0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından

Birinin yalnış işler yaptığında  şüpeleniyorum  ve içim huzursuz sizce ne yapmalıyım

6 Cevaplar

+1 oy
(1,949 puan) tarafından

Ağzı kapaklı anlatmışsın buna fikrimiz ne olabilir ki canım? 

(22 puan) tarafından
Aslında içim çok rahatsız bu kişi  kaynanam ben çok üzgünüm yakıştıramadıgım için yazmaya bile elim varmıyor
(1,949 puan) tarafından
Anladım canım noldu kocasını mı aldatıyor
(22 puan) tarafından
Aslında gözümle görmedim ama. Hareketleri hep. Aldattığını gösteriyor maalesef
(1,949 puan) tarafından
Emin olma canım kimseyi hareketi ile yargılama günah alırsın sonra
(22 puan) tarafından
İnşallah yanılıyorumdur dicem ama eşimde bişeyler gmtmüş önceden
(1,949 puan) tarafından
Aa eşindemi görmüş inanamadım çok zor bişey
(22 puan) tarafından
İğrenç bişi. Yani çok ayıp insan gelini olr torunları olr artık   insan biraz utanır bide biz susunca hiç bişi yok gibi yanımızda yüzümüze nasıl bakıyor anlamıyorum eşim sırf bu yüzden. Evlenmekten hep korkuyorum diyor
-Reklam-
+1 oy
(357 puan) tarafından

Daha açıklayıcı yazsanız yardımcı oluruz ama böyle pek bisey anlayamadım 

(22 puan) tarafından
Bu kişi beraber yaşıyorz kaynanam
(160 puan) tarafından
Kaynanam derken? Kaynanan mı aldatan ?
(22 puan) tarafından
Ewt yaşlı kendi halinemi bıraksam acaba bilemiyorum
(357 puan) tarafından
Yuh kaynanan kayinbederinimi aldatiyor daha neler duyacaz nasıl farkettin yalnış anlamış olabilirmisin
(160 puan) tarafından
Şok oldum resmen.  Kuzum aldatmaktan kastın ne? Emin misin kii?
+1 oy
tarafından

emin olduktan sonra gidip uyar ama ne gibi yanlis tam olarak anlatmamissin

tarafından
canim merak etme korkudan esine bisey diyemez cnku hatasi belli ama tabiki tam emin ol elinde kanit olsun nolur nolmaz
(22 puan) tarafından
Eşim le paylaştım oda bana dediki bende çok şüpeleniyorum jarşına aşıp konuşmuş annesini annesi sadece  aglamş. Oda ne yapacağını şaşırmış bende  yeni evliyim
tarafından
aa kaynananmi.kayinpederini aldatiyor eger esinin haberi varsa ve annesiylede konusmussa bosver o zman canim yalancinin mumu yatsiya kadr er yada gec cikar meydana
(22 puan) tarafından
Dimi boş verim ama gün içimde. Sürekli beraberiz kaynanamla bana çok iyi ama ailesine yaptığı bu şey yüzünden ister istemez.  Soguyorum
tarafından
yani ama elinden biswh gelmez sonucta bosver
+1 oy
(181 puan) tarafından

Bence hic bulasma ben gozumle bile gorsem hayatta karismam zamaninda esimin ailesi arasinda biseyler oldu bildigimi soyledm karsimdaki insani savundum hatta sonra onlar iyi oldular hepsi bana cephe aldi 

(22 puan) tarafından
Dimi. Bende öyle düşünüyor um bide söypesen bile bir şekilde yalan söyler haklı cıkar
+1 oy
(351 puan) tarafından

Bence karismayin. Eşiniz de biliyorsa o varken size düşmez. Sonra iftira atıyor der çekemeyen kotu gelin oluverirsin kimse yasli başlı kadına yakistirmaz çünkü 

(22 puan) tarafından
Haklısın ama çok rahatsız oluyorum beraber yaşadığımız için ister istemez  rahat değilim
(351 puan) tarafından
Yapacak bisey yok esin görecek anasının yediği naneyi. He o görüyor ve sessiz kalıyorsa seni de irgalamasin.
0 oy
(96 puan) tarafından

canım kayınvaliden kac yasındaki eminmisin ve nasıl emin oldun bende böle 3 olayın icine karıştım birinn haberi oldu 2 kişi hala süpeleniyorum birinden eminim digerini bilmiyorum kac sene önceydi ona göre fikir verrim sana 

(22 puan) tarafından
Bunlar hep yeni  hala olan şeyler 45ysında

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,661 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 707 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (184 puan) tarafından soruldu