0 oy
530 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ikı gundur sol kolum la sol göğüs tarafım aşırı uyuşuyor baş ağrım geçmiyor hastaneye de gidemiyorum korona belasından dolayı hiç bu şekil olan var mı sizce nedir bu agri

13 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Bana bir anlatsana bu korono birtek hastanede mi var gittiğin komşuda markette yürüdüğün yolda işten eve gelen eşinde fırından gelen ekmek poşetinde yok mu korono altına sığınıp hastaneye gitmediğiniz sağlığınızı bile bile tehlikeye attığınız koronıdan maske ve sosyal mesafe ile korunabilirsiniz hastaneler korono değil lütfen bunun altına sığınıp sağlığınızla oynamayın orada çalışan doktor da temizlik görevlisi de insann ve sneşn benim hepimiz için oradalar sürekli temizlenen ortamlar buna sığınmayın lütfen 
(880 puan) tarafından
Ne kadar güzel bir yorum helal be
(1,008 puan) tarafından
Bendende arti cok dogru
tarafından
Yine döktürmüşsün
(48,275 puan) tarafından
seir bu aksam formundasin canim
(499 puan) tarafından
Seir tam profilindeki abla gibi konusmuş sun :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canim korona dikkat ettigin surece kapilicak birsey degil, gogsum uyusuyor diyosun belki onemli rahatsızlığın var zaman kaybediyorsun. Burda simdi senle ayni sıkıntıyı yasamis biri atiyorum ben griptim dese senin grip oldugun ne malum. Muhakkak git onemlini al maskeni tak, dezenfektan al eline ***, mesafeni koru. Biz hamile halimizle gidiyoruz napalim. 
tarafından
8 aylık bir bebegim var canim dışarı bile çıkmıyorum ki dikkat edeyim tüm onlemleri evimde dahi alıyorum ama yinede korkuyorum evladıma bişry olursa ama geçmese gidicem
tarafından
Sana bisey olursa evladina kim bakicak boyle dusun bence. Uyusukluk vs normal seyler degil. Aman diyim bak
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Valla bilemedim canım, önlemini al bi doktora git istersen

tarafından
Yarın gidicem herhalde
0 oy
(4,284 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim sağ tarafım da uyuşukluk yüzümün sağında şişlik oldu beyin ile alaka sorunumu öğrendim. Evet biz doktor değiliz mr veya tomografi olmadan bi doktor da tani koyamaz  o yüzden burda kişilerin yorumu seni etkilemesin hastaneye git geç kalmadan.
tarafından
Yarın gidicem canim
0 oy
tarafından
Bence hiç aksatma kalpten gelebilir Allah korusun git bencede hemen  
tarafından
Yarın gideyim hemen
0 oy
(9,869 puan) tarafından
Valla bence insanların basina ne geliyorsa coronadan degilde. Coronadan korkup doktora gitmediklerinden geliyor. Cunku ben surekli gidiyorum
0 oy
tarafından

DOKTOR MUYUZ :D :D :D 

(şaka yapıyorum kuşum)

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benimde sol kolum uyusuyordu sinir sıkışması çıktı ihmal etme git hastaneye
0 oy
(5,263 puan) tarafından
Bnde sol tarafta yatyourm genellkle çok uyuşuyor sol elim kolum bazen ayağım hissetmıyorum sabah kalktmda 
tarafından
Valla canım bilmiyorum ama yarın gidicem inşaAllah kötü bişey yoktur
0 oy
tarafından

Evet doktormuyuz:D

tarafından
Doğru dıyon =)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aman gitme biz safız gidiyoruz zaten. Marketten aldıgın peynir kutusunda yogurt kovasında da korona var haberin olsun..

Korona değilde korona korkusu öldürecek 
tarafından
Pardonda sana kimse saf mısın diye bir cümle kurmuyor canım ben korkumu dile getiriyorum neden bu kadar iğneleyici konuşmaya çalışıyorsunuz anlam veremiyorum emin ol canım elimden geldiğince peynir kutusu vs herseyı yıkıyorum hem kendim hem çevrem için
0 oy
tarafından
Kalp olabilir kriz geçirmeden git Allah korusun .

Ama kulunç da olabilir ihtimallere bırakma maskeni tak git hastaneye bişey olmaz koronaya yakalanıcam korkusuna kalp krizine yakalanma
tarafından
Haklısın canim
0 oy
(41 puan) tarafından
Coronadan korunayim    derken  kalp krizimden yada   başka  hastalıktan  ölecez    maskeni  tak  eldiveni tak  git   doktora cnm  bu  corona   öldürmezse diğer   hastalıklar  öldürür  
tarafından
Haklısın canim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,827 göst.
0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 546 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde medvey (1,250 puan) tarafından soruldu
0 oy