0 oy
1,039 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar eşim beni çok seviyor b3nde onu 

Ama psikolojik hap kullanıyor şöyleki alıyor 56 kapsül 10 günde içip bitiriyor artık 1 tada 2 tane kesmiyor içince çok konuşuyor çok enerji oluyor saçma sapan hareketler yapıyor şu 10 gun bitsin de ilaçlar da kurtulayım diyorum 30 gun ilaçsız kalıyor süresi dolunca hemen gidip yine yazdırıyor ya eşim gidiyor sanki başka bir adam geliyor 

Hap içince her sabah inşallah bitmiştir diye uyanıyorum içmeyince inşallah yandırmamıştır diye dua ediyorum tedavi olmuyor kabul etmiyor evet günde 7 tane falan içiyor onun bu hareketlerine tahammül edemiyorum hapları içince hep benden birşeyler saklıyor nereye gittiğini kimle konuştuğunu gizliyor ya saçma sapan davranıyor içmeyince dünyanın en iyi insanı oluyor hep feryad figan ağlıyorum bu haplar yüzünden cok kötüyüm  nasil düzelir:((( 

Bu arada ilaçları dışarıda bir yerde saklıyor bulmam imkansız atsam bile çok büyük kavga çıkarır:((

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ilaclari kullanmasi iyi birsey degilmi canim ne ilaci ki bu
tarafından
Norolojik bir ilac canim gunde 7 8 tane içiyor asiri bağımlı
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ilaclari degis diycektim bende ama bulmam imkansiz demissin ilac icmedigi gunlerde al karsina konus guzellikle kuzum boyle olmaz
tarafından
Ya ilac içmeyince okadar uysal i okadar içine kapanık ki iki laf konuşmaz:(((
(7,098 puan) tarafından
Kuzum ailesinde akli basinda biri varmi onla.konusmayi denesen belki doktora gotururler o kadar fazla ilac içmemesi gerek onlari hangi doktordan aldi
tarafından
Cnm babası var zavallı adam onun sözünü bile dinlemiyor ki:((
(7,098 puan) tarafından
Ay allah yardimcin olsun kuzum yine sen elinden geleni yapicaksin esin icin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kuzum bi ara benim akrabam da kullanmıştı o kafayı güzel yapıyor bildigim kadarıyla ondan bagımlılık yapıyor fazla içerse ALLAH KORUSUN intihara kadar gidebilir..  Yani madde içiyor gibi hissediyor akrabanın eşi olay yaptı bi galiba en son bırakmıştı 
(2,589 puan) tarafından
Acil bi. Çözüm üret bi tanem zor ama uğraş eşini kaybedersin yoksa. Ailenle konus ailesiyle konus... Sözü dinlenen bi aile büyügü varsa yanına git cabala kuzum İNŞALLAH İYİ OLUR KUZUM ALLAH YUVANA HUZUR MUTLULUK VERSİN
tarafından
Evet cnm boşanmayı aklımın ucundan bile geçirmedim 2 yıldır mücadele veriyorum inşallah bitecek :(((
(2,589 puan) tarafından
EZAN OKUNUYOR ŞUAN İNŞALLAH ALLAH DUYAR SESİNİ YUVANA ALLAH HUZUR VERSİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM ❤️❤️❤️❤️
senin gibi derdi olanlar varken burda saçma post acanlara o kadar kızıyorum ki dert ne bilmiyorlar...
tarafından
Inşallah canım inşallah ateş düştüğü yeri yakıyor nereden bilecekler:(
(2,589 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dua et gecer inşallah
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Demekki ilaç bağışıklık yaptı etki etmiyo artık doktora gidip bakılması lazım muhtemelen ilacını değıştirir böbreklerini bitirir böyle 
(1,557 puan) tarafından
Ama psikiyatrik ilaçlar uyuşturucu gibi bisey bağimlısı olmuş bi şekilde konuş ikna etmeye bak cnm götür doktora
tarafından
Öfff cnm 2 yıl oldu artık dilimde tüy  bitti okadar kötü oluyorum ki kafamı duvarlara vurmak istiyorum sevmesem umurumda olmaz ama beni seven benim sevdiğim adamın böyle değiştiğini görmek beni kahrediyor
(1,557 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm dua et ayetel kürsinin zikirlerini oku 7 gün dertlerine derman olsun inşallah okuyupta karşilik alan çok netten bak sayılarına
tarafından
Nasil cnm 7 gun boyunca kaç kez okucam
(1,557 puan) tarafından
Dur atim ben sana
0 oy
(909 puan) tarafından
Hapin resmini atsana bir  kız akıllı aynı biçimde muhakkak vitamin hapı vardır eklem et kullem et bul hapları dok yerine vitamin haplarini koy
tarafından
Yok ki yok bulamıyorum
(909 puan) tarafından
Bence resmini at bu ilaca benzer vitamin vb kullanan var mı de bence vardır bulunur
0 oy
tarafından
Esın onları uyusturucı niyetine kullanıyor canım cunku psikolojisi İcin dehıl yanı bence tedavi ettirin cunku kafa yapmak ıcın ıcıyor tedavi ıcın dehıl 
tarafından
Evet cnm aten bunun farkındayım ama 2 yıl enek6 verdim ALLAH izin verirse dahada emek verip sabredicem asla boşanmak geçmiyor aklımın ucundan direnmek zorundayım:((
tarafından
Kuzum senin desteğine ihtiyacı var konus guzelce ve tedavi ıcın ikna et doktoruna konus
tarafından
Ah canım neredeyse ayağına kapanacam kendimi harab ettim onun  için:(((
tarafından
Sabır kuzum sabır Allah mutlaka cıkos kapısı gosterır
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir şekilde doktora götürmeniz lazım sizin yapabileceğiniz bişey yok bağımlılık bu, ilaç bağımlılığı olmuş. 
tarafından
Ah ah keşke kabul etse
0 oy
tarafından
Ayni ilactan gunde 7 8 tane icip nasil zehirlenmiyor bunye nasil bağışıklık kazanmis oyle kendi kafasina gore mi aliyor bu ilaci anlamadım sen kendin bi psikiyatri doktoruna danissana o nasil hareket etmen gerektigini bilir bide nereye yazdiriyorsa ilaclari o doktorla da gorusebilirsin durumu boyle diken uzerinde olmaktansa belki çözüm yolu sunarlar
0 oy
(182 puan) tarafından
Doktor mu yazdı cnm ne sıkıntı sı varki normalde
tarafından
Ayak kemiğinden ameliyat olmuş biz evlenmeden
Aşırı ağrısı olurmuş bu ameliyatın doktorda bu ilacı yazmış norolojik bir ilac beyni uyuşturuyor eşim 8 tane falan içiyor günlük uyuşturucu niyetine bağışıklık yapmış ilac okadar içinde de beyin diye birşey kalmıyor eşim gidiyor başkası geliyor:((
(182 puan) tarafından
Cnm normal de psikiyatristler veriyor ilacı bende kullandım ama hiç. Böyle bir şey olmadı sen en iyisi psikiyatriste falan götür inşallah iyi olur
tarafından
Bu daha fena bir ilac cnm ağır nöropatik ağrılarda beyni uyuşturup ağrıyı kesiyor anlatabildimmi
(182 puan) tarafından
Anladım cnm inşallah iyi olur
0 oy
tarafından
Biliyorum o hapları kafa yapıyo bağımlılık yapıyo uyuşturucu yerine kullanıyorlar. Onu eşin sadece kendi bırakabilir ama günde 7-8 tane içiyorsa çok zor Allah yardımcın olsun 
tarafından
Evet cnm ama 10 gun içiyor 30 gun içemiyor süresi dolmadığı için o 10 günde bana zehir oluyor 1 yıl gibi geciyor:((
tarafından
Doktorunla konuş yazmasın
tarafından
Hep ayrı doktorlara yazdırıyor cnm
tarafından
Aa öyle mi? Ahh ah Rabbim akıl fikir versin inşallah ne diyim? Benim eşim de arada bi alıyodu önceden eşimin bütün akrabaları kullanıyo ama günde iki tane falan o kadar değil. Biz hep kavga ettik ondan dolayı şimdi yapmıyo çok şükür
tarafından
Bende kavga çıkarıyorum ama inşallah biter cnm sagol
0 oy
tarafından
Lyrica mi kullaniyor esin malesef yapcak birsey yok.kendisi istemesi lazim.birakmayi.. mideye ve böbreklere cok zarar veriyor malesef..
tarafından
Evet canım lyrica s3n nereden bildin:((
(182 puan) tarafından
Bende ondan kullandım cnm ama bıraktım ve bende öyle bir kafa yapmadı
tarafından
Ama günde  8 tane
(182 puan) tarafından
Hmm yok cnm ben o kadar çok almadım
tarafından
Eczaci teknisyeniyim canim ondan bildim .. maleswf kendi istegiyle.birakmasi lazim yada doktora gidip sikayet etsen bu ilaci birdaha alamaz..
0 oy
(106 puan) tarafından
Simdi ben anlamadim bu haplari doktor mu yazmis ona ne ilaci bu canim 7 8 tane kadar iciyor diyorsun bagimlilik yapar zaten böyle cok üzüldüm gercekten Allah esini sana bagislasin saglik versin huzurlu bi ortam versin
tarafından
Evet canım raporu var 10 günde bitirip birdahaki ayı bekliyor yazdırmak için Allah razı olsun
0 oy
(1,008 puan) tarafından
kuzum o tedavi olmuyor o bağımlı olmus tedavide yok öyle gunde 7  ilac içmek yanlis anlama.ama bunu ya el altından alıyor yada eczane diye baska yerden.aliyor oyle.kafana gore ilac yok 

Bence babasi annesi kim ikna ederse biriyle onu hastaneye veya doktora götürün bu ilac içmesi durumu normal.degil allah korusun 
tarafından
Cnm zaten raporu var ilacın süresi dolmadan yazdiramiyor 10 günde bitirip süresinin dolmasını bekleyip birdaha yazdiriyor
0 oy
(520 puan) tarafından
Niye icyoki ilaci 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
insallah tedavi olmayi kabul eder
0 oy
(501 puan) tarafından
Esin bagimli olmus yardim almasi gerekiyor.aile buyukleriyle konusmayi denesen 
0 oy
(1,557 puan) tarafından

Bu zikir cnm abdestini al okumaya başla gece 11 ile sabah 5 arası

image

(1,557 puan) tarafından
Attim cnm
(1,557 puan) tarafından
Nettende bakabilirsin okuyanların yorumlarına
tarafından
Ayet-el kürsüyü bu sayıda mi olucaz canım yani bukadar az saatte biter mi ki
(1,557 puan) tarafından
Ben 1 saatte 150 adet okuyorum canm daha fazla okuyorumda çocuktan biraz zor oluyo
(1,557 puan) tarafından
Zaten hergün okuycaksınya ilk gün 50  adet pazartesi başla 1 haftada bitirirsin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ilaclara iyi bak sekline semaline git ona benzer seker yaptir ne biliyim zararsiz vitamin ilaci falan koy degis yani anlamadan icer oyle oyle birakir belki bi fikir sadece filmlerde goruyordum :)
0 oy
(499 puan) tarafından
Ne rahatsızlıgı
0 oy
(797 puan) tarafından
Canim onu icince dislerini vuruyor birbirine degilmi ceneyi titretiyo cok tehlikeli fazlaicmek kalkp krizi gecittiriyor ve gunden gune zayiflamiyomu o hap istahi filn kesiyo

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,140 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 389 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,433 cevap

34,754 kullanıcı

...