0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde tarafından

(öncelikle knscak paylasck beni anlayack anlamasada dnleyeck scmalasmda içimi döküp rahatlayacgm kimsem yok buyuzden burada yaziorm.)

ben çok mücadele ettim bir şekilde ayakta durablmk için hayatta kimse kırılmasın üzülmesin istedim hep ben kirildim yada daha çok kirdm herkes bir parca hayatımı mahveden oldu beni kiran döken oldu ne yaralar açıldı hepsini iyiilestrmeye kabuk baglayp unutmaya clstm kaçarak evlendm yepyeni hic bilmedgm bana gore olmayan bi hayta insnlrn içine girdim kısaca şöyle ozetlym bu konuyu allah bana yardim etmesiydi sonum yaa intihardi yada sokak da klmk vs vs belki de daha kötüsü kestiremiorm..kendi evim oldu esimle ben iki sene oldu evleneli çok acılar çektim kaç defa bitti dedk dedim eşimin bana davranma sekillri yuzunden yasadklrm yüzünden iki kere intihar ettm hastanede pisikoljk tedavi gördüm ya ben neler atlattm yasadm ama ailem bile annem bile esimi oglu olrk gördü ki benden daha çok o dedi bana el kldrdi etti 1saatlk yoldn gelmedi sn kmsnde vuruon demedi lafa gelince yağından kul bırakmıyor ben esimi hep onların gözünde yüceltmeye clstm benimde hatalarmdb biri oldu eşim neler Dior neler diyor snra aileme gelince yok demedm yok BN ayrlmk istemiorm diyor beni sucluor okdr güzel yalanlar söylerki benin bu saf aklım basmior :( eşim iyidir sever beni ama çok da yara açmıştır susmusumdr unutmsmdur göz yummusumdr sevmekden ona dokunca affetmekden yumusamkdn kndmi alikoyamamisimdr ama benim onca fedakarlıklarima rağmen bugün yine çok üzdü küçücük bisi yüzünden kendi bencllklri vesatlgi yüzünden :( 32haftalk hamileym uç gündür ztn üzüyordu sbha kdr uyuyamiorm bgnde çok aglatti halime acimadan snra yumuşadı oda istemior üzmek ama yapıyor:( ama BEN PES ETTİM HERYSDEN COK YORULDM DEDM İSRER BRK İSTER BRKMA UMRMDA DGL BEN BTSİN İSTEMİOEM AMA SN GTMEK İSTERSEN GİT BİR CANİM VAR ONUDA ALİN İSTERSNZ RHT EDİN DEGİL SEN AİLEMDE UMRMDA DGL BİKTM ARTİK HEP BEN UZULUORM DDM VS YUMUSADİ OLE DİYİNCE AMA BEN ONA DDMKİ İNS BEBEGMDE BENDE OLURUM SENDEN KURTLRZ İNS İNS DOGUM ANİNDA RABBİM İKİMİZİDE ALİR DEDİM BEN O GUN ÖLÜMU BKLİORM NEKDR DGRU NE KDR YANLIŞ BLMİORM AMA BEN PES ETTM SUAN 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,938 puan) tarafından

Güzelim  bunalimdasin şeytan in vesvesesi içini kemirip bitirmiş. Oyle kötü şeyler getirme lütfen aklına. Evlâdın olunca hayatin en güzel anlarini yaşayacaksın. Dua et bol bol.

tarafından
çok aciszmszlsior benim bi şeyim olunca ben onca şey diorm yapmıyor Tamam diyor yine ayni aylar gcsede ayni oda diyor ben tmm derim sende de bende diorm ben snn gbi dglm ben yalan soleyemm o an tamam diyip devam edemm tmm diyecksm orda o şeyi yapaem diorm sende de o an gcistrmk için tmam Dior ama yanlış yapıyor.s hemen biter gibisinden knsuor sen beni boylemi seviorsn diyor halbuki iyi blior benim onu sevdgm kdr kendi ailesi bile sevmedi.s ben korkuorm birgün kizimla beni ortada brkck diye ben duzelck diye beklerken aylar sonra tkrrdn yine ayni şeyleri yasamaya başlamak beni mahfedior :( ben çok emek verdim evlililgme iki senem ve büker cktgm acilar birgün ayrılır veya değmez diye çok korkuor ve üzülüorm
-Reklam-
+1 oy
(149 puan) tarafından

Canım eşin de olsa ailen de olsa insanlrı dikkate alma.. ne güzel evladın olcak bundan daha güzeli olamaz.. Allah sana onu da nasip etmezdi demekki seni onunla güçlü kılmak istiyo.. Lütfen güzel düşün brdağın dolu tarafına bak her zaman, hayat çocuklarımızla güzel çok şükür :)

tarafından
çok güzel bir bakış açısı canım beni aydnlttn bu bakış açısından ve ben okdr çok kaybettim aci cektm uzuldm hep iyi nietm suistimal edildi ki ben artik snrm fazla korkar oldum cesaretsz kldm
(74 puan) tarafından
Cok guzel demissim aynen canim
0 oy
tarafından

Valla hamile kalinca bazen nese bazen keder şarkısı caldi benim icimde. Hele simdi böyle bi kıpırtı oluyo dünyalar benim oluyo. Insan zor bulunca heralde o yzden kiymetli oluyo. Karninda o kadar guzel mucize taşırken oyle icini karartmayi nasil basardin ya. Herkes cok mutlu da bi sen mi mutsuzsun sandin?

tarafından
ben fark ettisyn bi benim derdm var bir benim derdm büyük vs vs demedim ben kimsenin yasadklrni kucumsemedm hiç ama herkzn yasadklrida herkeze yörede agir dır ben nelere karşı hayata tutunmaya clstm hep kendi kendimi motive ettm umut verdim yüzümu güldürdm ve karinimda bliorm çok büyük bi mucize tasiorum ben onun hep farkına vardim elimden geldgnce ama işde bunu bildgm için bu iğrenç dünyada ona da kndimede aciorm bu kotu insnlrn içinde yasayaxgmz icin
0 oy
(597 puan) tarafından

Çok zor bi  noktadasınız acilen psikologla görüşmeniz gerekiyor 

0 oy
(475 puan) tarafından

Erkeğin sürekli yalana başvurması çok kötü cnm ya bir dra falan göründümü hiç yada psikloğa yada bir evlilik terapistine gidebiliyosanuz gidin ikinizde dökün eteğinizdeki taşları o sizi yönlendirecek tir düzelir inş ne diyim Allahım yardımcun olsun

tarafından
aynen canım çok kötü: ( ne edicgmi nasıl bas edicgmi sasiorm bazen ben dürüstlükdn yanayimdr hatta benden ogrenrk bira olsn düzeldiydi şükür çift terapisine gitmek istiyordm ama gidemedk birtrlu bi TM Dior bi ne isim var diyor yoruldm
0 oy
(523 puan) tarafından

Bol bol İnşirah suresi oku ve dinle .İyi gelecektir Allah yardımcin olsun

0 oy
(208 puan) tarafından

Canım seni anlıyorum ayılarının bir benzerini bende yaşadım ve de devam ediyorum ama bir lafı var kaynanamin heyben delik olucak atacaksınız arkaya diye İnsrah suresini oku bol bol o şeytanın oyununa gelme bir bebeğin var ve onun suçu yok o bu şekilde olmasını istemez ayrılmak için evlenmiyoruz ben herşeye daha karnimdaki 2 aylık bebegime borçluyum onun sayesinde Rabbime sigindim sabah akşam kurana sarildim ve bir zaman sonra emin ol bu dusunduklerinden vaz gecersin şimdi bir abdest al ve tövbe et inşallah eşinde ailende düzelir Rabbim seninle olsun dualarim seninle canını sıkma 

tarafından
amin inşallah canım benim allah razi olsun ve inşallah sende hep mutlu olursn bebeginle ailenle güzle bir hayat surersnz ins
(208 puan) tarafından
İnşallah takma kafana bebegin için sabret
tarafından
vallla evde bir tane daha koca bir çocuk var iki senedir onu buyutuorm kndmde yaslaniorm :(:) ben yaşımi hisseden biri dgldm bakarken hic ama bi evlndm yaşımj hssedr oldm
(208 puan) tarafından
Ben 19 yaşındayım 1 senelik evliyim ve iki aylık hamileyim benim ysitlarimorda burada eğlenirken ben doğuma kaç gün kaldı akşam ne yemek yapsam acaba kocam yine nerde elektriği çok mu harcadim kayın baba dirdiri kaynana dirdiri ben ken35 yasinda 3 çocuk annesi gibi hissediyorum ama gel gör ki 19 yasinda hayallerine el konulmuş bir genç kadın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 692 göst.
0 oy
6 cevap 444 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bilinmezzzz (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 944 göst.

377,988 soru