0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
Kızlar kaynanam ailemi kıskanıyor hissediyorum bazen lafları ile beni eziyor düşün loğoboya çok gidion bile dedi herşeyi söyleyip şaka yaptm yok öyle damedim diyor stresten vucudumdan yaralar çıkmış eşimde susarsam iyi hakkımı savununca sayğısız diyor çok çaresizim akıl verin bana

5 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
Aldıkları eşlerine ailesine karşı bu benim karım haddinizi bilin demedikleri sürece böyle ezilen kadın çok olacak maalesef :(
(83 puan) tarafından
Kayınbabam çok knuştu anlamıyor benim doğrularım doğru havasnda çok yorldm onun yüzünden dayak yedm
(830 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım ne desem bilemedim hep eşlerin sorumsuzluğu maalesef anana babana cok düşkündün madem evlenmeyecektin benim eşimde öyle laf ettirmez anasına babasına
(83 puan) tarafından
Annesi öyle bi bağlamşki çokta yalancı kendi yalanına kendide inanıyor hasta ruhlu
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Arsız ol bi kulağından girsin öbürü den çıksın madem konusunca saygısız oluyorsun sen konuşma ama alttan kaynanayi da takma bırak sende değil onda çıksın yaralar kendinizı düşünün az 
(83 puan) tarafından
İntikamcı acısını çıkarck yer buluyor
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Hmm sende gulerek karnimdami tutayim de 

Yada sende gulerek cevabinu ver baska yolu yok ya kavga cikcak ya tatli dille lafini soluycen yada....

Bilmem artik karar senin
(83 puan) tarafından
Canm gelip geçen şeyler olsa mesela bana kızıyor aylar sonra acısını cıkarıyor kardeşimi üzdü bir keresnde
(2,604 puan) tarafından
Olumlu dunya bugun variz yakin yokuz topragin altina gitceklerini idrak etseler seslerini keserler ama anlamiyolar malesef
(83 puan) tarafından
Sadece kızı ve oğlunu düşünürmüş kurban olurum diyor günah diyorum söz konusu çocuklarmsa olurum diyor
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Susma seviyeli cevabini ver niye aileni ezdiriyosun ağızlarına aldırma aileni sakasinida oğlunun uzerinden yapsın herkes kendi dogurduguna şaka yapsın anne de anlar
(83 puan) tarafından
Anlamıyor canm neler dedim lugatımda kelime kalmadı
(4,962 puan) tarafından
Salla dikate alma adam yerine koyma onları yazık
0 oy
tarafından
Logobo ney kız 
(83 puan) tarafından
Yanlış yazmışım canm tuvalet :)
tarafından
Haa anladım.canimmm

İlgili sorular