0 oy
390 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (894 puan) tarafından
Arkadaşlar piyanolu düşünüyorum ama emin değilim siz ne kullandınız oyun halılarında memnun olduklarınız. Bir de kanguru tavsiyesi isticem solomombaby düşünüyorum ergonomik olduğu için yeni doğanda aparatıyla kullandınız mı kanguru daha çok 3 aydan sonra mı lazım oluyor. Siz neler yapıyorsunuz tavsiye fikir ve uyarılarınıza ihtiyacım var

7 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bahsettigim oyun halimiz bu yani yüz üstü olunca koyunlara elini vurunca ses çıkıyor her türlü ise yarıyor ayrıca kaliteyi unutmamak lazım 

image

image

(3,446 puan) tarafından
Ayric oyuncakların içinde ses çıkaran şeyler var dikkatini cekioyr
tarafından
Hayvanlara vurunca mi ses cikiyo
(894 puan) tarafından
Çok saol canım nette evet gördüklerim de böyle oyuncakların sesli olması da iyi ayağını vuramadığı dönmelerde oyuncaklarla ilgilenir en uygun 199 a buldum hafta sonu bi kaç yere bakıcam belki netten almadan görme şansım olur eşimle de konuşayım alıcam inşallah
(3,446 puan) tarafından
Ya nasıl desem zil gibi değil içinde boncuklar var gibi yani sessiz oyuncak değil çocuk oynarken çekerken sesli oluyor dikkat çekiyor
(3,446 puan) tarafından
Şimdiden hayırlı olsun o zaman :)
-Reklam-
0 oy
(553 puan) tarafından

Oyun halısı piyonali aldım oğlumda eğleniyor güzel tavsiye ederim. Kangruda yeni doğan apartali almistm ama daha kullanmak nasip olmadı Cunku oğlum koyunca ağlıyor istemiyor:'(

(894 puan) tarafından
Piyanolu halılarda yattığı yer çok zayıf geldi bana incecik hangi marka kullanıyordunuz piyanoluda
(553 puan) tarafından
Altına ince battaniye serersin canim
(894 puan) tarafından
Ay doğru diosun aklıma hiç gelmemişti :)
0 oy
(5,311 puan) tarafından

image

image

bunları kullanıyorum cnm kanguruda mavi olanı  aldım 
(894 puan) tarafından
Teşekkürler canım halıdaki oyuncaklar ses çıkarıyor mu
(5,311 puan) tarafından
Elini vurdukça çıkarıyor cnm
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Tiny love in oyun halisini tavsiye ederim normale göre biraz pahalı ama hem kaliteli hem de özellikleri güzel çocuk yüzüstü olduğunda bile sıkılmaz el ayak degdiignxe müzik çalan aleti var oyuncak seçimleri güzel ben ilk kızıma 2.5 yıl önce 250 tl ye almıştım şimdi ikinci kızıma kullanıyorum ayrıca boyut olarak hepsinden büyük
(894 puan) tarafından
Saol canım çok güzelmiş gerçekten hepsi bir arada hem minderi iyi hem çok yönlü gerçekten oyun halısı ama fiyatlar 400 olmuş çok beğendim fiyat düşündürüyor Uygun a denk gelir inşallah bakalım takip edeyim
(1,379 puan) tarafından
Hepsi burada max 250 TL bir bak
(1,379 puan) tarafından
Basit bşrsey al derım cunku hemen sıkılıo lar
(894 puan) tarafından
Sesli renkli bol uyarıcı olunca sıkılmazlar gibi geliyor birde uzun sure orda tutmicam belli zamanlarda bulunduğu ay da önemli gibi çocugun dikkatini çekmesi için
0 oy
(340 puan) tarafından
Piyanolu aldm bende. Kanguruyoda ebebekten alcam hafta sonu 60tkye btane buldum
(894 puan) tarafından
Bi bakayım e bebeğe saol canım
(141 puan) tarafından
İyi değil o kanguru ben baktım çok basit duruyor hemn yırtılacak gibi
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Oyun halisi tiny love kullanıyoruz oyuncakları da güzel canım 1 aylıkken koymaya başlamıştım.kanguru solomombaby kullanışlı ama ben markete falan giderken kullanıyorum tabi :D

(894 puan) tarafından
Bende kısa mesafelerde düşünüyorum ya da evde iki elimi kullanıp bebeğiminde yanımda olması gerektiği durumlarda o an eğer halı ilgisini çekerse halı da bırakmayı düşünüyorum tin love hoşuma gitti uygun fiyatta bulmaya çalışıcam
0 oy
tarafından
Piyanolu olunca diger halilar gibi yere falanda vurunca ses cikariyo mu yoksa sadece piyonodan mi cikiyo bende alicam arastirma asamadindayim
(894 puan) tarafından
Piyanoya dokunması lazım ses çıkması için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
0 oy
5 cevap 431 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
20 cevap 277 göst.