0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
düzenlendi

Arkadaşlar kayımvalıdem yaklaşık 3 yıldır evliyim bıncocugum var ve kayımvalıdem  ve bende kalıyor  cunku esim annesine aşırı duskun  bırakmıyor hıc bir yere benimle annesi İcin en ufak seye kavga eden biri ama ben hep alttan alıyorum cunku onu seviyorum her neyse sorum şu kafama gunler dır takıyorum nolur cevaplayın akıl verin eşimon dukkanı var ve yıllardır tanıdığı arkadası da kendisiyle calısıyo arkadası erkek bu arada eşümün arkadasınız eşıylede ben arkadası bana gelir gider v. B bende Bi gun bu kadına bosluguma denk geldi eşim annesi İcin benimle yine tartısı ve bende bu kadına anlattım yanı eşimın annesi İcin bana eziyet ettıgıne v. B  baya soyledım herseyı hıc kimseye bugunde kadar anneme bile amşatmamıstım bosluguma geldi ve dokuldum dertlestım sorun su esim smdı o arkadasıyla tartısı isten cıkarıcak benimde korkum bu kadın acaba beni soylermı esim o kadına annesi hakkında konustugumu duysa beni bosar bile belkide napım yani acaba soylermı kadın  yoksa soylemezmı bilmiyorum soylerse esim benimle buyuk Bi kavga eder ki annesine aşırı duskun aşırııııı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Soylememesi lazim icinde art niyet yoksa
-Reklam-
0 oy
(614 puan) tarafından
Söylemez bence ama sen dengeyi kur. Kadın ararsa fln hiç bir şey olmamış gibi aynı samimiyetle konuş. Ama insandır beşer şaşar söyleyse sonuna kadar inkar. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 385 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Melek8663 (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pembemantoluleyla (66 puan) tarafından soruldu