0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Merhaba kızlar bebisiniz nasıl;)

8 Cevaplar

+1 oy
(218 puan) tarafından

En İyi Cevap

Benimkininde eli agzindan cikmiyo yuvarlanmaya calisiyo ama donemiyo :) ve agzi cok Akiyo

(33 puan) tarafından
Aynen canim ;) ay ne güzel maşallah bende oyun halısına yatırıp oynuyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,149 puan) tarafından

Bizde iki ay 10 gunluguz elini es kaza yakalarsa emiyor bol bol kikirdiyor oğlum her konusmaya gülücük atıyor :D

(501 puan) tarafından
2.5 aylik kızım ve buyuk bir hırsla elini emiyor konusunca agzini aca aca gülüyor
(33 puan) tarafından
Ay maşallah  ;)
(33 puan) tarafından
Pisik kremi ne kullanıyorsunuz ben unibaby sampuan da johnsan baby geçtim sarı olanı unibabydi oda hiç temizlemiyordu sanki kokusu bile yoktu benim bebeğimde kız
(3,149 puan) tarafından
Ben pişik kremi olarak bepantol kullanıyorum canim
(3,149 puan) tarafından
Ben yüz üstü yatirirsam elini emiyor yoksa henüz yakalayıp ememiyor
(501 puan) tarafından
Mustela kullaniyorm hem sampuani hem pisik kremini.icinde cok kimyasal filan olmayınca cok yogun kokmuyor sanrm.mustela da ole pek kokmuyor.hangi mamayi kullaniyorsun benmki de emmiyor sagip vermeye calisiyorum bi de mama veriyoruz
(385 puan) tarafından
Kızlar pişik kremleri işe yaramıyor ve is yapıyor ben vazelin kullandım bir daha hiç pişik bile olmadı
0 oy
tarafından
Benimki 2 bucuk aylik canim su iki gundur emmek istemiyo sapur supur elini emiyo seninki nasil
tarafından
Aynıı nedenkii acaba elini ememeyi öğrendi kuzucum yaa :D sapur şupur gece sesine uyanıyorm bakıyorum eli ağzında sağa sola bakar :D
tarafından
Bende diyorum ne var elinde bal kaymak mi ben emen die guluyo sesleri ayirt ediyo artik
tarafından
Aynen vallahii çekiyorum tekrar sıpa ya ayy o gulmeleri zaten miss kuzucuklar Rabb'im hep güldürsün minnaklari bı ömür inşallah annesi ❤️
tarafından
Amin canimmm amin insallah hepimizinkini ❤❤
tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Benim cadı bagirmayı ögrenmis durup durup çığlık atıyor eli agzindan çıkmıyor tükürük saçıyor  canim :D  

(33 puan) tarafından
Benimkide hafif ses çıkarıyor tukuruk ve el bu ayda oluyormuş herkesin aynı demek ki :)) Asisi var bayrama yakın
0 oy
(536 puan) tarafından

Benimde 3 aya yakın :) hep onunla konuşmamı istiyo konuşmasında ağlıyor bı de bı yere uzatinca kalkmaya calisiyo:D

0 oy
tarafından
İyiyiz seni sormalı canım 
0 oy
(198 puan) tarafından
Benim kızım 3 buçuk aylık oldu bilinçli tepkiler veriyor babasını ayırt ediyor benden bile daha çok pas veriyor onu görünce sesler çıkarıp  aguluyor :) Dönmeye çalışıyor ama.basaramadi :) Parmaklarını emiyor ama yanlış parmağını orta parmağıyla işaret parmağını emiyor :D Bunun gibi şeyler canım en önemlisi artık birbirimize daha çok alıştık eskidi kadar zorlanmıyorum 
0 oy
tarafından

6 aylık hamileyim çok iyi kımıl kımıl maşallah :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 254 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 615 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...