0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (5,201 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Off bayramda eşim bursaya gdecez dyor denedim hiç biri olmuyor omuzumda duruyır yada kalçamda duruyor bol elbise baktımda interneten adam akıllı benlik birşey yok zaten br kaç elbise hep aynı kıyafetleri gyorum bide çok terliyorum ayy napacam yaa :(

7 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Banada olmuyo uzulme :D bayramda giymeyi dusunuyorsn cnm 
(5,201 puan) tarafından
Gelen gidenimiz yokki ne alacam yaa :(
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Hamilesin heralde canim kendine şık bi hamilelkk al cok guzel modeller var
(5,201 puan) tarafından
Eşim bna doğum gunumde aldı bu mevsimde bıraz sıcak nedense gyemıyorum hamilelik modeleri nerde var ben boydan kıyafet istemıyorum normal üst alacam alt pantolonum var
(549 puan) tarafından
Trendyoldada vr hamıle giyim Bn ordn aldm
(549 puan) tarafından
Ya da hamıle giyim pahalı oluyor bir ıkı beden buyuk al cnm
(5,201 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Mağazadan al canim LC felan varsa güzel şeyler var
(5,201 puan) tarafından
Vala eşime syledum bugun gidip bakacaz oda adam akılı bi mağaza yok buralarda hep sçma sapan pahalı ya
0 oy
tarafından
Ah bende aynı durumdayım hiçbişyeşim olmuyor  etekli pantolon filan giyiyorum anca üstüne salaş şeyler bayramlık alıcam hamilelik 
(5,201 puan) tarafından
Bnm de alt salaş pantolon var kot tarzında ikitanede ben de üst alacam vala hep aynı kıyafetı gyorum  vala
tarafından
Aynen canım öyle yap kaç kilosun bu arada zaten az kaldı doğuma senin bence benim 31 Ekim
(5,201 puan) tarafından
Ben 54 kiloydım hamile kaldm şuan 69 oldum bnde 27 Eylül doğum cnm 30. hftam boyum baya uzun herkes dyor fazla kilo almamşsn  ama blmıyorum
0 oy
tarafından
LCW wakikiden bak canım bende ordan aldım penye kisakollu filan rahat ediyorum bir yere giderken giyorum evde bisekilde idare ediyorum 
(5,201 puan) tarafından
Enn son kişın bişeylwr almştm:)) hamile olmadan önce marta eşim 3 lü takım kıyafet aldı sankş braz laylonsu yakıyor bu ayda bnde normal idare edyorudmda hep aynı kıyafet sıkldım vallahı terim hemn bwlli edyor:( eşime syledum tamm dedı üst alsam yetrli yaa alt pantolonum var
0 oy
(102 puan) tarafından
En iyisi bu mevsimde elbise efil efil
0 oy
(102 puan) tarafından
Yada tunik tarzı birşey al onu bol olanalrdan
(5,201 puan) tarafından
Aryorum bulamıyorum artık mağazaya gdecm inşallah kendıme gore bulurum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 277 göst.
0 oy