0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Tabiki hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli olsunda yavrum ama geç doğduğu için planladığım gibi yengeç burcu değil aslan burcu oldu sadece gün farkıyla kan grubumuz aynı hayırlısı olsun tabii :) linçlenecek bir durum yok !

14 Cevaplar

0 oy
(7,099 puan) tarafından

Saglikli olsunlar yeterki bosver takma kafana :)

(65 puan) tarafından
Herşeyden önemlisi o tabi :)
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bırak kız bende yengex olmasında aslan olsun dıye ugrastım sukur aslan oldu. Yengeclerın bebesı asla cekılmıyo 
(8,082 puan) tarafından
Kuzum ınan cekılmıyolar bızım bınadakı bebeler full yengec hepsı temmuza denk gelmıs :D, bı anda ortamı bozuyolar noldu anlamıyorsun ben kendimde balıgım duygusallık alınganlık hepsı var kendım gıbı bırını daha cekemezdım ınan aslan burcu bebeklerı en azından neselı eglencelı yengecler oyle degıl.Yetıskınler ok belkı ama bebeklıklerı aman aman :)
(534 puan) tarafından
Oglak bebeleri nasıl olur canım astrolojiden anlıyorsun galiba merak ettim de :)
tarafından
İnan aslanlar daha zor ben ne çekiyorum büyük oğlumdan :)
(8,082 puan) tarafından
Erkek aslanlr zaten aman amann yanıma yoreme düşmesin.Ama kadınları daha iyi A aza a
tarafından
Kızları bilmemde oğlum zor yani birde ergenceliğe giriş yaptık uğraş dur :)) olsun her haline şükür
0 oy
tarafından

Yok artık niye linç edecekler ki :D

(65 puan) tarafından
Yok işte burda bebeği olmayan insanlar var sen burcu yengeç olmadı diye dert yaniyorsun bilmem ne diye yorum yapan avukatlar oluyor canım illaki :):)
tarafından
Aman sen onları eş geç güzelim ...
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Aslan daha iyi canım benim burçum aslan bebegimin de aslan olmasını isterim

(65 puan) tarafından
Bilemiyorum göreceğiz yavrumda :)
0 oy
(403 puan) tarafından
Benimde anlasamadgm insanlar hep balik akrep.iki kizimda hic istemdgm buclarda dogdular.neyseki cokta anlasamamzlk yok ilerde nasl olcak bilemem.küçüğüde benim burcmdan.ama benm bucmdan olsnda istemzdm.çünkü bende cok inatlasrdm annemle.dik kafalydm biraz.olmadi malesf buc isinde basarsz oldm :D
(403 puan) tarafından
Ben boga burcuyum.anemle cok inatlasrdm.en kucuk kızım boğa burc biri balik biri akrep hep anlasamdgm burclarda doğdular.eyvah dedim bunkadar denk gelir de simdilk iyiyz bakalm büyüdükçe zıtlaşıcazmi
(8,082 puan) tarafından
Yanlısın var aslında boga balık balık akrep cok iyi anlasırlar annen ne burcuydu acaba?
(403 puan) tarafından
Annem oğlak
(8,082 puan) tarafından
Oglakla gecınebılen varsa beri gelsin daraltır adamı
(403 puan) tarafından
:D ahahaa baya güldm he.
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim bebiste aslan olcak insallah :) Ama aslan burcunu hiç bilmem ya eşim yengeç küçükken sessiz sakin bir çocukluk geçirmiş tabi annesi anlatıyor bunu şimdi çenesiyle yiyip bitiriyor beni resmen 
(8,082 puan) tarafından
Anacıdır da o :)
(1,946 puan) tarafından
Belli etmiyor ama tam bir anacı:)
0 oy
(276 puan) tarafından
Aslan erkegi basimda bi tane var esim. aslan burcu erkegi guvenilir oluyor ya sevdigine duskun dedigim dedik oluyolar 
0 oy
(27,163 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına almissin önemli olan o zaten 

Hayırlısı buymuş demekki..

0 oy
tarafından
Evet anliyorum seni canim
(25,225 puan) tarafından
Hahaha dilo yaa :D
0 oy
tarafından
Kız benimkide erken doğdu 10 gün ikizler olacaktı en iyi anlaştığım burç ikizlerdir ama boğa oldu olsun hayırlısı olsun 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yok kız ne olacak biz eşimle ben terazi yengeç o yengeç yengeç. Aslan olsun istedim ama başak olacak bir ay geç tuttu Allah öyle sağlıklı nasip etsin. Linçleyecek varsa da hiç yazmasın Aslan burcu çok iyidir bakma sen. Hırslıdır, tuttuğunu koparır. Ailesine düşkündür. Kardeşim aslan huyları çok iyi
0 oy
tarafından

Esimle ben yay burcuyuz yay olsun isterdik bebegimizin:)Ama Koç burcu oldu.Vallahi balık olmayi son anda atlattı 2 günle;)Balik Burçları ile pek anlasamam da;)

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Benimde öyle doğum günüme 6 gün vardı aynı.olsun istemiştim ama paşa erken geldi :)) 
0 oy
(656 puan) tarafından
Basak olmadigina dua et esim başak tam bi 40 bebe gibi valla :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 262 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.
13 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Zhraa (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde zzeynep (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 392 göst.