0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kizlar 2 aylik aylik bebegim var ve biri 6 biri 9 yasinda iki çocuğum daha var cok bunaldigim icin onu bunalttim biraz bize dua eder misiniz bosanmak istemiyorum cocuklarimin duzeni bozulsun babasiz kalsinlar istemiyorum cok üzgünüm ve dua istiyorum simdiden Allah razı olsun cevap veremezsem kusura bakmayin bebeğim durmuyo

13 Cevaplar

+1 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum Allah bozmasın yuvani erkek milleti kesin bunun altında bir bit yeniği vardır Allah doğru Yola getirisin insllah 
(1,307 puan) tarafından
Hayır kendini suçlama senn çektiğin skıntı var zaten hamilelik doğum lohusalık kolay şeyler değil bunlar ki onun anlayışlı olp destek olması lazım dı hemn kestirip atması değil sen kendini suçlama Allah büyük Dr Bi kapı açar sana üzülme sen
(17 puan) tarafından
İnşallah canim inşallah Allah razı olsun
tarafından
Adamı niye hemen suçladın kul hakkına girdin bacım üzülme Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah inşirah ferahlığı versin yüreğine
(948 puan) tarafından
Offfffffffff kul hakkına filan girmedim baksan kadın sadece kendini suçluyor demeki erkek lerde bişey varki diyor boşa beni ulaki bir bit yeniği derken sadece karı kız değil herşey olur
(1,307 puan) tarafından
Aynen onlar kadnlr gibi sabırlı olmazlar sabretmek nedir bilmez ler
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Rabbim yuvana huzur versin inşallah canım<3

(17 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Eşinde bunalmıştır geçer kızgınlıkla söylemiştir canım geçer inşallah 
tarafından
Valla canım sen kendını cozmussun dedıgın gbı bırıysen sennle hayat zor esıne tak etmıs olablr hıc boyle dusunmemstm. Esınle konus bence bir sans ıste kendını duzeltmeye calısacagını soyle
(17 puan) tarafından
Hic kimse dört dörtlük degildir ben kötü huylarimi biliyorum aslinda biraz huysuzum kiskancim inatciyim ama kendimi ilk evlendigimiz zamana gore elimdrn geldigince törpülemeye çalıştım o sabirlidir banada sabretti ama lohusalık zor geciyo benim icin bide asiri sinir yapti bende 3 cocuklada ugrasiyorum üstüne ev isleri baya sikintidayim bu defa ona patliyorum en son bu hale geldik işte
tarafından
Tabiki degıldır kuzum dedıgın gbı 3 cocukla zor yannda yardm etcek biri olsa rahat ederdın biraz. Huylarınn farknda olman guzel ama kustugunde asla gerı adım atmaman karsı tarsfı bezdrr bu kadın yada erkek kım olursa olsun. Bırbırınıze raman tanıyın zamanla normale doner ınanıyorum
(17 puan) tarafından
Of inşallah canim moralim cok bozuk
tarafından
Kuzum geçecek lutfen uzulme lohusalıktA cok normal
0 oy
tarafından
Uzuldum senin icin rabbim kimsenin yuvasini yikmasin
(17 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(5,201 puan) tarafından
Okudum ALLAH yuvanızq huzur mutluluk koysun İnşllah boşanma olmaz herşey yolunda gıder
(17 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Okudum canım 

Allah yuvanıza geçim dirlik huzur mutluluk versin inşallah 
(17 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Okudum Allah evinize huzur versin
(17 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(50 puan) tarafından
Okudum canm Allah yuvanıza huzur mutluluk versin inşallah.
(17 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(167 puan) tarafından
Canim allahim yuvani bozmasin eger bebegin uyurda temzlik yapabilrsen bakara suresini ac yerleri sildgn kovaya bi kac damla sirke damlat evini temizle bakara suresi bi yandan okunsun sen evini temizle.ben cok yaparm esimle aram kotuyken genelde.kurban oldgm allahin izniyle duzelrsnz ins
(17 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun yapicam bunu İnşallah duzeliriz
(167 puan) tarafından
Ins canim evdeki huzursuzluga bakara suresi birebirmis.banada bi ablam demisti.yaptim esimin snri gecti yer gok dua ustune
(17 puan) tarafından
İnşallah bizimkide geçer
(167 puan) tarafından
Ins canim.
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Cnm ozel digilse neden bunaldiniz ki ikinizde bilyorum cocuk zor is bende bebegim uyumadigi zmn bide buyuk oglum cok huysuz uykusuz kaliyorum esime patliyorum o uzandigi oyun oynadigi zmn gicik oluyorum kavga ediyorum ama dinlenince pisman oluyorum 

Esinde sanki firsat kolluyomus gibi hemen git demis bide sen niye gidiyomussun 3 cocukla kendi gitsin esini takib et derdi neymis ogren 

Rabbim ailene huzur mutluluk versin yuva kolay kurulmuyo esine sole bunu gercek derdini solesin
(17 puan) tarafından
Cok kiskancim arkadaşlariyla gorusmesine pek müsade etmiyorum hamileligim boyunca kustum hemde bir çoğu kanliydi ve mide kanamasi gecirdim safra kesemde taş varmış atak geciriyodum bazen baya kotu gecti simdide bebek emzirirken kendini paraliyo kıpkırmızı oluyo zor emziriyorum oda gebeligim boyunca bana çocuklara eve o bakti hic yrmek bile yapmadim yapamadim o yapti bakti bi yerde patlak verecektik belliydi ama bebegim ve cocuklarim var bosanmak istemiyorum kisaca anlatmaya çalıştım canim
(2,586 puan) tarafından
Evet anliyorum bende senin gibiyim ben evde canimla cocuklarla ugrasirkrn esim gezince kiskaniyorum esine anlat seni anlasin saglik sorunlarin var biraz idare etsin hem evlenirken iyi gunde kotu gunde hastalikta saglikta diye soz veriyoruz ama esin kotu gununde hemen ananin evini gostermis cok ayib etmis sadece kendini suçlayip ezdirme o kadar saglik sorunuyla ugrasiyosun esinde biraz zorlansin nolcak hem lohusasin sen psikolojin iyi digil hepimiz bu yollardan geciyoruz bide 2 cocuk daha var Allah yar ve yardimcinuz olsun
(17 puan) tarafından
Allah razı olsun anlatıyorum ama artik sıkıldım dayanamiyorum diyo 4 gun barissak 3 günümüz küs geciyo hem herseyinide surekli kontrol ediyorum ki oyle bir sıkıntı yok ama ikimizde bunaldık ondan oldu böyle
(2,586 puan) tarafından
Birlikte vakit gecirmeye ihtiyaciniz var cnm annen bebeklere bi kac saat baksa yada yakin oldugun biri sen esinle zaman gecirsen eminim arazniz duzelcek
(17 puan) tarafından
Bebegi bi yere bırakmam mümkün değil napcaz boyle bilmiyorum Allah sonunuzu hayir etsin
0 oy
(9,911 puan) tarafından
Canım nefes alın biraz bize iyi geldi uzak kalmak size de gelecektir biraz ailenin yanında kal tabi kimseye boşancaz deme tatile geldim de
(9,911 puan) tarafından
Her gün ararsanız kopmazsınız. İlişkinize güveniyor musun bir de ben sevgimize güveniyordum sonra tamam dedim işe de yaradı
(17 puan) tarafından
Siz uzak kalinca iyi oldunuzmu kocan ayri kalinca seni gercekten ozledimi benimki seni artik sevmiyorum ayri kalinca aslada seni ozlemem keske gelse demem dedi bana
(17 puan) tarafından
O boşanmış gibi olalim hic arayip sormayalim dedi
(9,911 puan) tarafından
Yok kuzum bizim durum farklı biz bir arada birbirimize iyi gelmemeye başladık. Boşanmayalım diye gönderdi o bir arada kalsak biteceğiz dedi. Özledik evet hem de çok. Her gün arar kızını beni aramasam da üzülür. Kastettiğim birbirini görmeyip özlemek ama iletişim kopmadan evlisiniz evladınız var iletişim olmadan olmaz
(17 puan) tarafından
Cocuklarla konusmak ic8n anneni ararim seni aramam seni gormem filan diyo
0 oy
(121 puan) tarafından
Rabbim esine akil fikir versin bu kadar kolar yuva yikabiliyo dusunmuyoda o cocuklarin gelecegini canim ins sıkıntilarin gecer  rabbim huzùr verir yuvana 
(17 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Okuyorum hemen.. rabbim yardım etsin
(17 puan) tarafından
Allah razı olsun amin canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 264 göst.
0 oy
11 cevap 308 göst.