0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kurban Bayramınız Mübarek olsun 

10 Cevaplar

0 oy
(1,717 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Seninde bayramın mübarek olsun cnm. Evet yazdıklarında cok haklısın. Eskiden kıyafet alıp başucumuza koyup öyle yatardık 
tarafından
Ben sabah olsunda giyiniyim diye sabırsızlanıyordum
(1,717 puan) tarafından
Evet vallah annem bir hafta önce alırdı kıyafet. Bir hafta boyunca her gün giyip cıkartırdık. Bayram sabahı olsada giysek DİE. Zaten bayramdan bayrama kıyafet alıyorduk. Şimdiki cocuklar o yüzden bayramların degerini bilmiyor. Cünkü biz anneler genelde her carsı ya cıktıgımda alıyoruz kıyafet. O yüzden onlara bayramlık cazip gelmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Seninde canm 

Hic sirma coooook ozlem icerir eski bayramlar:'(

tarafından
Artık ne hazırlık kaldı ne bişey normal gün gibi
tarafından
Aynen biz gitik hazir aldik herşeyi
0 oy
tarafından

Vallahi koyun resmi silmekten elim kirildi. Ne bayrammis ya herkese teker teker yaziyorum bana resimlerini atiyolar zoruma gidiyo:getlost:

tarafından
Artık modern bayram kutluyrz uzaktan uzaktan uzaktan
tarafından
yani bayramlaşmak boyle olmaz ki ararsin sorarsin tamam onu gectim sahsan kendine yazarsin yani ama yok. Vallah usenmedim 71 adama teker teker yazdm
0 oy
tarafından
Seninde canim . Aynen valla ayakkabi alinirdi giymeye korkardim eskiyecek diye gece ya bas ucumda olacak yada koynumda olacakti o ayakkabilar . Cok ozledim o gunleri
tarafından
Eskiden kıymet biliniyoduu şmdi herşey fazla fazla var kimsenin gözüne gelmiyo
0 oy
tarafından
Bayramin tati tuzu yok gulm cantamizi takardik seker toplmua giderdik  buyuduk  blkide ondan
tarafından
Sen yine al çantanı gel bize ben sana şeker veririm
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Şimdide çocuklarımızın kıyafeti için heyecan yapıyoruz :) huzurlu bayramlar 
tarafından
Orası öyle :)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Eski bayramlar yok artık 
tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Hayırlı bayramlar herkese ❤️

Evet aldığımız bir yeni elbisenin mutluluğu dünyaya bedeldi başucumuza koyar uyurduk uyku tutmazdı heyecandan bir önce gün aydınlansın kalkıp giyelim diye :) 
0 oy
(97 puan) tarafından
Hic hevesim yok ne saçımı yaptım ne bisey oyle yatiyom aman bayram neyime
0 oy
tarafından
cocukken nayramlik kiyafet aldigimizda onunla uyurdum ayskkabi yani aldigimi yaztigin altina koyar uyku tutmaz heyecandan kalnimde kelebekler ucsrdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 213 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,161 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 681 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 391 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Fearless (1,255 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 795 göst.

374,556 soru

11,202,027 cevap

34,498 kullanıcı

...