0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün 6 aylık aşımız vardı. Önceside burun akıntısı hafif öksürük vardı. Hafif huysuzdu ama dünden beri hep ağlıyor hiç susmuyor. Ağrı kesici veriyorum yok. Doktora götürüyorum bişeyi yok diyo. Tahliller temiz. 1 aydır hep ağrısı var farkındayım. Hadi diştir dedim. Doktor dişine daha çok var. Dedi. Diğer aşılarımız çok rahat geçti. Ne yapıcam bilmiyorum. Artık çok yorgunum. 1 aydır böyke ama bu son hafta ve şu iki gün beni mahvetti. Başına gelen var mı? Neler yaptınız siz.?

10 Cevaplar

+1 oy
(2,473 puan) tarafından
Atak haftası olabilir diş olabilir doktor neden erken demiş huysuzluklar bu ayda başlayabilir bence diştir o büyük ihtimal aşı da eklenmiş bir de üstüne
tarafından
Diş etleri hem şiş hem kızarık. Ama yinede diş değil dedi. Atak haftası ne kadar sürüyor?
(2,473 puan) tarafından
Valla bizim 30 gün sürmüştü ay ne çektim valla 2 gündür iyiyiz şükür doktor öylesine demiş onu herhalde hem sis hem kızarık diyosun o kesinlikle dis huysuzluklar başlamış bu ayda başlar çünkü
tarafından
Ne kadar sürede çıkar ki ? Bizimki 1 aydır böyle. Aşıdan sonra iyice kötü oldu
(2,473 puan) tarafından
Onu bilemiyorum kuzum benim oğlum da 6 aya yeni girdi 5.aydan beri huysuz huzursuz bakalım biz daha olmadık aşı bayramdan sonra olucaz inşallah iyi geçer kaç tane aşı vuruyorlar
tarafından
3 tane canım. 1 tanesi ağza. 2 tane de 2 bacağına
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Hastaneye götür 
tarafından
Götürdüm diyorum. Hiç bişeyi yok dedi doktor. Hemde 3 defa götürdüm
0 oy
(778 puan) tarafından
Bizde aynı dueumdayik cnm 1 dk bile durmuyor uyumuyor bizde 6 aylık aşıdan sonra huy iyice degisti
tarafından
Düzelsin biran önce yaaa. Çok zor böyke
(778 puan) tarafından
Aynn öyle cnm valla ins duzelirler
0 oy
tarafından
asi yerine bak beklu sismistir 
tarafından
Baktım canım şiş değil. Diğer aşılar şişmişti ama hiç böyke huysuzlanmamıştı
tarafından
benimde kizimi 6.ay adisinda n sonra uyimuyor surekli agliyor mama yemiyor 1 saniye gormese aglsms krizine giriyor
tarafından
Aynen benimde öyle. Şimdi ailemdeyim eve gidince napcam hiç bilmiyorum
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Ağrı kesici ver azcık canm bide oku nazarda almış olabilir bide banyo yaptr rahatlar 
tarafından
Annem şimdi okudu uyuyakladı
(1,534 puan) tarafından
Sık sık oku canm küçük bebekler nazarı çok alır bide sıcak zaten banyoyuda sık yaptır rahatlar ben her uyuturken okuyorum bebeğimi birisi gördüğü zamn senin bile nazarın değer
tarafından
Çok haklısın canım bundan sonra sık sık tekrarlayayım ben
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Atak haftasındadır canım. Bazı bebekler gerçekten zıvanadan çıkıyor atak haftalarında. Bol bol sarıl, senin kokunu çeksin içine. İçinden sürekli geçici bi donem geçecek gececek diye tekrarla. Bebeğine yanındayım annem diye kulağına fisilda. Ben çok faydasını gördüm böyle yapınca.
tarafından
Atak haftası ne kadar sürer ki?
(4,666 puan) tarafından
Bebegin kac haftalık doğdu. Ve doğalı kaç hafta oldu tam olarak.
tarafından
38+3 haftalık doğdu canım. Doğalı 27 hafta oldu
(4,666 puan) tarafından
Canım bi atak haftasının ortasındasınız. Yaklaşık iki haftanız daha var dönemin bitmesine. Birazcık sabret. Bebeğin yeni şeyler öğrenmek istiyor ama hersey ona çok karmaşık geliyor aklı çok karışıyor bütün sebep bu. Bol bol sarıl öp yanında olduğunu hissettir.
0 oy
(13,877 puan) tarafından
diş geliyor olabilir
tarafından
Çok zor bu günler yaa. Bir an önce çıksa da rahatlasak
(13,877 puan) tarafından
bizimki çıktı ama hala huzursuzluk bitmiyor
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım yarım ölçek Calpol varsa ver sakinleşiyormu takip et.. diş çıkarması için erken ama oluşurkende çok zorlanıyorlar.. tahlilleri temizse gözle görülür birşey yoksa distir yiksek ihtimalle.. birde sen sakın olmaya çalış streside algılıyor çocuklar.. büyüme atağı geçiriyorlar dönem dönem oluyor.. Allah kolaylık versin.. en kısa sürede geçer inşallah.. :)
tarafından
Dikkat edicem çok sağol.
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canı. Ası yapmıs olabilir dişi de doktor erken demiş ama benim kız 6aylıkken diş problemi vardı. 
tarafından
Bende diş problemi yaşadığını düşünüyorum. İnşallah  geçer
0 oy
(6,827 puan) tarafından
6.ayda diş huzursuzluğu başladı 8 ayda çıktı diş çıkarma kolay değil o diştir Bakma sen o doktora Bebeklerin dişi ne sürmek için Eczanede bir şey satıyorlar diş çıkması için dersen verirler bir dene bakalım belki de rahatlatacak benim oğlum o rahatlatmıştı kesinlikle dene

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 346 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (806 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu