0 oy
1,304 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (545 puan) tarafından
Hatta sampuan bakim.kremi sprey  biliosaniz daha makbule gecer sacimn oyle bi yeri dugum olmuski eger acamazsam guzelim saclarima veda etmek zorunda kalicam. Fiyati onemli degil gercekten etkili olsun yeterli tskrler1

10 Cevaplar

0 oy
(224 puan) tarafından
Canım sana burda birsürü saç spreyi sayabilirim ama o düğümü açmaya yaramaz malesef açabildiğin kadar aç olmadı kesecwn artk benimde cok oluyordu 
(545 puan) tarafından
Ince telli olmasından kaynaklanio sanirim hic istemiodum kestirmek aslinda ama yapcak bisi yok galiba banada oylr gelio
(224 puan) tarafından
Her yeri mi dolaştı tek bi yeri mi, tek bi yerse kendin kesiver saçın dalgalı ise araya karışır belli olmaz
(545 puan) tarafından
Kesmeyi dusundum ama tam dip kismi yumak gibi olmus simdi orayi kesersem sacim arkadan acilir falan cok igrenc olur disari cikamam erci sacimi kestirirsem gene cikamam ay allahım yandim ben yandim :(
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
İpek'in saç kremini kullan oda işe yaramazsa kuaförler de olan saç açma spreyi var onu dene hatta kuaföre git rica et yardım ederler
(545 puan) tarafından
Ipek hacisakir bide elidorun  sac kremlerini karistirip denedim ama ise yaramadi aynen en son care bide kuafore gidim bakim insallah acar acamazsa durum fena .s yinede tsjrler
(12,840 puan) tarafından
İnşallah açılır
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Duştan sonra durulanmayan saç kremleri var onları dene yada keratin al onla dene tara yavaş yavaş belki işe yarar 
(545 puan) tarafından
Insallah yarar bi deniyin keratini tskrler
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Lorealin argan yağı filan var duş sonrası sürülüyor benim de saçlarımda çok boya olduğu için ondan kullanıyorum hemen açıyor..
(545 puan) tarafından
Dus sonrasi durulanmayan krenlerin hemen hepsini denedim ama yok hic fayda etmedi topuz  yapip gezmekten gina geldi insallah kuaför acabilir bide kuafor denicem bakalim yorum icin tskrler
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Canim ben avonun argan yağlı serumunu kullanıyorum ve vazgeçmeyi de düşünmüyorum çevreme de hep onu önerdim herkes memnun dene derim ne karışık oluyor saçların nede dökülüyor 
(545 puan) tarafından
Once acilsin denerim kuzum tskrler
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben kuaforde calsmstim 2 yıl kadar onlarda mavi su diye sprey oluyor biz kullaniyorduk cok ince telli birbirine giren butun saclari cok kolaylkla aciyor heryerde satilmiyor ama bi kuafore gdip ricada bulunabilirsin 
(545 puan) tarafından
Tskrlee bi bakicam
(224 puan) tarafından
Yok kuzum ben avmlerde gördüm mavi su diye satılıyır bak sen
0 oy
tarafından

image

bu canım lesınlıle saçım boyalı ve dolasıyoedu kesiyordum hatta eşim bunu aldı süper sonuç aldım dustan çıkınca hafif nemlıyken sur ve tara canım
(545 puan) tarafından
Ben bundan kullanmistim saclarim acikken bile zor taraniodu yinede tskr ederim ilgin icin
tarafından
Bende İs e yarası asri hemde nemlıyken sıkıp tarıyorum
0 oy
(158 puan) tarafından
Maflor'un argan yağını al canım saçlarını önce yıka sonra ıslakken yağı sür tara yağı sürdükten sonra tarak zaten kendisi kayıyor benim kadar saçı dolanan olmamıştır heralde
(545 puan) tarafından
Bi deniyim tskr ederim ay insallah etkili olur
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Kız saçını o kadar güzelimse niye düyüm oldu
(545 puan) tarafından
Benim hatam gulum ya gectigimiz hafta sonu dugun vardi malum.kafore gittim geldigimiz aksami bebegim dis cikarma doneminde asiri huysuz aglio durmuo o gece banyo yapamadan yattim taramistim aslinda ama sabah bi uyandim birbirine girmis acamadim. Pazar gununden beri sacima surmedigim sey kalmadi acilmioda acilmio
(1,949 puan) tarafından
Normal sac kremi de mi açmıyor
(545 puan) tarafından
Yok dugum oomus resmen durdukca ustune yattikca falan dahada dolanio yumak gibi acaba kuaforun hatasimi die dusunuorum bazen ama taramistimda ay bilmiorum insallah keestirmek zorunda kalmam 6 senedir uzatiodum cunku
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Kuzum bak aynı sorunu bende yaşadım tam saçımın arkası öyle bir olmuştuki anlatmama benimde saçlarım hem ince telli hem çok uzun o gün sinirden kesecektim saçlarımı elidorun bakım kremini sürdüm oraya o şekilde taradım ve açtım dene bir istersen oda olmazsa el kremi sür öyle de dene 
(545 puan) tarafından
Aaa el kremi ise yararmi ay deniyim valla elidoru boca ettim.kafama nerdeyse hic acamadi
(1,886 puan) tarafından
Naptın canım merak ettim açtınmı saçlarını

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ndclglu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
21 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu