0 oy
1,253 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

19 yaşındayım. 32 haftalık doğum yaptım bebegimin cigerleri oluşmadı eşim sürekli olarak hamileyken şiddet uyguladı.  sikayetci oldum. daha sonra özür diledi afffetim. gene ayni seyler oldu erken dogumun sebebi oldugunu düşünüyorum.  bebeğim tam 3 ay yoğun bakımda yatti cihaza bağlıydi nefes alamiyodu kendisi. koronadan dolayi yanina gitmek yasakti hic görmedim tam 3 ay sonrs kavuştuk yavrumuza .. ama evde oksijen tedavisi görüyor çıktıktan sonra iki kere daha yoğun bakıma alındı.  kışın daha cok alınır dediler.  ben bidaha ayrılmak istemiyorum. eşim 4 gün önce beni aldattı.  aldattığı için açıklamasını istedim aciklayamadigi icin haksiz olduğu icin yediremedi beni dövdü şikayetçi oldum. darp raporu aldık.  annesi dedi cocuk gidecek kalk bak cocuguna kalkip da bakmadi bile hasta çocuğun gelmedi mi gözünün önüne dedim. anneler burda birbirinize destek oluyorsunuz benim de cok ihtiyacim var konuşmalarıniza benim ailem beni kabul etti şükür yanlarindayim ama cok üzülüyorum. ben de isterdim çocuğum baba dediğinde babasi da duysun. :(

35 Cevaplar

0 oy
(567 puan) tarafından
Canim seni hamileyken döven o adam utansın halinden. Sen artık bebeğini düşünüceksin. Sana kızmıyorum beni yanlış anlama. Neden seni ilk dövdüğünde annene gitmedin. Sen stres olup bebeğin erken doğup bebeğinin üç ay yoğun bakımda neden kalsın en başta annene gidip bebeğini sağlıkla kucağına alırdın . Şimdi o babası bunları düşünüyor mu benim yüzümden oldu diyor mu yok. Ama nasipte böyle yazılmış. Sen bebeğine sıkı sıkı tutun inşallah bundan sonra hayatın daha iyi olur 
(5 puan) tarafından
ben gittim annemlere dovdugunde geldiler barışmak için pisman oldugunu söyledi sonra yine devam etti doktora anlattim erken doğum riskin var dedi kendisine söyledim ama anlamadi erken doğum icin de beni suclamaya çalışıyor
(567 puan) tarafından
Her zaman ki gibi zeytinyağı gibi üste çıkma çabaları. Seni de anlıyorum canım bebeğim olacak babasız büyümesin diye affettin ama yine yaptı. Demek ki onun da böyle bir huyu var gördün Bi daha bence gitme evladını düşünüyorsan.
(5 puan) tarafından
evladımi düşündüğüm için kaldım.  şimdide onu düşündüğüm için gitmiyorum gitmeyecegim. bundan sonrasini o düşünsün belki yaptıkları gözünün önüne gelir
-Reklam-
0 oy
(13,891 puan) tarafından

çok sinirlendim şuan evladı hasta ve o gidip karısını aldatıyor Allah islah etsin ne diyim sende üzülme cnm öylr bir babası olcağına olmasın hiç görmesin daha iyi

(5 puan) tarafından
bide jandarmalara diyor telefondan sildiydim nerden bulmuş bilmiyorum diyoe sarhoş sarhoş
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Pislik adam :angry: Adam sıfatı da yakışmıyor pis mahluk :angry:

Var her şeyde bir hayır öyle biri ile ömür geçmez Allah yardımcın olsun canım 

(5 puan) tarafından
Allah razı olsun tek sığınagim bebeğim
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım en buyuk hata cocuk için olmayacak birseyi devam ettirmek ne yazıkkı. Ne güzel ailen yanında. Degerini bil bence kardesim. O adam duzelmez sana bu gün doven yarın kalkar öldürür. 
(5 puan) tarafından
Allah korusun ya
(1,094 puan) tarafından
Tabiki rabbim korusun ama bu da turkiye gerçegi
0 oy
tarafından
Canım afedersinn de uçkurlarınn ucunda taşıdıgı bi küçük şeyle verip baba olunmuyor sokak da dolu ** var pipisi sallaya sallaya geziyor erkek mi erkek babamı baba ne işe yarıyor o yavrunun vebaline girmiş valla bana 100 tane koca verse evladım derim sikayetmi de geri almam 

Sana yaptığı 5dklk erkeklige ona içerde karılık yaptırırlar
(5 puan) tarafından
aa koca moca istemiyorum ben bi hata yaptım ama sırf evladim icin pişman değilim melek gibi çünkü
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama senin en zor zamanında sana bunu yapan iyi gününde neler yapmaz kimbilir ailende sahip çıkmış o adama geri dönmeye değmez sabret bakalım hakkında hayırlısı olsun inşallah Rabbim bebeğine de şifa versin 
(5 puan) tarafından
amin inşallah Allahım bebeğimi benden ayırmasın bidaha başka bir şey istemiyorum
0 oy
(479 puan) tarafından
Burak kuzum en iyisini yaptın bugün üzülürsün yarın mutlu olursun bende çok çekiyorum keşke en başta senin yaptığın şeyi yapsaymışom hiç üzülme değmez o seni düşünmwden üzdüyse sende onu düşünme. Bugünden sonra tek sen ve beeebğin olsun mutsuz bir evliliktense yalnızlık en güzeli rabbim bebeğine şifa versin. Bebeğin inşallah bu hayırlı günde şifa bulur inşallah üzülme canım. Ne zaman istersen yaz insan bazen yabancı biriyle konuşmak dertleşmek ister ben herzmaan burdayım asla umudunu kaybetme çünkü hiç ummadığın anda güzel kapılar açar rabbim 
0 oy
(748 puan) tarafından
Allah seni kurtarmis iki rekat naamaz kil bir dahada dönme gibi bise dusunme sakin 
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Bosver  canım ona baba diyeceğine    hayalinde  oluşturduğu  muhteşem  babasinin  hayaliyle yasasin daha iyi canim. Rabbim sana bağışlasın.    Bir daha da asla affetme yapan bir daha bir daha bir daha yapar ki görmüşsün  de zaten.
0 oy
tarafından
O adamdan ne baba ne koca nede adam olur niye uzuluyon  bırak o sizi kaybettiği için  üzülsün  sakin o canı için  kendini  üzme sakin afetme  bak çocuk içinde deme o adamdan  baba  olmaz hamileyken  şiddet  uygulayan  seni aldatan  o adamın allah  islah  etsin  rabbim seni evladını  sağ salim  kavuştursun  seni çok iyi anlıyorum  bende 33 haftada doğum  yaptim rabbime şükürler  olsun bir buçuk  yaşında geldi sende üzme nolur kendini  bol bol dua et evladin  ve kendin için 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o pisi sana da Rabbim bol bol sabır versin canm....
0 oy
(1,043 puan) tarafından

Böyle köpe.klerin yokluğu varlığından daha iyi. Emin ol bebeğin böyle bir insana baba deyip ömür boyu bu yaşadıklarına şahit olmasi çok cok daha kötü. 

Rabbimbebegine şifa versin inşallah. Bundan sonra  da yine gelir özür falan dilerse bebeğim babasız kalmasın diye affedeyim deme.
0 oy
tarafından
Geçen sene yazmışsın şimdi nerdesinn nasılsın umarım çok mutlu olursun..
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Onun o şiddeti de seni dövmeleri de gözünün disarda olmasından... Allah ıslah eylesin çok günah
0 oy
tarafından
Boşvr hiçte baba demesn öyle bir babaya bırak çocuğumun baba demesni suratını bile göstermem
(1,601 puan) tarafından
Bu geçen senenin postu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 330 göst.
0 oy
7 cevap 157 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 920 göst.
0 oy
8 cevap 1,027 göst.