0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (911 puan) tarafından

Lütfen yargilamayin ..kırıcı bı yorum yapmayın .hamileliğim isteyerek oldu çok şükür hamile kaldım ama bazen düşünüyorum benimseyeblrmym seveblrmyim yetebilirmiyim kayınvalidem çok sevip karışırsa kendimi çok kötü hissedicem . Ay blmiyorum ya ağlamak geliyor hatta içimden :( 27haftaligim ama sonra bı tekme atıyor .herseyi unutuyorum :angel: eşimle sorunum yok çok şükür üzerime cok düşüyor hatta bebeğede aynı seklde aklı çıkıyor bişi olcak diye ama ben neden böyle oldum:(

11 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

Herkes eminim o korkuyu yaşıyor. Yani en azından bende yaşadım:D 

Ama kucağına alınca sanki 40yillik ana gibi hissediyorsun hiç merak etme canim:P

(911 puan) tarafından
Esimede söyledim şimdi annen bebeği benden alıp bana sen hc bsey blmiyon etmiyon bakamiyon derse ben çocuktan sogursam dedim saçmalama dedi :D ay alllahim affet
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hormonlar tabikide sen kucağına bi al allah'ın izniyle o zaman bırak benimsemeyi hayatını bi saniye düşünmeden verirsin 
(911 puan) tarafından
teşekkür ederim canım inşallah ya sonrada düşünüyorum milyarlar harcıyor insanlar evlat sahibi olabilmek için :(
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tek bir kılını bile var edemeyiz
(911 puan) tarafından
Amin insallahhh
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Fazla ilgiden napcani şaşırmış olablrsin canım ne dertler var gör de oku şükür et.. kaynanan çok sevsin zaten sever torun yani hakkı ... Karışır kendi annemisde akıl vercek elbet hakları bı tek biz dogurmadik dünyada onlarda ana oldular buyuklerden öğrenecek çok şey var
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Senin kaynanan karisir mi derdin var :) benim annem hatta babam daha simdiden beni attilar köşeye resmen doguma 2 aya yakin var onlar bakcakmis seneye tatile birlikte gidiyolar falan planlari duysan ve cok ciddiler ben napayim ama olsun insaalah babaannesi dedesi de düşkün olur kötü bisey degilki bosuna daraltma kendini o senn cocugun asla dogumazsin
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Onu hamileyken bende demiştim ikinci çocuğum beklenmedik gebelikti ilki çok küçük bende senin gibi ama yetisebikir miyim herşeye yetebilir miyim ikisine de bakabilir miyim ev işleri yemek ne yapacam aklımdan Bi ton soru geçti şimdi şükür elimden geldiğince hepsini yapıyorum 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bunlar hormonlarının sana oyunu canım. Seni anneliğe hazırlamak bu durumu sana kabul ettirmek için böyle çalışıyorlar. Hiç korkma en iyi sen bakarsın kuzuna... Sağlıkla gelsin inşallah...
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Normal canım. Anne olunca öyle bir yetiyordu ki merak etme. 

Babaannesi de sevecek tabi ki bundan doğal ne olabilir
0 oy
tarafından
Kız valla sen ilgiden bunalmşsn yada senn aklını doldurmuşlar ne güzel yardım eder kayınvaliden dha ne istıon sonsuza kadar ona ver demıom ama en azından arada bir yardmcn olur. Bnmki valla şimdiden kendi evini süsleylm 40ın çıkana kadar Bn bakim dyp duruo Bn tamam dıom eşim kendi annesine gitmk istemıo valla ikna olsa miss yemek hazr temzlk hazr arada bebeğe bakarm sen kuaföre git saçını fln yaptr yıprandn dyp duruo :) öyle düşünme snde ilerde kaynana Olcan 
(911 puan) tarafından
Bnmki aşırı takıntılı ama yaz ayında bile çocuğu donar der sarar sarmalar biz açarız o sarar artık
tarafından
Tatlım akıl vermek gibi olmasın ama brz öncede dediğim gibi tamamen ver demıom herkesn annesi farklıdır sonuçta git bak baklm eğer çok sıktı 1 2gün dur sonra eşine de kırmadan dön evine hem annenin gönlü olsun hem ilerde bırakmak istedgnde yüzün olur. Baktın çok sıkıo çocuğu anne torunun ama Bn byle yapmak istemiyorum de bnce tatlı dilden de anlar ya
tarafından
Yada bnm annem öyle ondan herkesi öyle sanıom blmıom
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Biz bu duruma hamilelik hormonlari diyoruz tatlim halay moduna gecmisler gene gecer zamanla korkma takma.kafana cok 
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Senin hormonlar halay cekiyo bacim olur öyle seyler
0 oy
(2,241 puan) tarafından
hormonlardan canim tabikide korkuyoruz ben dogana kadar korktum oturup agladim nasil nakicam diye . benim kucagima cocuk almisligim yoktu. sonra bir dogdu kizim ben herseyini tek basima yaptim ilk kez emzirirken bile bir sarmalamisim cocugu sanki 5 cocuk dogurmus gibi kaynanam dedi sen olmusun :))) annelik icgudusu ne yapacagimizi biliyoruz hic herak etme canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,269 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 241 göst.