklentim sıfır... 2 çocuk anasıyım.. olacak olan suprizde sıfır olucak :) ama pekte umursamıyorum:)
(772 puan) tarafından
Bi süre mal gibi yaşadıktan sonra geçio canım taki bir sonraki döneme kadar
(9,652 puan) tarafından
Geçsin diye dua ediyorum valla kocam da triplerde..
(772 puan) tarafından
Benimki de triplere girince sen işine bak senle alakası yok diodum öyleyken tripte çekilmio :)
(9,652 puan) tarafından
Yok Kız bizimki kendi icin cok mühim bi gerekçe buldu :) dün 5 yıl aradan sonra ki evlilik öncesinde de en son ne zaman bi cicek vermişti hatırlamıyorum bi 10 yıl olmuş bile olabilir dün yol kenarından papatya koparmıştı verdi sevindim falan dün arabada unutmusum almamışım bildiğin suan da neler neler diyo senin yüzünü gördüm işte sen busun bi daha sana bişey yok bana bukadar değer veriyosun falan görsen tripleri
(772 puan) tarafından
Allahım erkeğinde trip atanıda mı var ya sanki unutmuş olamazsın ne diyimkii
0 oy
tarafından

Ben beklemiyorum çünkü yapmaz çünkü adam odun :D

(772 puan) tarafından
Ah bu erkeklerr hammaddede mi bi sıkıntı war bilemedim ki geneli aynı :))
tarafından
Ben seviyorum ama ya :)
(772 puan) tarafından
Yaaa tabii ki bende seviyorum odun kocamı :) istemediğin bişi yapim hemen odun olduk şimdi der bana :) ben odun sewiyorum ki odun olduğunu bile bile aldım :)))
tarafından
Yoo benimki romantikti ama tavlayana kadarmos :)
(772 puan) tarafından
Biz tanıştıktan 2 3 ay sonra çıkmaya başladık 9 yıl üstünede ewlendik 3 yıllıkta ewliyiz 9 yıl içersinde odun oluşunu gördüm film izler gibi :)))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 322 göst.
0 oy
10 cevap 828 göst.
13 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu