0 oy
8,091 göst.
Diğer kategorisinde (3,798 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 24 günlük benim bildigim yeni dogan bebekler sürekli uyur benm bebeğim dogru duzgun uyumuyo uyusada cok kısa yarim saatte uyaniyo bide sürekli memede kalmak istiyo emmek istiyor elleri hep agzında eldivenleri hep ıslak sütüm var eminim kilo alışıda iyi doktora goturduk biseyi yok dedi ultrason cekildi karnindan gazı var dedi gazinida cikariyorum damlada kullaniyoruz ama hep aynı anlamiyorum ben neden böyle uykusuzluktan ben ölüyorum o nasil dayaniyo oturup agliyorum hergün resmen :'( 

6 Cevaplar

0 oy
(115 puan) tarafından

Al bendende o kadar 20 gunluk bi kizim var uyumuyo uyumuyo uyumuyoo delirecem 5 dakka suruyo uyumasi yatagina birakiyorum kapidan cikdigim an basliyo aglamaya napacam bende bilmiyorum:'(

(3,798 puan) tarafından
Ayy Allah yardimcin olsun daha zor senin icin bugunlerde gecicek insallah kendimi oyle teselli ediyorum artk
(115 puan) tarafından
Teşekkürler evet gecicek canim goz acip kapayincaya kadar ozliceksin hatta bu gunleri buyuk kizimdan biliyorum ben :))
(3,798 puan) tarafından
Daha zorlu günlermi bekliyo beni ilerde :))
(115 puan) tarafından
Yok yani buyuyunce kucuk hallerini ozliceksin:))
(3,798 puan) tarafından
O bi gercek zaten özlerim kesin :)
-Reklam-
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Demekki tam doymuyor o yüzden uyanıyor netten araştır önsüt özsüt sonsüt diye sana faydalı olacagını düşünüyorum 
(2,047 puan) tarafından
Canım birde boğazından emerken guluk guluk diye ses gelıyorsa doyuyordur, gelmiyosa yutmuyodur
(3,798 puan) tarafından
Evet o ses geliyo canm yutuyo anliyorum agzindan cekiyo bazen süt fiskiriyo resmen sütüm oldugundan eminim cok emincede kusuyo ama hep emmek istiyo neresine emiyo anlamiyorumki
(2,047 puan) tarafından
Göğüslerin hep doluyken mi veriyosun yoksa göğüslerin normal şişkinliğinde mi oluyo, bizim ebe bana dedı ki göğüslern cok doluyken verdiğinde hep önsütü çekecek ve sadece seker ve suyu alacak bunu cok aldıgında da gaz oluşacak demişti ilk önce göğsünü biraz sağ bebeğine öyle ver dedi, sende bi dene tavsiyemdir
(3,798 puan) tarafından
Mantıklı evet bi deniyim canm sagma makineside almadim
(2,047 puan) tarafından
Elinle sağ ben elimle sağıyorum
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Daha yeni canim gazi var uyuyamiyo sende memeyi agzine ver emsin oyle uyu kendisi emip doyunca uykuya dalicak
(3,798 puan) tarafından
Öylede korkuyorum bogulur diye bazen süt bogazina takiliyo :((
(1,254 puan) tarafından
Yani uyanik ol canim sende sonucta o daha coook kucuk
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Canım ya benim kızımda aynıydı sabah 5 6 ya kadar hiç uyumazdı kriz geçirirdim ağlardım gündüzde uyumazdı 3 ayını doldurdu öyle gece uyumaya başladı rabbim sana sabır versin inşallah seninki bu kadar uzun sürmez düzene girer
(3,798 puan) tarafından
Ayy gecer ama dimi gecsinde 3 ayi dolunca gecsin ben dayanirim :((
(1,886 puan) tarafından
Valla kuzum bende hiç geçmicek sanıyordum rabbime bin şükür 10 gündür uyuyor
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Emzik versen faydası olmaz mi?
(3,798 puan) tarafından
Veriyorum onuda zorla sokuyorum agzina hic istemiyo az emiyo atiyo inatla veriyorum yine atiyo savaşıyoruz resmen
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Canım dıkkat edıyorum yenı dogum yapmıs annelerın bebeklerı hep bu durumda.Yarım saatte bır uyanma hepsının sıkayetlerınde var.Ama bu dünyaya alısana kadar bıldıgın 7 24 memede olacak o cocuk senın kokunu duyacak guvende hıssedecek.BI Süre buna katlanacaksın o kadar.zamanla rutini olusacak uyuyacak. 
(3,798 puan) tarafından
Cok guzel bi yazi tesekkür ederm ellerinize sağlik
(8,082 puan) tarafından
Umarım sana bı nebze fayda etmıstır canım gebe okulu grubumuza yollanmıstı paylasayım dedım
(0 puan) tarafından
Merhabalar 7*24 emecek bebeğiniz yazınızı okudum   Katılıyorum fakat sonunda 45 günlük bebeğim kusuyor sızıntı değil resmen kusuyor bu gün itibariyle 6 gündür istisnasız kusuyor. Ne önerirsiniz? Teşekkür ederim
(8,082 puan) tarafından
Üşütüyor olabilir misiniz?reflüsü var mı? Kusmuğu peynır kesıgı gibi değilse bi doktorun görmesinde fayda var.
(0 puan) tarafından
Üşütmediğimi düşünüyorum. doktorla irtibat halindeyim ama devam ederse götüreceğim. Teşekkür ederim.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 95 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 372 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nlgn.hll. (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 474 göst.