0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Ailemle kalalim diye ısrar ediyo olamaz ben yaşayamam onlar beni sevmiyolar evde 2 abin var bitanede ablan var onlar bana hayatı zindan ediyolar diyorum sen bilirsin diyo bebeginide düşünmüyo belli sizce napiyim ben 

22 Cevaplar

+8 oy
(196 puan) tarafından
Kararli vr istikrarlı ol ne demek kira ödemek istemiyor madem zora gelemiyor evlenmeseydi hadi evlendi cocuk yapasaydı. Oyoe en ufak sıkıntıda annesinin yanina gitmek olur mu. Send iret canim ben rahat edemem de emin ol hamilelikte  uykun devamli gelir uyumak istersin naza cekiyor derler miden bulanir kusmaya utanırsın  khadi kustun diyelim ıýy mıyy derlerse  dogurursun odadan cikamazsin cocuk devamli emer odaya kapanmis cocugu gostermiyolar derler en kötüsüde senin cocugunu sahiplenirler senin gece gunduz uykusuz kaldigin memeden indirmedigin cocugunu biz buyuttuk derler.
(13,961 puan) tarafından
Harika bir yorum ağzına sağlık
tarafından
En güzel  yorumu yapmissin ellerine saglik
(549 puan) tarafından
Kesinlikle cok guzel ozetlemsnz
+++++
tarafından
Bak simdi seni sevmeye basladim cok güzel yorum yapmissin aynen öyle oluyor cünkü
-Reklam-
+1 oy
(12,502 puan) tarafından
Bebeğin ile kiranın ne alakası var 
(106 puan) tarafından
Zor olur diyo bilemiyorum
(12,502 puan) tarafından
Olmaz inşallah o nasıl bir saçma düşünce :)
+1 oy
tarafından
Sakin kabul etme sakin
+1 oy
(27,151 puan) tarafından

Eşin saçmalıyor..

Sakın kabul etme...
+1 oy
tarafından
Evlenmeseymıs kıra vermek ıstemıyorsa. Buradakılerın halini goruyorsun sakın kabl etme bence
(106 puan) tarafından
Etmem asla onlar şeytanlar beni olduruyorlar
tarafından
Anlasamadgnzı bıle bıle ne dıye gıdelm dıyor. Bırde ev kalabalık
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Kabul etme ama.oyle zittina da gitme o zaman daha cok istiycek inat yapacak  tatli dil yilani deliginden cikartir guzel.dille konus ikna et esini
(106 puan) tarafından
Asla etmem bikere ettim ölümdü benim icin
0 oy
(9,729 puan) tarafından
Gitsin kendisi yasasin tek basina onlarla delimi ne ya. Ev curcuna bide sen gidicen ustune. Soyle mantiksiz insanlara **** oluyorum ya. Hadi ablasi neysede bide 2 abi erkek var yani evde. Asla rahat degil. Onuda dusunmuyo
0 oy
(101 puan) tarafından
O kalabaliktA yaşamayı nasil kabul ettin acaba bir kişi tek olsa bisey olmaz da ailesi komple var 
0 oy
(528 puan) tarafından
Ayrisin bence hic bulasma madem aranizda cok iyi degil. Gitsin 2 is yapsin madem o kadar düşünüyosa. Bastan otursan olurdu belki ama sonradan olmaz bence. Hem 2 abisi de varmis
(106 puan) tarafından
Konuşuyorum zaten kendin git diyroum
(528 puan) tarafından
Zorlanirsin sen canim ikna etmeye calis.
(528 puan) tarafından
Sanki her dedikleri olucak bunlarinda ne degisikler ya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Koca olup eve bakamayacaksa neden evlenmiş 
(106 puan) tarafından
Onu bende anlamadim
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Asla asla  kabul etme bende çıkmak için çabalıyorum 3 tane erkek kardeşi 2 kız kardeşi anası babası hayat mı yaa gelecek yaza ins giderim ölmesek 
(106 puan) tarafından
Yasadim zaten bi ölümdü benim için ölümdü
(7,743 puan) tarafından
Ben olsam kendini yirtsaydida kabul etmezdim kurtulmusken tekrar baştan basla
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Asla birlik oturma tabiki. Eşine hava güzel de olan sana olur .. gerekirse ek ise girsin naparsa yapsın 
(106 puan) tarafından
Etmem asla zate
0 oy
(418 puan) tarafından
Şaka yapıyor galiba? O kadar kalabalık evde nasıl olacak ki.. asla kabul etmezdim.
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Sakın kabul etme kirası daha düşük bir yere çıkın ama aynı evde yaşamayı sakın kabul etme 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sakın taviz verme.Kira vermeyecek ama jişi sayısı artığı için daha fazla yiyecek nevale alacak.Ev ev üstüne olmaz
0 oy
(367 puan) tarafından
Gerekırse ayrı kal et ama asla gitme 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kocanda biraz dusunce olsaydi iki erkek kardesinin oldugu eve seni goturmek istemezdi orda dusa girmeye lavaboya girmeye utanir insan onlar varken odanda kafa dinlemek istersin kaynana surat asar kndini iyu hissetmezsin o gun birsey yapmazsin surat asar kndi evin oldu mu rahat rahat takilirsin canin isterse yaparsin istemezse yapmazsin sofranda bir corba olsun huzurun olsun yeter orda senin cok huzurun kacar 
0 oy
(48,083 puan) tarafından
evlenirken ileride cocuk olacağını akil edememis mi.

ma aile birlikte yasamaya ne meraklilar ya 

diret ayni evi kabul etme
0 oy
(625 puan) tarafından
Kabul etme buradaki postları okuyormusun insanların başına neler geliyor  istikrarlı ol asla vazgeçme yaşama ailesiyle madem zorlanıyor evlenmeseymiş
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Sakın bacım günde kac post acılıyo kaynanadan ile yasamanın zorluğu ile ilgili.. Aman diyim sakın 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 487 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 557 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 576 göst.
0 oy
1 cevap 400 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu