0 oy
1,094 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından

15 gun adetim gecmisti 2 senelik ewliydik tedavi oluyorduk esim ameliyat oldu falan yipratici bi donemdi asilama yaptirmaya karar vermistik 3 ay yumurtlamadim stresten adet olmadim falan filan sebeplerden dolayi yaptiramamistik doktorumuz son ay Allah a siginin bi daha deneyin ben olacak inaniyorum demisti en buyuk destekcimiz de Allah yuzunu guldursun neyse dedim gibi 15 gun adetim gecti esim ruyasinda gormus babam bize bi yesil araba aliyordu baba nie aldin dedim oda seher hamile o yuzden aldim dedi seher bi test yap dedi kizdim cesaretim yok ustume gelme dedim ertesi gun arkadasima kahvaltiya gittim 17 ocak nigdede inanilmaz kar war ewi carsiya uzak diger arkadasimla o karda yuruyerek carsiya geldik arkadasim dedi hadi alalim testi varsa var yoksa yok ne yapalim aldim geldim testi esim isten geldi aldinda nie yapmadin dedi sabah yapim dedim sabah kalktim yaptim attim soyle kenera afedersiniz pjemami cekmeden 2 cizgi cikmis esimi yataktan hoplattim kalk ben hamileyim dedim hic sasirmadi ben biliyordum dedi ☺canim oglum cok laf soz duyduk nie yok olmuyor mu kani 5 para etmez herkes laf sahibiydi sinir stres sikinti geldimiz gittimiz yerin tadi yoktu Allah im nasip etti kurban oldum rabbim isteyen dileyen herkese burdada bagzi arkadaslar war icindede onlara hayirli saglikli ewlat versin olanlarida size bagislasin 

image

Su an 10 ay 18 gunluguz teyzeler ❤❤

31 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Amin inşallah canım benim evladını sana bağışlasın rabbim 
(6,053 puan) tarafından
Saol hemserim Allah razi olsun sen nasil soyledin enisteye☺❤
(1,186 puan) tarafından
Evlendiğimiz günden beri istiyorduk zaten 4. Ayımızda doktora gitmeye karar verdik eşimin sperm sayısı düşükmüş biraz bende ede kist vardı ikimize de ilaç verdi bide çatlatma iğnesi ilaçları kullandığımız ay hamile olduğumu öğrendim eşim işteydi test aldım evde yaptım o an eşimi aradım ilk baktığımda tek çizgiydi yok tek çizgi dedim attım kenara moralimiz bozuldu tabi teli kapattıktan sonra bidaha baktım Bi çizgi daha var ağlayarak eşimi aradım oda ağladı hemen eczaneye kostum Bi daha test yaptım böyle söylemiştim işte
(6,053 puan) tarafından
Oyy masAllah sag salim gelsin prensesimiz ❤❤
(1,186 puan) tarafından
Amin inşallah teyzesi inşallah ❤️☺️
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(118,971 puan) tarafından

Sabaha karsi test yaptim bi kac saniye icinde ikinci cizgi cikti şok oldum esim uyuyodu uyandirdim hamileyim dedim tm yat uyu sabah konusuruz dedi dobdu totosunu uykuya devam etti ;)

(6,053 puan) tarafından
Hahaha Allah onu tas etmesin☺☺☺☺
(2,591 puan) tarafından
Hahahahahah odun yaaa hahahaha
(2,091 puan) tarafından
Ahahaha aynı benimki de öyle oldu kız sevda uyuyordu eşime söylediğimde hayırlı olsun gözün aydın dedi döndü uyudu
(118,971 puan) tarafından
Kiz bunlar gamsiz valla
(2,091 puan) tarafından
Valla öyleler heyecanlanır insan biraz dimi ama:)
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Biz dusunuyorduk zaten bekliyorduk esimde cok heycanla benden iyi adet tarihimi bilir bekliyodu gunumu gectim askim hala olmadin falan dedi bende sabah emin oldum hamileligime dedim ki askim hasta oldum tabi yuzu falan dustu aksam eve geldiginde bi hediye paketi hazirladim icine de testi koydum dogum gunu de yakindi ona hediye aldim sanmis acti bakti sok oldu :D sen varsin ya sen diyo bana sarildik falan cok guzeldi :D simdi 33 haftalik oldum ilk hamileligimde de yine bekliyorduk ama o yurt disindaydi surekli soruyordutelefon da diyiverdim :D 

(6,053 puan) tarafından
MasAllah rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insAllah❤☺
(7,098 puan) tarafından
Amin canim.cok saol ☺️❣
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
+1 oy
(13,891 puan) tarafından

maşAllah paşaya Allah size bağışlasın aplaaaa:D

biz çok istiyorduk eşimde daha adet olmadığımı biliyordu ından gizli gidip kan verdim akşam eve gelince hasta oldum hamile değilim dedim inanmadı gözlerinin içi gülüyor yalan söylüyorsun demişti bizimkide böyleydi:D 

(6,053 puan) tarafından
Saol aplammm cumlemizinkini☺ gozlerinin ici guler tabi❤❤
+1 oy
tarafından

Ilk hamileligimden 1 ay önce düşük yapmıştım çok üzülmüştük doktor 3 ay hamile kalmaman lazım demişti adetim geçmişti sürekli uyumak istiyordum halsizlik vardı bizde düşükten olduğunu düşünüyorduk hafta sonu eşim evdeydi gidip test alıp geldi ver bana ben testi yapcam dedi wc kapısında bekledi siringayi ona verdim testi yaptı odaya geçtik bekledik bir şey çıkmadı masaya bıraktı oturdu aradan biraz zmn geçti bakti çığlık attı ikinci çizgi silik çıkmıştı laptop açıktı halay müziği açtı başladı oynamaya tabi ben de soktayim:))) düşükten 10 gün sonra hemile kalmisim:))

İkincide de geçen gün hediye kutusu yapıp vermiştim şaka sanmıştı önce videosunu atmıştım buraya

Allah bizlere bağışlasın evlatlarimizi

(6,053 puan) tarafından
Ayy cok guzel mutlulugunuz daim olsunn ❤ aminnn yaa ben kacirmisim ☺
tarafından
Amin  Allah razı olsun kuzum❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben asla beklemiyordum adetim bile geçmemişti düşün yani içime mi doğdu anlamadım test aldım esimin haberi yok yaptım tuvalete 2 çizgi oldu ben şok hemen eşimi yanıma çağırdım gösterdim gerçekten ikimizde beklemiyorduk cok mutlu olduk Rabbım isteyen herkese nasip etsin 
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canimm mutlulugunuz dail olsun ❤
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Oyy maşallah kuzuya 

Bnm iki günüm geçti misafirim vardı o gün sabah eşimle, alışverişe gittik bide test aldık dedim bugün işim çok yapmam yarın sabah yaparm bakarız dedim eve geldik eşim işe gitti misafirim bide teyzemler gelecekti onlar gelmeden yapayım testi dedim yaptım çift çizgi direk komşumu aradım memleketteki abla böyle oldu varmı dedim ama titriyorum deli gibi var hayırlı olsun dedi bn çığlık attımm sevinçten direk annemi aradım annem taziyeye gitmiş söyledim oda orda çığlık atmış babamı aradım işe gidiyormuş karşıdan karşıya nasıl geçtim bilmiyorm dedi sonra kuzenim geldi teyzemler onlara dedim misafir geldi gitti kuzenimle gidip eşim için süprizlik aldık

Bi kutu içine patik ayakkabı aldım yanına testi koydum not olarak da ODAMI HAZIRLA BABACIM BİR ANKARAGÜÇLÜ GELİYOR diye yazdım

Eşim akşam işten gece gelince kuzenm bizde kaldı bn kutuyu verdim video ya kuzenim çekti sarıldık ettik sonra kaynanam gile haber verdik :) 
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm ❤cok iyi ya rabbim mutlulugunuzu daim etsin ☺❤
(3,750 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizin inşallah şimdi kızım 12 aylık 18 günlük teyzesi
(6,053 puan) tarafından
MasAllah docaman olmus Allah esirgesin ☺❤
(3,750 puan) tarafından
Cümlemizin cnm :)
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Maşallah kuzuşa ne güzel umut olmuş sana ❤️ 

Ben adetim daha gecikmeden önce eşime kendimi farklı hissediyorum bı garibim dedim. Korunuyorduk da yine de yok bişey var eminim içim bı tuhaf dedim. 2 gün sonra kan testi verdik eşim haber vermeleri için kendi numarasini bırakmış hemşireye :) yani o benden önce öğrendi 
(6,053 puan) tarafından
Saol canim ❤eniste zehir masAllah☺
tarafından
Kesinlikle öyle :)
0 oy
(15,508 puan) tarafından

Ele dumduk yüzüne söyledim :D

(6,053 puan) tarafından
Dumduk ele ha ☺☺☺☺
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Bizde 3 senedir deniyorduk ama gunumun geçtiğini biliyordu 10 gün geçmişti test aldı önce çıkmadı iki gün sonra bi daha aldi ama benim hiç yapasım yok yaptim silik ama yok denecek kadar az zor belli oluyor kalk hastaneye gidiyoruz dedi ben habire ağlıyorum gerginim yoktur boşuna geldik filan sonra doktor raporlara bakıp cıkmış hemşiresi içeri çağırdı bana ilaçlar anlatıyor ama ben ne anlarım döndüm yani hamilemiyim dedim evet bi aylık dedi eşimde kapıda bizi dinliyor tabi ay daha çok ağlamıştık şimdi 16 haftalık olduk inşallah sonu da gelir :D

(6,053 puan) tarafından
Ay masAllah rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin canim ☺❤❤
(1,504 puan) tarafından
Çok çok amin canım isteyen herkese nasip etsin inşallah allahım
(6,053 puan) tarafından
Aminn canimm ❤
0 oy
(240 puan) tarafından

Valla ben pat diye söyledim eşime hamileyim dedim hastanede oda düşüp bayılmıştı doktorlar insanlar başımıza toplanmıştı :D

(240 puan) tarafından
Garibim bana hala ya o gün ben kalp ten gitseydim kızımı görmeden diyor icim sızlıyor:)
(6,053 puan) tarafından
Esin panikmis senin sucun ne:))
(240 puan) tarafından
Ilk hamileligim 35 yaşında baba olacağını duyunca az kala onu yoluyordum öteki tarafa :-D
Ama yine o güne gelsem yine aynısını yapardım herhal :) :)
(6,053 puan) tarafından
Ay Allah korusun :)))))
(240 puan) tarafından
:) ,:)
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bende çok stsresten dolayı olmuodu  kafama çok takiudoum  artik en sonunda  takamdim  kafama  allaha  dua ettim  artik  insalar  çok farlkli seyker söylemeye basladi  veee artik o tutmus  sanirim  yumrutlama  döneminde  birlkte olduk  eşimle  sonra benim  karnım  kaisklairm  agrio  adet oluchimi  dusnudn  acickssi   arkadaştan  eve geldim  o gün arkadaşa  gittim  bi geldim  yaa şaka gibi  adet olmuşum  dedim  sonra  aradan 3 4 gun gecti  tik yok  baktim  gelmoo test  yapayim  dedim nromlde eşim çok ısrar  ettti  çünkü  sen hamilesin  dedi  ben inaniuom  dedi  ve dediğde  cıktı  anında   2 çizgi  çok netti  eşim o gün isteydi  ama ben yapicam  dddim  test ona  eve gelince  sürpiz  ama varya o günü asla unutma  mutluluktan agladgimi  rsmen  daha dün  gibiydi şuan bile  yazarken  agliom  sonra eism  geldi  bem hamileyim  dedim  inanmadı yine her  zamanki  gibi şaka yapıosun  dedi çünkü ben ona galiba adet oldum  dedim  sonra testi gösterdim  ya adam rsmen mutluluktan  agladi birbziimze sarildik  şuan kiizm  aylık  gerçekten  o benim minik mucizizem  ALLAHIM  dulairmi kabul  etti  sonunda <3

(6,053 puan) tarafından
Bin kere masAllah rabbim mutlulugunuzu daim etsin insAllah❤❤
(2,067 puan) tarafından
Aminn  canimmm  inslllah :*
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Ben şüpheleniyordum ona da söyledim. Hastaneye gittik ögrendik birlikte ❤️ klasik ama güzel hahaha
(6,053 puan) tarafından
Birlikte olmasi guzel Allah mutlulugunuzu daim etsin❤❤
(2,591 puan) tarafından
Çok saol bebegim
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(2,039 puan) tarafından

Biz evleneli nerdeyse 1 yıl olacaktı çok istiyorduk ama olmuyordu sonra günüm geçti test yaptım pozitif çıkmıştı küçük bi emzik alıp vermiştim eşime çok sasirmisti ama 5 haftalikken düşük yaptım nasip olmadı sonra üstünden tam bir yıl geçti ve ben tekrar hamile kaldım eşim meğer hesaplıyormuş hiç sasirmamisti hamileyim diyince ne yazikki 7 haftalikken onuda kaybettim sonra biraz psikolojik sorunlarım oldu hastaneler doktorlar gezdik araştırmak için o ara eşim askere gitti 6 ay o döndükten sonra rahim filmi çekilip son bir doktora daha gittik hiçbir sorun olmadığını söyledi herşey yolunda burdan çıkıp 10-15 gün sonra hamileyim diye arayabilirsin bile ama olmadı aşılama yaparız demişti şaka gibi ama tam 9 gün sonra hamile olduğumu öğrendim bu defa eşim ihtimal bile vermiyordu testi gördüğü halde inanmadı :) bir kızım oldu ve tam 1 yaşındayken ben tekrar hamile kaldım eşim ona da ihtimal vermiyordu zorla test aldırdım şimdi biri 2 yaşında diğeri 3 aylık iki kızım var Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 

(6,053 puan) tarafından
Ayy sabrin guzel meyveleri rabbim mutlulugunuzu daim etsin masAllah❤
(2,039 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin inşallah hayırlı evlatlarımız olsun Rabbim kimseyi evlat yokluğuyla acısıyla sınamasın
(6,053 puan) tarafından
Aminnn canimm benimm ❤❤❤
0 oy
(222 puan) tarafından
Ben ilk bebeğimi kaybettim..  Bunda da adetim 3 gün geçmişti hissediyordum hamile olduğumu, test yaptım sonucu görünce üzüldüm onu da kaybetmekten tekrar aynı şeyleri yasamaktan korktum eşime dedim kimseye söylemeyelim ama sonra duyuldu tabi
(6,053 puan) tarafından
Yaa dogdumu hamilemisin
(222 puan) tarafından
Doğdu canım dunyalar güzeli bi kızım var 4 aylik;)
(6,053 puan) tarafından
Oyy masAllah❤❤❤
0 oy
tarafından
Yeni evliydik korunmayıncada bekliyorduk adetim geçince eşim test aldı geldi beraber yapmistik bı akşam üzeri eşim resmen kendi yaptı testi elimi surdurtmedi olduğunu gorunce de yanaklarımdan cak cak öpmüştü
(6,053 puan) tarafından
MasAllah Allah mutlulunuzu daim etsin ❤☺
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Test yaptım 2 ay için de tam 5 tane :) sonuncu testte silik çizgi çıktı eşim dediki yoktur heveslenmiycem boş yere ben olduğunu anladım ama ikna edemedim bi türlü ertesi gün kan verdim sekreter adama doktor burda mı sonuç göstercez dedi eşim o da saolsun herkesten önce eşime tebrikler baba oluyorsun dedi müjdeyi ne bana ne doktora bıraktı hiç hayalimdeki gibi olmamıştı sekreter sağolsun 

(6,053 puan) tarafından
Sekreterin beynine beynine vursaydin ☺☺
(1,772 puan) tarafından
Çok istedim o an gerçekten ama yapamadım :)
(6,053 puan) tarafından
Hakli olarak ☺☺☺☺
0 oy
tarafından

Allah bağışlasın maşallah canım <3

(6,053 puan) tarafından
Saol canim benim cumlemizinkini ☺
0 oy
(167 puan) tarafından
Benim surekli gunum geciyordu her ay.adet duzensizligim vardi.gene gunum gecti 5 gun 8 gun derken 10 gun gecti tabi sancilarim var ben hasta olacagim diye bekliyorum.neyse bi aksam bi basim agiryorki basimi kaldiramiyorum.resmen bana kizlarim bakti diyebilirim.arkadsmdan agri kesci istedim getrdi dedi senin halin ne kocani cagrlm isten acile gitrsun neyse esim geldi acile gittik.tabi esim sikaayetleniyo surekli basin agriyo fln diye.doktorun yanina girdik sikayetn ne bilmem ne dedim benim 10 gun gunum gecti hep geciyor oda bas agrisi yaparmi? Doktor da gebelik testi yapalim ona gore ilac verriz dedi kani verdim arkadsma birakti esim. Bi saat snra geldi gttik acile esim arabayi park ediyodu bn girdum doktrun yanina sonuca bakti dediki ben sana paroldan baska bise veremem 6 haftalik hamilesin.tabi ben sok.beklemiyrduk cunki.esim geldi ne dedi doktor dedi parol takacaklar hamileymisim dedim oda. Sok oldu nasil la ben bise yapmadim ki dedi :):):): l) snra saskinligi gidince butun suleleyi aradi annesini ablasuni benim annemleri bu arada ucuncu bebegmz.snra arkadsma geldik eczaneden test aldik yaptik hemen cift cizgi cikti.simdi sabirsizlikla oglumuzu bekliyoz rabbim isteyen herkese nasp etsn ins
(6,053 puan) tarafından
MasAllah kizlariniz ne kadarlik canim :))
(167 puan) tarafından
Biri 7 biri bes yasinda cnm
(6,053 puan) tarafından
Oo masALLAH NE guzel arkadas olmuslar ❤ simdi bide oglus Allah esirgesin☺
(167 puan) tarafından
Amin sagl cnm.aynen oyle .
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
İlk rüyamda görmüştüm eşim işten eve gelirken markete uğruyor poşet poşet zeytin alıyor eve girince rüyamda niye bukadar aldın evdede zeytin vardı dedim olsun yeriz dedi rüyam çok parlak ve netdi yorumuna bakmıştım bebek diyordu 3 gün regli geçtim yoktur belki diyordum sabah yaptım ve çıktı biri silik çizgi sonrada başımıza gelmeyen kalmadı 8 ay erken doğum oldu doğumundan sonrada çok olumsuzluklar oldu ama şuan şükür iyi 5 aylık 
(6,053 puan) tarafından
Oyy masAllah Allah esirgesin ❤

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 5,396 göst.
0 oy
33 cevap 1,023 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 154 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy