0 oy
1,363 göst.
Diğer kategorisinde (745 puan) tarafından

Kızlar yıllar önce ben 8 mayısta doğmuşum yine Bi ramazan ayı ve annem oruçluymuş suyu gelince orucunu bozmuş şimdide benim kızım ramazan ayında ve yine mayıstayız mucize gibi geliyor bana bide bugün gelse ne güzel olurdu hanımefendi <3:D

16 Cevaplar

0 oy
(244 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Rahman size 5 yıl aradan sonra bir mucize ile kızınızı verdiği gibi, ayni mucize ile de saglik ve sihhet versin inşallah.

Bu uygulamada tek aklimda kalan kişi sizsiniz. Ama isminizi hatirlayamiyorum o ayri mesele;)

Daha önce yazdiginiz bir yorumda bebeğinizin durumunu okumuştum. O günden beri sizin dogum ve mucize haberinizi bekliyorum.

RABBİM, Kun Feye Kun demesine bağlı. Ol derse mümkün olmayan bir durum yoktur.

Umudum doktorlarin yanilmasi ve sizin sağlıkla bebeginize kavusmanizdir.

Anneminde ilkin bebegi olmamış. Daha sonra olmuş ve 3gun yaşayıp ölmüş. 1yil agladim unutamadim der. Sonra rabbim 4 tane saglikli evlat vermiş anneme.

Siz umarim hic o sıkıntıları yaşamazsiniz. Saglikli sihhetli nur topu gibi prensesinize kavusursunuz. (AMIN)

(745 puan) tarafından
Allahım ne güzel Bi yazı bu ne kadar iyi Bi insansınız ve burda ne kadar güzel dostluklar edindim benn şu an hastanedeyim ya bugün yada yarın yatış yapçaklar canım Allah Bi lerce kez razı olsun senden oruçlu ağzımda 40+6 da ve hastanede senide aklımdan çıkarmicam inşallah... Dualarınızı eksik etmeyin sizler beni unutmuyorsunuz rabbimde sizi unutmasın
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Hadi insaAllah canm :) kız niye inat ediyon doğur da sıra bize de gelsin yavaş yavaş :D

(745 puan) tarafından
Vala bıraksalar 45 haftaya kadar gider bu kız ya çok sabırlı yada çok inatçı anlamadım ;) ;)
(2,028 puan) tarafından
O bi doğsun sor hesabını  poposunu ellerini kollarını ısır :)) bizim şafak 70 ağırlaşmaya başladım artık bn bile doğurmak istiyorum :))
(745 puan) tarafından
Bide 5 yıl olmadı bizimki onunda cezası var ;)
(2,028 puan) tarafından
Ohhh desene simdiden vukuatları  baya dolgun :)) Rabbim saglikli sihhatli hayirli omurler nasip eylesin canm özel durumunu biliyorum dualarım cümlemizle insaAllah :))geç olsun güç olmasın
(745 puan) tarafından
Canımm çok teşekkür ediyorum anlayışın için güzel dileklerin için inşallah hakkımızda hayırlısı olsun ne diyeyim sağlıklı gelsin de rabbim büyüktür ❤️
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun musmutlu yıllarrrrrr dilerim eşin ailen çocuğunla mutlu huzurlu sevgi dolu yıllara inşallah canım benim rabbim kızın hakkında hayırlısını versin inşallah hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim tatlım ❤️ ❤️ 
(745 puan) tarafından
Deryacımmmmmm. Çok teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun sizden canım ❤️
(4,756 puan) tarafından
Rica ederim tatlım Allah cümlemizden razı olsun inşallah aminnnnnnnnn tatlım
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım rabbim gönlüne göre versin inşallah :) 
(745 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım benim ❤️
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Doğum günün kutlu olsun tatlım Allah gönlüne göre versin. kızce de surpriz yapıp gelir  bugün belli mi olur ❣❣
(745 puan) tarafından
Ayy inşallah gelsin yaa ❤️❤️ :)
0 oy
(6,137 puan) tarafından

Hurmayı doldur ağzına :D mutfak tezgahına tutun çömel kalk merdiven in çık hadi kalk kalk kalk tempo :woot:

(4,875 puan) tarafından
Esraaa ☺☺☺☺☺☺ harikasın ya ❤❤❣❣❣❤☺☺❤❣❣
(745 puan) tarafından
Allahım yaaa güldürdünüz beniiii ;) ;)
(6,137 puan) tarafından
Teveccühünüz efem Allahta su mübarek günde sizi güldürsün inşallah amin ❤ tez zamanda bebiklerinizi pirt diye cikarttirsin birinizinkini bugün diğerinizinkini kocası gelince insaAllah :)
tarafından
Hahahahahah allah iyiliğini versin emi :)
(6,137 puan) tarafından
Aminnn seninde canım :))
(4,875 puan) tarafından
Amin amin inşallah ☺☺☺ dört gözle bekliyorum kocamı
(745 puan) tarafından
Bugün geldi geldi gelmediyse suni sancı yolu gözüküyor zaten  ;)
(6,137 puan) tarafından
Inşallah olmazsın kendi sancinla doğum yaparsın. Yaşamadım ama Allah yasatmasin bana ürkütücü geliyor o ya. Bide epidural doğum mu ne diyorlar madem o var niye suni sancı uyguluyorlar o bağlantıyı hiç çözemedim hem sancı olsun istiyorlar sancı oluncada uyuşturup sancisiz doğum yaptırıyorlar
tarafından
Sancı olmadan rahim açılmıyor rahim acilmadan bebek aşağı itilmiyor canım o yüzden dogumun başlaması için sancı şart epiduralde bebeğin çıkış anında acı hissedilmemesi için yapılıyor
(745 puan) tarafından
40+5 olduk mecburi yatış yapçaklar ama yarına kadar geleceğini sanmıyorum benn o yüzden mecburi suni sancı yolu gözüküyor bide bizim kız hasta o yüzden riskli her an sezeryana da alabilirler
0 oy
tarafından

Bnim doğum günümde 22 temmuz bebişin doğumu 22 temmuza geliyor ama normal olunca bnde korku tavan olduğu için tabi denk gelmiyor epidural olucak :D

(745 puan) tarafından
Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah canım benimki gibi olmasında ;)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
40+5 olmuşsam  bugün de doğum günüm ise ben ne yapar eder bugün o çocuğu doğururdm ☺☺☺

Herşey şaka da Doğum günün kutlu olsun Nice yıllara:) 
(745 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım ❤️  bugün geldi geldi gelmedi şartları zorlicak ve yarın suni verecekler kendi bilir ;) ;)
(4,875 puan) tarafından
Doktora söyleseydin bugün verelerdi yaniii ☺☺☺☺
(745 puan) tarafından
Suni sancı verecekler o yüzden bekletiyolar canım benim ki mecburi üniversite hastanesi olduğu için orada da normal için şartları zorluyorlar malesef
0 oy
(253 puan) tarafından

Canim doğum günün kutlu olsun ❤❤❤ saglikla gelsin bebegin biran önce yanliz baya nazli çıktı seninki :D

(745 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ediyorum ❤️❤️  sağlıkla Bi gelsin de nazlı mı oluyor inatçı mı oluyor sabırlı mı oluyor kendi bilir ;)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
ALLAH gönlüne göre versin tatlım hayırlısı olsun insaallah
(745 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum ;)
0 oy
tarafından
Doğum günün kutlu olsun canım. Sağlıkla al kulağına ❤️❤️
(2,423 puan) tarafından
Nesi var kzuum
(745 puan) tarafından
8. Ayında başında kist olduğunu öğrendik canım ve su topluyor hem bedensel hemde zihinsel engelli olacakmış dediler bana aldır dediler kabul etmedim şimdi de doğumu bekliyorum inşallah canım o yüzden çok korkuyorum hayırlısı olsun rabbimden
(2,423 puan) tarafından
Herşeyi yalnizcaa allah bilir banada artan bir down sendromu riskin var dediler. 7 ayım stresle geçti.  Doğum yaptım  bebegim iyi şükür.  Doktorlar yanılabiliyorlar rabbim sağlıkla almayı nasip etsin kucağına
(745 puan) tarafından
Ama benim heyet falan toplandı beyin emarını çektiler bebeğin ordada çıktı canım benim de tek umudum yanılmış olmaları zaten yada en azından tedavisi olan bişey olsun istiyorum ne bilim bekleyip göreceğiz :(
(2,423 puan) tarafından
Hayır olsun inşallah içini ferah tut canım rabbim büyüktür  sabrini  mukafati z bırakmaz
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Hadi kiz bas baya zamaninda dolmus hadi goreyim seni bu gun neap et dogur bebisi:)Bu arada Dogum gunun kutlu olsun canim)

image

(745 puan) tarafından
Bu güzel çiçeklerin için çok teşekkür ediyorum canım çok duygulandım Allah razı olsun sizden ❤️❤️❤️❤️
(1,254 puan) tarafından
Bisiy diyil canim hep ailenle esinle cocuklarinla birlikte nice yillara
0 oy
(83 puan) tarafından
Bebişin kaç kilo canım bu arada 
(745 puan) tarafından
Minik en son 3200 dü canım ama zayıf olsunda sağlıklı olsun ya onu tek merak ediyorum
(83 puan) tarafından
Anladım canım benim kide aynı kilo da yarın inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın
0 oy
tarafından
Gelmedi demi daha cnm gelmez o gelmez yarin mi alacaksin suni sancı cnm 
(745 puan) tarafından
Hayır daha gelmedi canım ya yarın yada cuma günü vercekler o yarın belli olcak
tarafından
Hadi bakalım cnm haber ver mutlaka bize
(745 puan) tarafından
Tamam canım yazcam inşallah size aklımdasınız
tarafından
Tmm cnm ❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy