0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
kizlarr esimm hamile olmadan once pek yardim etmezdi smdi sofrayi kurar kaldirir evleri siler supurur is duruosa sesini cikarmazz arada bu gunlerin tadini cikar dioo bende diorumm ki oglumu atarimm kucagina isime bakarimm diorumm canima minnet ben ogluma bakatimm dioo :) ins hamilelikten snrada devam eder :) ve gercekten zor bi hamilelik geciriorumm herkezz cekmezz benim gibisini diorumm :)

7 Cevaplar

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Hamilelikte ayri değişti doğurduktan sonra apayri değişti canim kocisim❣❣
(62 puan) tarafından
inss boyle devam eder :)
(6,360 puan) tarafından
Aminn canm insallah❣ senin ki de muhtemelen daha da iyiye gider dogumdan sonra bebisi gorsun bi etrafinda pervane olur :D benim esim bazen beni sinirlendirmek icin senin gibi bi kadindan bu kadar tatli bi cocuk nasil cikti der ☺
(62 puan) tarafından
bizimki de bi dogsunda ne dicekk bakalimmm cok seviorimm ama bu inadin beni ölduruo o yonden sana cekmesin dioo :)
(6,360 puan) tarafından
Benimki de inat ve kiskanclikta sana cekmesin diyo
(4,758 puan) tarafından
Aynı benim kociş de öyle diyor bana bende merak ediyorum doğumdan sonra değişir mi diye inşallah değişmez
(6,360 puan) tarafından
Degisirsen seni oyarim de :D insallah degismez canim ❣❣
(4,758 puan) tarafından
Hergün diyorum valla kuzum ya inşallah değişmez canım
(6,360 puan) tarafından
Aminn tatlim insallah❣
(4,758 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(6,679 puan) tarafından

Evet deyişdi hele dogumdan sora 2kat deyişiyor:D

(62 puan) tarafından
iyimi kotumu :)
(6,679 puan) tarafından
İyi kiz her şeyime yetişor ev yemek temizlik :D
(62 puan) tarafından
benimkide saolsunn yapioo onceden kalkip su almayan adamm sofra kaldirio :)
0 oy
(1,064 puan) tarafından

Benimki hamileyken ne temizlik ne bise yardm etmezdi sadece agir olan biseyi kaldrdi oylede pek agir bise yok evde zaten. Dogurdum allah var cocuga iyi bakiyo yine temizlik yemek hersey bende :angry:

(62 puan) tarafından
cocuga baksinn yeter bosver kuzummm
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben herseyi kendim yapiyorum temizlik yemek camasir bana esim dahi hic kimse yardim etmedi bakalim cocuk olunca yardim edecekmi
(62 puan) tarafından
onceden yedigini kaldirmazdi smdi cok degisti annesi bile dioo evde suyu getirmrzdi die smdi babasinin yaninda bile ssn yapma dioo ama yardimda gerekio ev tasidikk ben evde yattim o isleri yapti
(1,254 puan) tarafından
Helal be esine bakalim dogunca benimde esim boylemi oluyo)
(62 puan) tarafından
benimki dogmadan boylee :) ama dogunca acisi cikacak dio bende bebeyi atarimmm kucaginaa diorummm :)
(1,254 puan) tarafından
)))))))dogru soylemissin)
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Yoohocte degismedi hamile kalmadan once evi supuruordm arkmdan siliordu camasir asiordu vs smdi hic bi tek balkona camasir asio oda ip yuksek bn gerilmiyim karnim sizlio diorm da ole hatta gecenlerde dedm hamile kalmadan once yapiodn hamile kaldm yapmiosn ilginc die. Esmde sey dedi o zamn is seyrekti erkn geliordm eve yorgun olmuordm da ondan smdi cok yoruluyorum dinlenmek istiorm. Baktgm zamn dgru o donemler is yoktu . Smdi is iyi Allaha sukur bazen gecgelio eve 10 11 bnde bisi beklemiom ya camasirimi assin yeter :))

(62 puan) tarafından
ay o camasir banada cok dertti evi degistirdikk kurtulldimmm :))) benimki.suan issiz ise baslasada yapar ama calisirken hafta sonu bersber is tutuodukk :)
(2,351 puan) tarafından
Hafta sonu ben bile is tutmuyorum cikalim hava alalim gezelim birlikte bisey yapalim die..
Gerci son 5 haftadr pazrlarida ek ise gtti esm gece 3 de geliordu ama bitti ek ise gtmio artk
Hafta sonu bizm tatil gunumz is yapamayiz :))
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Benim kocam hep okuz.. hep odun.. evlendik aynı hamile kaldım aynı doğurdum aynı 2.'yi doğurdum aynı.. yok yani bu adam yontulmaz  ben anladım artık.. ümitsiz vaka
0 oy
tarafından
Eşim hep yardımci olurdu sağolsun hamilelikte daha bir yardımcı oldu 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 259 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fatmastl (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.