0 oy
469 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Babam cocukken çok iyi biri idi 3cocuktuk bizi o buyuttu...annem rahmete gitti .üvey anne geldi bize və hep kötülük yapti ((babam hep onu dinledi beni diyil.benim hayatimi mahv etmek istedi.ben 9aydir aile kurdum babam bana param yok die düyün yapamadi.ama kocam hep soyluyoki o üvey anneyi dinləyir parayı ona harciyo.seni istemiyo bayramlara gelmedi sen taze gelinsin o gəlməli senin bayramlara.bababmda kaynvalidemleri ariyip tebrik etmiyodu bile.aradi bugün herseyi soyledim ona (o dedi kızım bidaha aramam kocan istemiyosa bana göre aranızı bozmayin. kardeşlerim var benim küçük çok kötü oldum onlara gore babama gore...yalnismi yaptim?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sende kocanın lafiyla hareket etmişsin canim keşke öyle yapmasaydın 
(49 puan) tarafından
Üvey annem kötü biri benim ailemin dağılmasıni istiyo ondan babamla uzaklastim(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bence haksızlık etmişsin babana baban sonuçta senin oda bilmio napcağını kime inanıp inanmıycağını bilmiyorum bn böyle düşünüyorum 
0 oy
(121 puan) tarafından
Baban sonusta ne yapmis olursa olsun senin canin  bende az cok senin yazdiklarjni yasadim bende babamla cok sık gorusmuyorum ama icim de bir yara kaldi sanki   araya sogukluk girmesine izin verme derim canim 
(49 puan) tarafından
Canim yaniyo ((
(121 puan) tarafından
O kadina inat babanlara arani iyi tut canim  kimse girmesin evlatla baba  arasina  ne hadlerineyse  bende ayni seylerj yasadigim icin senj cok iyi anliyorum canim  uzme kendinj duzelir her sey ins
0 oy
(403 puan) tarafından
Üvey annenden uzaklas babanla arana soğukluk sokma bence.
(49 puan) tarafından
Babam onu istiyo beni yok
0 oy
tarafından
Valla kcama soracak olsam bizimkiler iyi degil sen kocayi ne dinliyorsun canm 
0 oy
tarafından
Babanla uzaklasmadın kardeslerni okadının elıne bırakmıs oldun. Sen onnla bas edebılecek yastasın ama kardeslern kucukmus. 
0 oy
(553 puan) tarafından
Cnm yanlış yapmışsın eğer eşin ailenle ilgili olanları biliyor ve konuşma demek yerine alttan alsaydi küçük kardeşlerin var en azından onlar ayaklarının üstünde durana kadar sabır etseydiniz
(49 puan) tarafından
Canım üvey annem falciya gidiyo bana pislik ediyo ki ben ailemden ayriliyim onun bize gelmesini istemiyoruz ondan boyle yapdim.beni ayirmak istiyo kocamdan benimde bebeyim var hamileyim 9aylik napayim ??
(553 puan) tarafından
Ben olsam babam masafe koymam bir kadın için

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 489 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yagmur__sebi (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy