0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün kızımın 6 ay konsepti için fotoğraf çekimi vardı fotoğrafçıya gittik yoldada kaynanamı gördük ama bugün dışarı çıkmadan daha önce pandemi nedeni ile görüntülü konuştuk kızım uykudan yeni uyandı eşime 5 dk tut da eve süpürge tutym dedim oda o sıra annemleri arayımda göstereyim dedi tmam dedm kızım da biraz kucakda durmayı sevmez ya gezdir diyor ya bırak otrym kıvamında kaynanam da ordan o çocuk ağlıyor öle gece yatacam diye uyutmuyonuz uyutun onu hemen yolun ortasında deli gibi gözlerini aça aça 6 ay o uykusuz kaldı o agladı o baktı sanki çocuugu sürekli uyuttm mu dedim onunda gezmeye ihtiyacı var oyun oynamak istiyor dedim uyut onu devamlı uyut diyor eşime dedim bida bana anneligi göstermesin

4 Cevaplar

0 oy
(4,282 puan) tarafından
Tamam anne diyip gecseydin sende
tarafından
Öle yaptım ama bugün 3 kez diyoe arayıp diyor bide o çocuga bişi olsn sana biliyorm eve süpürge tutacam diye çocuga bakmıyon napm dedim
-Reklam-
0 oy
(377 puan) tarafından
Bnm kaynanada oyle bseyi bde on kere der. Sinir basar bni en son esimle kavga ettm bana karismasin dedim. Oda bagrdi cagirdi yok cocugu dusundunden diyo falan dedi. Bende dedim ben herkesten daha cok dusnyorm merak etmesin kmse. Oda bana niye hic he dyip gecmeyi bilmiyosun hersye laflanyosun dye bagirdi. He dyip gecicekmisim. Bende oyle yalandan he.diyip gecemem.
tarafından
Aynen öle sanki o bakıyor o annesiz kalıyor nu çocuğa niye su vermiyon 2 gune bi banyo yaptır uyut bu çocuugu bida görmeyim patlıcam da ne zaman patlıcam
(377 puan) tarafından
Sanane bee aaa. Sen ununu eleldin eleginide astin bi karismayin bana diyceksin. Bana boyle tepeden gelyolar karistikca kendi hc aglatmams heralde. Hep el bebek gul bebek cocuk bu elbet aglar. Huysuzlanir. Napalm yani. Bide biseyi on kere der bizmki esime dedm bn salakmiym salaga biseyi on kere derler. Bikere dedin tamam ne on kere diosun.
tarafından
Aynen öle canm anneligi öğretiyor dedim eşime uyksuz da ben kaldım onu düşünende benim annesi de benim dedim deli gibi 10 defa söylüyor
(377 puan) tarafından
Ay cidden hic duyma bile bazen ben gercekten tepkisiz kalyorm artik cunku agzmdan bisey cikcak hemde cok pis kalbini kircam dye susyorm. Esimle hc tantanaya giremem ondan sbep. Hc cvp bile vermiyorm. Bsey dese bile hayr diorm yok dyorm onun dedigni yapmyorm.
0 oy
tarafından
Bizmkide biz gormuyelim diye bilerk uyutuyosunz diyo
0 oy
tarafından
Saçmalamış ya bu kendi anneliğini sorgulasın önce
tarafından
Aynen öle yolun ortasın da cingan gibi bagıra bagıra deli gibi gözlerini aça aça bak bida görmeyim bu çocuugu uyut

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 85 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 327 göst.