0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Kızlar doguma 12 gun kaldı hastane cantası dısında ne gibi hazırlıklar yapmam lazım dogum sonrası ıcın sizler farklı hazırlıklar yaptınız mı neler yapılabilir acaba??

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Vallah oturdum :))) dogurmayi bekledim :)))

(129 puan) tarafından
Haha sen en iyisını yaptın canım bende kurt var düşük tehlikem var yinede beş dakika durmuyorum :))
tarafından
Hayırlı doğumlar olsun inşallah...
(129 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun insallah canım
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canm korona var diye hic bisi hazirlamicam cnki misafir kabul etmiyorum herkrzede soyledim. Sadece genel temizlk yapcm.o kdr
(129 puan) tarafından
Canim benim cevre deki insanlar anlayışsız yaa
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kalktim evi badana yaptim bahar temizligi yaptim gozumden yas aka aka cok sukur dogurdum sag salim darisi size olsun
(129 puan) tarafından
Amin canım onun dışında böyle dolaba yemek hazırlayıp katsam iki cocuklar ilk zamanlar yapamam ne tur seyler yapsam diye düşünüyorum
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım canta ı kontrol etmiştim yatagıma serilecek carsafları filan göstermiştim bizimkilere. Tabi o zaman corona filan yoktu ikramlık filan düşünmüştük yapıp buzluga atılabilenleri yapmıstık.bu bebeğim de ikramlık vs yapmayacagız. 
(129 puan) tarafından
Hım anladım canım bende diyorum buzluga yemek falan hazırlıyım katarım dogum dan sonra ikisiyle yemek zor olur da ne tur seyler neler katsam bilmiyorum
(1,094 puan) tarafından
Vallaha haklısın canım. Kuru falan durur buzlukta. O tür yemekler. Cıkar ısıt ye.
(129 puan) tarafından
Aynen canım üşenmesem yapıcam
0 oy
(196 puan) tarafından
Canim bir yemek yap buzluga at simdiden cocuk oldugu zaman yapamiyirsun dursun buzlukda cikartir yersin. Bol bol hoşaf yap kavanozlara koy kenarda dursun.
(129 puan) tarafından
Tmm canım cok sagol ne tur yemekler yapsam acaba
(196 puan) tarafından
Taze fasulye domatese kavur o sekikde at canim patlican yemegi ayni sekilde domatesve biberle pisirip atabilirsin nohut islat koy fasulya kek borek kurabiye poğacs sarma bunlardan yaoanilirsin canım
(129 puan) tarafından
Tmm canım cok sagol
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Benim 2.doğumum olacak cnm  ben eve komposto yapıp öyle gitmeyi düşünüyorum lohusa şerbeti yapıp hastaneye goturcem  sütüm gelsin die lohusa şerbeti yapcam eve alışveriş o telaşıyla alışveriş yapmayalım bi kaç gün önceden biseyler alıp yemeklik kolay olsun bez depolcm hazirlicm  evlerimi duzene koydum 
(129 puan) tarafından
Hım cok iyi düşünmüşsun canim Bn temizlik yapmadım daha
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bide çikolata yaptrcm  az bisey başka bisey yaptrmcm  korona var zaten mevcut yapmicm
(129 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(180 puan) tarafından
Temizliqini bitir dip köşe gir her tarafa evde giyeceğini gecelikleri ütüler düzenle kullanacağn nevresimleri falan hazrla 
(129 puan) tarafından
Erken degil mı canim cocuk var ya kirlenmesin Bı iki gun kala yapayım dıyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
0 oy
11 cevap 383 göst.
8 Nisan 2021 Moda kategorisinde Seyma inci (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy