0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar 7yasimdan annemi kaybetdim.uvey anne bizə baltik.babam buyuttu bizi.uvey annem hep kötülük yapmak istədi.babam ne yaparsa ancak onun tarafında duruyor.babama ihanet etdi gine babam o oyle şey tapmaz deyip gecdi hep onun sozunu gecirdi.uvey annenin yuzunden sözlümden ayrildim 3yil once.simdi 9aydir evliyim esim iyi biri üvey annem bizi ayrmak istiyo simdi falciya falan baktiriyo.o bize gelmesn diye babama esim bizə gelmenizi istemiyo dedim.((babamı kirdim sanirim.dedim ben napa bilirimki esim oyle soyluyor.duyun yapmadilar bana cehiz vermediler ne verdilerse krediyle oldu oda faturasi hala odenmedi...param yok diyo babam.ama eşini güzel giydiriyo hersey aliyo ...kirayə kaliyolar babam diyoki param yok diye yapamadim sana esimde diyoki o ancak üvey annene harciyo parayi ona veriyo.(bilmiyorum napayim babama arayip bize gelmeyn baba dedim.kalbim kırık. hamileyim.babami kirdim hep diyorum esimde sen dogru olani yaptin diyo.uvey annenin fikri kotu sana karsi diyo evet oyledir.ama babamı kiriyorum (((belkide kirilmaya laik...

6 Cevaplar

+2 oy
(3,446 puan) tarafından
Öncelikle eşinin çeyiz için ailenden beklenti icine girmesi, yapmadılar diye onların arkasından söylenmesi ve senin buna izin verip hatta haklı diye destek çıkman ne desem bilemedim...

Sni o yaaa getirdi bı kere eşin kendi evini kurmak için başkasından mi bekliyor eşyayı..

Sen evlat olarak nasıl izin veriyorsun hakediyor diyorsun..

Üvey annen içinde seni sevmiyorsa neden ayırmaya çalışsın ki,bı daha başına kalmanı istemez ki
(49 puan) tarafından
Esim ceyiz icin soylemiyo o bana benim hic bisey ihtiyacım yok diyo ben hicbisey vermeseydimde esim beni sevicek secicekdi .o babanın nasil biri oldugu nu diyo bir baba kendi kızına nasil düyün yapmak istəməz diyo.nasil ancak üvey annemi tutup yasiyo diyo seni hic sevmiyo diyo.anladinmi üvey annem hayatimi mahv etmek istiyo babam durup bakiyo üvey annemona gore Sözlü olduğum birindən ayrildim üvey annemona ihaneti yuzunden.babam bisey yapmadi beni atip onu tutdu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben  bu postu her gün görüyorum sanırım. Ve daha önce de yorumlar yapıldı sanki 
(49 puan) tarafından
Azeriyim ben belki dogru yazamiyorum anlamiyosan yorum yapma ben gulmeli bisey yazmamisim buraya
(2,266 puan) tarafından
Azeriyim de o zaman sana gülende yok yorum yapan kişiye gülücük koydum sana degil her neyse ya işine bak
(49 puan) tarafından
Tamam buyuk bisey olmadiki kavga edelim neyse canim ozur dilerim .
tarafından
Kuzum evet paylaşıyosun ama her gün aynı şeyi paylaşman burda yeni yorumlar elde etmeni sağlamaz bi yerden sonra kimse cevap atmaz ve sen aynı şeyleri tekrar tekrar yazarak tekrar tekrar yaşamış olursun ve üzülürsün bence bu şekilde düşünmek yazmak yerine zamana bırak
(49 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Evet dogru olani yapmissin bence babanda hep o yilan karinin yaninda olmadan az senin ya yaninda olsaymış sonucta sen kizisin 
(49 puan) tarafından
Evet esim bunu soyluyo onlar səni sevmiyo diyo babam çok acı çəkmiş biri bu hayatta beni seviyo gibi davraniyo ama hep onun tarafinda ((belki biraz anlar bundan sonra
tarafından
Bence dogru olani yaptın  sen hic uzulme
0 oy
(49 puan) tarafından
????????????
0 oy
tarafından
Baban ceyizde sana yardim etmeye mecbur değil ki eşin niye bir seyler bekliyor ki babana sen onunla evlisin o yapsin versin sana.

Bide şunu unutma asla kimse için ailenden babandan vazgeçme.Sen ona ailenle görüşme de bakim ne yapacak asla dinlemez seni
(49 puan) tarafından
Canım esim babamdan bisey istemiyoki ceyiz falan.sadece babam ancaq üvey annemin yanında beni onemsemiyodu esim buna sinirli benim hayatimi uvey annem mahv ediyodu ama babam bisey yapmadi gidip gene onu secdi simdi uvey annem benim ailemi dagitmak istiyo esim buna gore uzaklasalim onlardan diyo babami yalniz anlatsam sen yalnis soyluyorsun diyicek buna gore babamdanda uzaklasmaliyim.(((
tarafından
Eğer yuvani bozacaklarsa görüşme o zaman cnm
0 oy
(57 puan) tarafından
Laik cnm merak etme sende bi ev sahibi olmuşsun huzuruna bak

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 853 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 480 göst.
0 oy