0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşına girmek üzere  bu arada ne kadar sıklıkla normal çimli bir parka goturulmeli haftada bir yeterli olur mu az mı yoksa 

14 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
3 4 güne götürüyorum ben 
(610 puan) tarafından
Benimki 17 aylık ablası seninkinden ecük büyüğüz
(909 puan) tarafından
Ben haftada bir goturuyorum ama çok vicdan azabı duyuyorum hergun götürmek istiyorum :(
(610 puan) tarafından
Kız ne vicdanı evde oyuncakları vardır onlarla oynar hep korona var insan korkuyor en doğrusunu yapıyon
(909 puan) tarafından
Haklısın canım da bu ay 8 tane hastane randevusu var :(
(610 puan) tarafından
Onlar mecburi canım olacak Rabbim hastalıktan korusun
-Reklam-
0 oy
(9,942 puan) tarafından
Goturebildigin kadar vaktin varsa her gun. Gun asiri
(909 puan) tarafından
Benim de ya yeri güzel 2017 de 1100 TL kirayla çift daire bu arada oturduk sonra ordan karşı daireye taşındık bu zamana da kadar çıkmadık ama sahile yakın kışın çok rutubet var 1400 TL çok bu eve asansör de yok yemişim sahil manzarasini değmez o rutubeti çekmeye :(
(9,942 puan) tarafından
Bende rutubet yokda Allaha sukur. Evimde 135m2. 1500tl kira.Buyuklugunude cok seviyorum. Bide daha bebek dogmadi olunca nasil inip cikicam bilmiyorum. Ki eşimde yok her zaman burda
(909 puan) tarafından
Benim evim 85 metrekare bana aşırı geniş geliyor o yüzden iki artı bir ev istemiyorum bir artı bir istiyorum :)
(909 puan) tarafından
İmkanın varsa ikinci kata falan taşın çünkü bebekle sürekli inip çıkmak çok ama çok zor benden demesi
(9,942 puan) tarafından
Işte ev almak istiyoruz bakiyoruz ama bu cevrede yine bakalim hayirlisi insallah. Ben yine genis istedigim icin :)
0 oy
tarafından
Valla ben 3 4 gunde bir gituryorm ben sitede oturyorm stenin cocuklari hep parkta benmkide onalra bakio ağlıyor mecbur goturyirm  benmki 4.5 ysnda
(909 puan) tarafından
O benimki o yaşta hayatta evde durmaz :)
tarafından
Beni yiyor zaten canm mecbur goturyirm babsi evde oldugu zaman sitenin sahasina giturup top iynatio getiryor ama gene bi suru cocuk var hemn banyo yaptırıyorum
(909 puan) tarafından
Çocuklar virüsten anlamaz ki :)
tarafından
Hic sorma ya keske anlasalar
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Apartmanla parkın arasinda git gel yaşıyorum yani apartman ne alaka

(909 puan) tarafından
Zor ya ben dördüncü kattayim asansör yok olsa her gün gotururdum :)
0 oy
tarafından
3 kaata otruyorm oglum 7 aylik asonsor yok cikmiyorm o yuzden bebek arabsi indir cikrt cok zor iki gunde bir ciksa iyi olur gunes gormesi acisindn
(909 puan) tarafından
Kız ben kanguru kullanıyorum iki kere o bebek arabasini indirip cikartsam ölürum
tarafından
Kanguruda uyuyamiyor   ki
(909 puan) tarafından
Ben kanguruyla taşıyorum yanıma da baybynestini alıyorum canım öyle daha iyi taşınıyor
0 oy
tarafından

Senin soruların cok  güzel:) 

Bence sıklıkla çıkarılmalı çünkü  a sosyal olabilir
(909 puan) tarafından
Haklısın canım ama anne baba da önemli öyle tvyi acip onune  koymamalilar ben de izletiyorum ama bir ton da etkinlik yaptırıyorum artık çok ama çok yoruluyorum zaten sürekli hastanede uzun kuyruklardayiz sadece  Ağustos ayına 8 tane hastane randevusu var :(
tarafından
Bak burda biri hep tv izletmisti  bebegi  otizmin  bir alt seviyesi olmuştu ve dr cok tv  izlediği için olmuş demişti...

Ve geçmiş olsun neyi var  bebeğin neden 8 randevusu var?
(909 puan) tarafından
1. Böbrek
2.kalp
3. Asi
4. Alerji
5.menenjit aşısı
6.tahlil yapılacak
7.voiding
8. Sağlam çocuk polikliniği genel kontrol
tarafından
Of of kıyamam  geçmiş olsun kuzuya  ....
(909 puan) tarafından
Daha geçen gün de USG çektirdik iç organlarina baktirdik :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Park yakim degil bize hamile oldugum.icin gidemiyorum.pek ama disari hava iyse hergun cikartiyorum kotuyse 2 gunde bir hava almasi icin 
(7,098 puan) tarafından
Malesef kuzum mecbur kalinca yapiyorsun benim esim yanimda degil.yurt disinda calisiyo o yuzden her isim bana bakiyo anliycan is basa dusuyo
(909 puan) tarafından
Of ya kimse yok mu yapsin
(7,098 puan) tarafından
Var canim kaynana gorumce elti falan ama ben kimseden bisiy beklemem kesinlikle de demem zaten sonradan laf olacana bu devirde kimm kimin umrunda zaten kiz
(909 puan) tarafından
Sen demeden yapmaları lazım ama
(7,098 puan) tarafından
Kiz onlar bu halimle.ancak benden beklesinler aman bisver benden uzak allaha yakin ben yaparim isimi cok şükür rabbime veriyor bir sekilde kolayligini
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Haftada bir götürürüm öyle park takıntımız yok sadece, aşağı inip yürümek istiyor 
(909 puan) tarafından
Benimki evde desteksiz yürüyor ama daha yaşına girmedi çimlerde yuruyemiyor :)
(3,750 puan) tarafından
Çimler biraz zor büyük insan bile, zorlanıyor bazen ya :) biz desteksiz yürüyoruz ama pek parka, götürmem haftada bir akşamları beş dk indiririm biraz oynar teyzeleri ile sonra elini yüzünü yıkarım eve geliriz evde de yıkarım üstünü değişirim uyur
(909 puan) tarafından
Ben parka kimsenin olmadığı bir ağaç dibine gidiyorum üç beş çim yoluyor geri dönüyorum eve :(
(3,750 puan) tarafından
Bu zamanda geçecek gönüllerince oynayacak inşallah cnm üzülme
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben hergun götürüyorum neredeyse kızım 18 aylik
(909 puan) tarafından
Asansörün vardır senin :(
(4,285 puan) tarafından
Yok kız 3 daire var zaten en alt da dükkan park da yakın kimseler yokken götürüyorum hep
(909 puan) tarafından
Hafta içi bomboş parklar çok güzel
(4,285 puan) tarafından
Aynen etrafımda allahtan çok park var herkes dağılıyor yoğunluk olan yere gitmiyorum zaten daha çok hergun yürüyüşe çıkıyorum 2 saat diyetteyim de :) hem kizimi gezdiriyorum hem kendimi :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Apartmanda oturan hergün, köyde oturan 2 günde bir, sitede oturan haftada bir, dublekste oturan 3 günde bir, müstakil evde oturan ayda bir, villada oturan hiç götürmesin villada oturuyorsa evin içinde park vardır :Ddddd mesela ben normal apartmanda oturuyorum hergün çıkarıyorum bebek arabasıyla gezmeye :D 

(909 puan) tarafından
Bizim asansör yok malesef :(
(25,224 puan) tarafından
Bizde asansör varda noluyo kız ben binmem arabayı kucaklayıp indiriyorum o yüzden baston araba aldım hafif diye. Ayrıca bizim mahalle düz yol değil yokuşlu ve merdivenli bir sokak bide ordan kucakla cıkar ohh kas yaptım :D
(909 puan) tarafından
Ooo yokuşlu yolları bilirim İzmir'de de çok vardı :( Allah yardım etsin
0 oy
(48,481 puan) tarafından
anlıyor egleniyorsa üç dört gunde bir cikarabilirsin
(909 puan) tarafından
Çim yoluyo sadece :)
(48,481 puan) tarafından
benimki 22.5 aylik gitmeden payk deyip duruyodu götürdüm simdi parkin tadini aldi hergun istiyo ☺️
(909 puan) tarafından
Benimki beni giyinik gorunce kapıya yapışıyor anlıyor galiba :)
0 oy
tarafından
Ben genelde her gün cikariyorum
0 oy
(535 puan) tarafından
Her gun çıkıyoruz hiç yoktan gün aşırı valla bebek arabasını apartmanın girise park ettim Allaha emanet orda duruyor yoksa hergun indiremem 
(909 puan) tarafından
Kız ben arabayı indirsem anında ucururlar ayakkabilarimizi kaç kere çaldılar bir de sözde binamızda kamera var
0 oy
(13,791 puan) tarafından
Hergün çıkmak istiyor benimki. Yürümeye başladığından itibaren hergün çıkarıyorum , ben çikaramazsam babası işten gelince o çıkarıyor. 
(909 puan) tarafından
Aslında İstanbul'un havası pis ya her gün çıkarsam bebisin ciğerleri kirlenir
(13,791 puan) tarafından
Havası temiz yer kalmadı zaten. En güzeli köyde yaşamak.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 343 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zumranurzulkarneyn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 410 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 398 göst.
5 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edagnn (1 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,433 cevap

34,754 kullanıcı

...