0 oy
384 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 10aylik olcak mızmız bı bebek bunu herkes biliyor altlı üstlü oturuyoruz kolikti bide o anlamazsa kimse anlamaz beni .yardima gitmiyorum die uzaklasmaya başladı . Önceden yemeğe kahvaltıya çağrırdi eşim isteyken çocukla yiyemiyorum die.onlarida kesti .tutarsa çocuğu anca bulaşık makinesi ni boşaltır doldurrurm. Kendi evim batık çocuk uyurken yapmaya çalışıyorum ama yetmiyo .geçen gün ev süpürecktm getireym yarım saat dedim ağrım var deyip kivirdi eşimde gelinca bakmış cam siliyor yalan söylemiş .dese anlarım zate yardım etmek isterdim ama ben de yapamıyorum .gecen günde köyden fasulye gelmiş o gün evde yoktum ayiklamslar yardım etmedim die vermedi dün başka aldrtmis kayınpedere kendin yap kendin ye demeye getirdi.esimde güzelmiş koy fasuluesi dedi bende söyledim onlardan vermedi başka aldrtti die.oda farkında bı gariplik olduğunun neyapim . İlk evlendigim zamanlar yaptım iş baktım kızı oturuyor birileri gelince sofra  mutfak bana kaldı bende bida el sürmedim .doğum yaptım evime yemek yapmadı hiç bı kase getirdi bütün gün onu ye der gibi şükür atlattım ama  Bazen yapasim geliyor bazende soğuyorum .

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kensisi cam.silebildigine gore hali vakti yerinde boswer cnm. Bi kere sogukluk girmis zaten fazla samimiyet iyindegildir. Kendi evine bak sen. Kimseden bisi beklemiyrz sukur
tarafından
Eşim üzülüyor ben kendim alıştım zatende . Yani beklemezdim fln dedi torunundan önemli mi cam fln demiş vakit geçirmek değerlendirmek kız sevdirtiyo sen bahane buluyosun demiş.
(1,307 puan) tarafından
Eşin mi demiş onu oh iyi demiş
-Reklam-
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Ben hic yapmiyorum kendi evimim içinden çıkarsam iyi bir de kizı varmış herkes gelinle mi yapiyor canım
tarafından
Burutuyorlar canım ya illaki oluyor .çok iş yaptirmayi seven biride başta o tavizi vermedim ya soğudu yavaş yavaş anca çekti eli ayağı
(1,993 puan) tarafından
Sana böyle akil veriyorum da benim gibi olma diye benimki de benimle her işi yapar ama sürekli yanimda olmak istıyor benide o sıkıyor işte çok konuşuyor herseye karışıyor aklina ne gelirse herseye karışıyor hem kafani dinlersin hergün basında olsa daha mi iyi amaan canim boşversene eşimle sürekli tartisiyoruz hergün sabah erkenden geliyor gece yarisina kadar gitmiyor bizde ayni sitede oturuyoruz allahtan karsilikli veya altli üstlü oturmuyoruz
(1,307 puan) tarafından
Oda terbiyesizlik yalnz ne işi var sabahın köründe gece yarısına kadar sende Allahım ne gereksiz ler ya
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çok özür dilerim de eli ayağı tutuyorsa sıksın poposunu yapsın çocuklu insandan bisey beklemesin kaldı ki kimse kimsenin evini temizlemek zorunda değil 
tarafından
Kemikleri agriyormus agrirdir inanırım da benim halim ortada tuvalete bile gidemiyordum çocukla nasıl yapım zate şimdi tam sürünme emekle dönemi bide dubleks çocuğumu düşüreym merdvnden
(3,036 puan) tarafından
Cam silerken hiç kemik ağrımıyor valla
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hiç zorlama canım Bırak böyle kalsın inan bana daha çok mutlu olacan
0 oy
(424 puan) tarafından
Valla benimki hamile olsamda olmasamda bulasirmaz kendi sever yapmayi hizli atiktir bu yonden sansliyim yemek yaptirtmaz sadece onun evune gittigimde bulasigimizi yikarim cay kahve o kadar
tarafından
Önceden yemeğe cagrdiginda dediğim gibi masayı toplar silerdim 20gundur cagiranda yok .akşamları cikariyrdum çocuğu cikarmicm artij
0 oy
(763 puan) tarafından
Yapmak zorunda değilsin ki. Hele de kolik bi bebeğin varsa zaten kendi ev işine zor yetiyor insan. Kafana takmaya bile değmez boşver. 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aman canım ya boşver naparsa ne düşünürse düşünsün hiç bi şekilde iyilik geçmez onlara yaranamazsın ki yapsan da yapmadı der anlayışlı olsa düşüne bilse yaparmı onu boşver ne hali varsa görsün kendi bilir hiç canını sıkma 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
30 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 787 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 367 göst.