0 oy
1,431 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından

Kzlar ne yapmam gerek bilmiyorm ev sahibimle cok iyiym annem gibi sabah aksm beraber yer iceriz bi eve yatmaya inerim annem gbidir. Ama iki kizi var esim disarda oldugu iicn o yokken yanmda kaliyorlar. Onlarda cok iyidir ama hosuma gitmeyen seyler var. Anneleri bugun bi yere gitti orda kalck kizlari bana emanet etti. Biri sevgilisine kalmaya gitti biride icerde benim evimde bana sormadan sevgilisini cagrms suan onunla uyuyor kafayi yiycm esim duysa aramz cok bozulack. Ev sahibm duysa sana guvendk emanet ettik evindemi yatrdn diyck ben napcm bilmiyrm sinirmden yatamyrm otrup aglamak istyrm cok huzurszm ne yapmam lazm benm :(:(:(

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Canım kusura bakma ama bu kadar samimiyete ne gerek var yani bak böyle oluyor işte bekar kızları da varmış gelip gidiyormuş ayrıca baksana ne kadar rahatlar canım kusura bakma ama zaman kötü bi bakmışsın kocan gitti elinden valla ne kadar yakın olursa olsun arkadaşınla bile kocan varken evinde görüşme erkekler değişiktir sana söyleyeyim ayrıca ev sahibiyle de o kadar anne kız olmaya ne gerek var ki yani bütün gün beraber en sevmediğim şey inan ben çok gerekmedikce muhatap bile olmuyorum ki uzak akrabamın evindeyim dünya iyisiler ama fazla samimiyete gerek yok kiranla kalıyorsun sonucta ayrıca o kızlar bu cesareti senden alıyorlar çok yüzün yumuşak demekki ben olsam hepsinin ağzına ederim gerekirse kötü olurum yine evimde böyle biseye izin vermem öteki gidenide bunu da annesine söyle sebep sen değilsin sebep kendi kızları ne olursa olsun söyle sende annesin arkandan böyle birşey yaşansa ve senden gizlense napardin düşün

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence esine ara soyle gerekn neyse onu yap esin eve baskin yaparmis gibi yap komsunada cok guvenme yarin oburgun basina is acilir

tarafından
Yani esine soyle baskin mi yapar ne yapar yapsin sonucta sende gencsin bakarsin iftira atar derki onun sevgilisydi falan
(11 puan) tarafından
Esim uzakta calisiyor bayramda geleck digerinin gittigni soyledm ama evimde olani soyleyemedm cok kzar cnki. Cocuk kuzeni ama olsn o sevmez oyle seyleri vala kaldm oylece ortada
tarafından
Eşin pat. Diye bisey olsa nenolacak canim sana olan guveni bitecek aklina bin bir türlüsey gelecek boyle olmaz o cocuk eve geldiginde almayacktin yada ara ev sahibini eşini soyle olan sana olur karnindaki çocuğu düşün ya eşin neden bir baskadi yuzunden sana güvensizliği bitsin ki
tarafından
Bence kızı uyandır eşim geliyo süpriz yapmış bana de hemen kalkıp gider belkide çocuk..
0 oy
tarafından

Uyandır yolla ne yapicaksin esin gelse görse nasıl aciklicaksin boyle şeylere ortak olunmaz başına iş acarsin bu kadar samimiyet fazla iyi değil bana gore biraz mesefe koymalisin

(11 puan) tarafından
Kizin sevgilisi esimin kuzeni ztn ama bi anda sasirdm kaldm markete gittim geldim baktm evde uyuyorlar digeri desen sevgilsine gitmis ortda kaldm napcmi sasrdm basim agriyor vala ben kotu olcm arada
(355 puan) tarafından
Bence hic farketmez kim olursa olsun bole sacmalik olurmu markete qidiosun geliosun uyumuslar nasil oluo bnce durma kow
(11 puan) tarafından
Sabh konscm cnm hemde iyi demeycm ben el icn kocamla kotu olamam
tarafından
Geceyi orda gecirdikten sonra anlami yok esini smdi ara soyle napiim de olayi anlat esin ne derse onu yap
(64 puan) tarafından
Canım geceyi orda geçirmesine nasıl izin verirsin. Saka gibi birşey olsa aralarında anaları İlk seni üzecek. İlk yapman gereken zaten kadar kocanin kuzeniymiş ,, kocanı arayıp olduğu gibi anlatmak gerekiyordu dışardan geldim baktım ki kız kuzenini eve almış ben artık uğraşmıyorum. Git kuzenini hemen ara çıkart evden diyecektin. Kocan telde bile hallederdi. Taviz tavizi getirir sabaha kadar uyumalarina bile izin vermen büyük taviz...

Benim eşimin abisi bu bina da kiracı bizim oturduğumuz ev kendi evimiz evine kadın almış ve kadın kaç gün kalmış. Abisinin türlü türlü ahlakı problemi var. Burası aile apartmanı dedim onun yaptıklarıyla bizden de rahatsız olurlar ve biz burda ev sahibiyiz ha deyince çıkamayız. Bize de halel getirmesin dedim ve ne yaptığını tasvip ettim ne de utancina evime gelebiliyor gelemez de zaten yok işi. Net olacaksın ki kimse yüz bulamayacak
0 oy
(17 puan) tarafından

Şuan ben bile sinirlendim sizin yapacağınız direk annelerine bu konuyu bilgi vermek.. Sizde annesiz veya olacaksınız sizin arkanızdan böyle bişey yapılsa ne düşünürdünüz yada ne kadar etik şuan sizde onlara ortak oluyorsunuz ve çok iğrenç bir durum eşiniz bilip sizinle kavga etsede haklı çünkü siz buna yol açıyor müsade ediyorsunuz. Bu ahlaksızlığa bence son vermelisiniz. Hayırlı geceler.

(11 puan) tarafından
Ah cnm ne ortak olmasi markete gittm geldim baktm evdeler uyuyorlar. Cock esimin kuzeni esime ustu kapali anlattm annelrrine soyle ben kotu olamam dedi benle inan alakasi yok benim evim sonucta bana demedi bile ne terbiyesizlk deliriyorm suan
tarafından
hangi ara uyumuslar markette kac saat kaldin ki
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Keske en basta almasaydin eve. Smdi soylesen dedigin gibi dusunecek kizlarimin arkasini açıyo bile diyebilir. Kizlarla arana mesafe koy yüz verme dha fazlasını isteyebilirler. Bunun ilk ve son oldugunu bilsinler Allah yardımcın olsun bu konuda

(11 puan) tarafından
Oyle yapcm cnm annelerine diycm bendn bilme diycm. Ve ben almadm cnm eve geldmki evdeler deli oldm deli
(2,931 puan) tarafından
Kızı yanında yatır bence oğlan başka yerde yatsin. Eşinin kuzeniymis Allah korusun yarın bişey olursa senden bilirler. Annelerine soylerken de bunlari açık acik anlatma derim iyi düşün ne soylycegini kimse kendi kızını suclamaz çünkü tekrar Allah yardımcın olsun
0 oy
(355 puan) tarafından
Ne duruosun kovsama ewindeki yabnci adami yarin bise olucak senin adin ewe erkek aldiya cikacak. Bence durma kalk ewinden herikiside kow. Ben olsam esimden habersiz hayattta bole bise yapmam. 
(11 puan) tarafından
Bende yapmam cnm asla hemde ama geldm ki evdeler yatyor cocukta esimin kuzeni ters bsy desem benim adm belli olack esime dycm yapack bsy yok saklayamam yarn birgun cikar naslsa
0 oy
(23 puan) tarafından

Bu konu başına çok büyük işler açabilir bence giden kızı geri çağır evine çağıran da uyandır yolla ilerde bili olur senin başın yanar sinir oldum şuan izin verme böyle birey yapmalarına derhal olaya el koy kocana haber ver bence ilerde sen kötü olursun. 

(11 puan) tarafından
Yarn annelerine soyleycm esime soyledm ztn cok sinirlendi cocuk kuzeni ben ona biliyorm dedi soyle annelerine dedi ben yanamam arada dedi
(23 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın canım hamile halinle kimsenin seni üzmesine izin verme hatta onların gizlice resmini çek annesi falan yalanlarsa sen göster resmi kötü olma arada ne biçim kızmış onlarda.
(11 puan) tarafından
O kdr kotu bir cağ ki bn hayret ediyorm bunlardaki cesarete baksana ya nelerin icinde bldm kendimi
(23 puan) tarafından
Senin suçun değil kii kızlardaki cesaret takdire şayan yani ama bence kararından vazgeçme annelerine kesin söyle canım
tarafından
üstteki yorumlarda esim ben karismam annesine soyle demis yazmissin
0 oy
tarafından

Ev sahibine soyle böyle böyle de milletin kizinin bakicisida olamazsin ya 

(11 puan) tarafından
Soyleycm yarn gelsn gerekirse tasincam bu evden onlar yapck ben kotu olcm arada
0 oy
(141 puan) tarafından

Kov çocuğu gitsin. Terbiyesizler. Nasıl utanmıyorlar .kızların sorumluluğunu da bir daha kesinlikle üstüne alma canım. Aslında yapılacak tek bir şey var, o da annelerine bu durumu haber vermek. Rabbim bizim evlatlarımızı uzak etsin bu tarz şeylerden 

(11 puan) tarafından
Ah cnm sorma benimde kizim olack icim yaniyor suan oda boyle olmasn diye. Sevgliyle uyumk nedir ya deli oluyrm kocan degil bsy degil. Cok cnm skkn inan vala yatamyrm
(141 puan) tarafından
Ne günlere kaldık ya Rabbim. Nasıl bir gençlik yetişiyor?  Tam batılı olmuşlar artık. Sevgiliyle yatmak nedir ya? Sevgilisiyle başkasının evinde yatan, her türlü haltı da çok rahat yiyordur. Inşallah biz doğacak  çocuklarımızı islam terbiyesiyle ve Allah korkusuyla büyüteceğiz. Içinde Allah korkusu olmayanı günahtan haramdan alıkoyacak hiçbir şey yok malesef... yazık...
tarafından
Bak cnm sende diyorsun kocasi ddeil bisey deil git uyandir ve adami yolla yoksa bugün icin cooook pisman olursun utanma sakin uyandir ve yolla
(11 puan) tarafından
Aynen cnm allahim kimseyi yolundan sasirtmasn ama artk kizlari yine yatrmam evmde. Erkn dogm riskim var ondn kaliyorlardi iyice beni hasta ettiler bugun ztn
0 oy
(432 puan) tarafından

Arkadaşların dediklerine harfiyen katılıyorum bir daha görüşmem ben olsam seni zor durumda bırakıyorlar bunda bi samimiyet sevgi saygı göremedim ben 

(11 puan) tarafından
Suan evden tasinmayi bile dusunyyrm inan ben hic sevmem boyle seyleri basimda bitti oda ne yazkki terbiyesizliktn baska bsy degil bu
(432 puan) tarafından
Çok haklısın insanlar ne kadar nefsinin esiri olmuş Rabbim hidayet eylesin
(11 puan) tarafından
Amin cnm allahim hepimize allah korkusu versnki bunlar yasanmasn
0 oy
tarafından

canim bence bunu kabul etme o kizlarla konus sonucta sana emanet etmisler duyulsa sana kizarlar neden birsey demedin diye o cocugu da evden yolla benim.esim olsa asla kabul etmez cok buyuk kavga cikar senin esin ne der bilmiyorum ama bence riske atma evliligin bozulur bos yere huzursuz olursunuz 

(11 puan) tarafından
Soyledm esime cnm geleymde hepsyle ksncm boyle olmz bu dedi kizdi kizlara hic sevmez boyle seyleri deli oldk ikimzde
0 oy
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.........................
(2,931 puan) tarafından
Bu kadar sert olmayın bakış açınız dogru ama kullandığınız dil çok kırıcı. Arkadas bu durumdan rahatsiz ki paylaşmış karsimizdaki anne adayı bu tarz cümlelerle kirmayalim birbirimizi makul yol bulalim
(141 puan) tarafından
Hayırdır kadını böyle  yerden yere vuruyorsun kardeşim?? Okumadın herhalde, markete giderken kız sevgilisini eve almış. Yani"kadının haberi yokken!" Bu tehditvâri üslup da hiç hoş değil.  Senin de başına gelecek. Evlatların böyle  olacak tarzında   falan.. lütfen biraz dikkat edelim konuşmalarımıza
(11 puan) tarafından
Beni neden sucluyorsn. Markete gittim geldm evde uyumslar digeri desen gitmis essk kadr kizlarn basini bekleyemem ya. Benimde kizm olack ben nasl kabul ederm boyle bseyi icm icimi yiyor deli oluyorm ben burda kiza kizdm ztn bana nedn demedn diye sabah da buyk kavga etcm beni zor duruma soktular gerekirse evden tasncm esime dedim ben burdan gitmk istiyrm diye oda annelerine anlat dedi hemen benim gunahimi alma ben bulustrmadm. Ben gunahi harami cok iyi bilen biriym esimle 4 5 yil sevgli olmsm edepli bir sekilde degilki bunlari yapmak asla suan o kadr huzurszmki napcmi sasrms haldeym ve evden gocecem ben bunlara karnmda cocugmla alet olamam o yuzdn hakaret etme bana bence icimi bilmeden
tarafından
Kardes yavas gel biraz ya neler dedin oyle hirsizin hic mi sucu yok allahini seversen  anneni  emaneti annenin emaneti diyosun baglasin mi kazik kadar kizlari o anne dedigin kucukten terbiyesini verseydi smdi baskasina emanet etmek yerine evine birakir gozu arkada kalmazdi ben olsam sert davranir kovardim polise kadar arardim cikmazlarsa ama arkdas yapamamis ve rahatsiz bundan esini de aramiz cocukta esinin kuzeniymis hemen dalma olaya oyle bi dinle
(141 puan) tarafından
Hem kızların annelerinin belki bu sevgililerinden haberi vardır.bilmiyoruz ki. Yazıklar olsun sen nasıl  izin verirsin Anneleri sana emanet etmiş türünden yargılayıp duruyorsun bi de kadıncağızı
(2,931 puan) tarafından
Diger kizi cagirmissin bunuda al yanına yatır atesle barut yan yana durmaz analarinin haberide varsa senin üstünden yuk kalksn. Saygisizlk bence bu sana karsi kizlarla muhabbeti kes meraba meraba.
(11 puan) tarafından
Anneleri biliyor ztn cocuklar evden ckmyr ama benim evimde anneleri yokken kalmasi beni cok sinir etti hemde bana demedn annesi olsa yukarda olsalr takmam bile. Ama arkda bana neler dems baksana resmen kotu yol kadini etmis beni. Ve kimse benim anneligime laf edemez. !.
(2,931 puan) tarafından
Anneleri biliyosa kesin soyle derim kizlarida yanında yatır bunuda söyle. Komsunada de abla bana emanet etme hamile kadinim kocam uzakta biri görür yanlış anlar de. Kimsenin kimseye oyle şeyler soylemeye tabiki hakki yok birbirimizi tanımıyoruz tanisak da sert konuşup kalp kırmak çok günah. Bu kadar günahı sevabi bilen birinin bunu da bilmesi gerekirdi diye düşünüyorum
tarafından
Sakin ol canim bosver ya konusuyo iste bizde kizdik sana  musade etme dedik yonlendirdik ama uslup denen bisi var yani saldirmaya gerek yok
(64 puan) tarafından
Oha be kadın burda derdini açmış üstelik hamile sana bu üslupla konuşma hakkını kim nereden veriyor acaba.. Etmediğin hakaret, söylemediğin kötü söz kalmamış karşında ki hamile.. Dilini düzgün kullanamiyorsan üslup nedir bilmiyorsan yapma yorum kardeşim.. Rabbim yaşatacak ne  bir beddua etmediğin kalmış sende bu annenin hakkına girdin bunu bil.
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
....
..
..............m.mmmmmmmm
tarafından
Keske basta da boyle sakin anlatsaydin kizi birde sen uzdun bu yazdiklarin yeterliydi yani anlatmak icin bak
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............................
tarafından
Sen annesin biz neyiz abla allah askina bizde kinustuk yanlisini soyledik ama o kadar acimasiz olmana gerek yok dusundugunu guzelce de belli edip yonlendirebilirsin iyilik yapicam diye kalp koreltmeye gerek yok bence
(135 puan) tarafından
brncede uyaracam derken aptalsin soylesin boylesin demeye hic hakkiniz yok evet dogruyu diyrosunuz ama kusura bakmayin ne akrabasisisniz ne arkadasi okadar agir konusmaya hakkiniz yok uslup adap edep diye birsey var okadar buyukseniz daha olgun daha sakin daha anne abla gibi konusmaniz gerekti yerin dibine soktunuz kizi
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......................*;;*;;*;;*
(11 puan) tarafından
Kelimelerine dikkat et. Senin yaptigin aptallik. Kes sesini ve yorm yapma. Allah bu yazdklarina karsi insalah senden cikarir o dediklerini benden degilde. Benm yaptgm bsy yok ortada benden habersz gelisen bsydi cnm skldi yazdm ne haddine senin boyle konsmak ne kdr ukala bi insansn senin ne olcn belli mi bu hayatta da bu kdr buyuk konusuyorsn.
(21 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.
.........mmmmmmmmmmmm........m.
tarafından
Vallahi Aylüh hanım biraz nefes al be içimi darlandırdın herkese nasıl laf yetiştiriyorsun Allah çevrendekilere sabır versin yalnız biz burda size katlanmak zorunda değiliz bunu bilin herkes hamile herkes hassas burada
(135 puan) tarafından
ayni ergenler gibi kavga ediyorsunuz ayluh hanim 40 yasnda degilde 15 yasinda bir ergen var givi maslalah ne olgunlugunuz var ne annelik gibi merhamet duygunuz. kimse sixin uslubsuzluguna katlanmak zorunda degul asin sen kendi yorumuna bak zeynep az bile soyledi sana kizin degil ona okadar agir konusamazsin hayati tanimakta kotu yolla olmaz saha duzgun bir dille olur  sizden kucuguz ama sizden daha uslublu konusyoruz farkindaysaniz
0 oy
tarafından

Calistigim yerde iki kiz kardes vardi rahat tiplerdi bunlar birde mulayim kendi halinde benim yakin arkadasim.vardi ben isten ciktim bu ücu calismaya devam ettiler arkadasimla istr istemez aralari iyiye gitmis falan bi gun kalmaya cagirmislar bunu mulayim olan kiz arkadasimi buda kiramamis bana yalvar yakar rica etti sende gel ben onlara tek gidemem rahat insanlar flan diye bekardim o zaman babamdan musade aldim hayatimda ilk defa birinde kaldim o gece is cikisi gittim is yerine ucu de ciktilar eve gittik babalari annelerinden ayrilmis bu kizlarin anneleri ile kaliyolar uc kadin yani neyse girdik yedik ictik sohbet derken saat oldu 11 bi ses geldi kizlardan biri cikti disari ben telefon caldi sandim o saatte aklima kapi calacagi gelmez erkek sesi duydum falan drken salona pat diye iki oglan girdi biri buyuk kizin nisanlisiymis digeri de bildigin kucuk kiza yavsiyo kizlarda halinden memnun gozumuzun onunde sozde kaynanasina falan o kadar rahat ki sogara icti kaynana damat yemek hazirlasana bana diye emir veriyo kaynanasina oglan sinirlendim arkadasmi alip odaya gectim kizlari da cagirdim bu ne ya noliyo pijama partisi mi var cikan geliyo biz burda kalicakken bunlarin ne isi var dedim simdi giderler dedi yatacagmiz odaya gectik kapiyi kilitledim arkadasm uyudu sabah ise gitceklerdi ben tavana baktim savaha kadar sonra su almaya kalktim nisanli olanlar salinda sarmas dolas yatiyolar digerleri mutfakta kakara kikiri fingirdito analari acmis tv izliyo umrunda degil lanet ettim resmen cikip gitmeme sevevim gece yarisi evimin uzak olmasi babami arasam geldigiyle katil olacak olmasiydi o cahillikle iste oyle gectio gece suyla beraber mutfaktan bicakta almistim :))) basin agrir kuzum ara kocani sotle sonra duyarsa beter olursunuz ben eve gidince babama anlatmistim anladi beni ama kndi ogrenirse yuzune bakmaz senin esin evde erkek arkadasi varken kizin kalmasina izin verse naparsin? Kov gitsinler kendi evin degil mi analarini da ara rezilliklerini gorsun kmseyle o kdar samimi olunmaz iki kiz kardsler kalsalardi kndi evlerin ne *** yerlerse yeselerdi hayret bisi sanki senin ev sey ya tobe yarabbim

(11 puan) tarafından
Ne insanlar var iste cnm dunya o kadr bozulduki kim kimle belli degil.
tarafından
Aynen evlenince esime anlattim once kizdi ben olsaydim o zamanlar o evi yikardim dedi ama aferin sana uyumayip elinde bicak sabahlamissin dedi o rahatliktami insanlardan hersey beklenir yani
0 oy
(164 puan) tarafından

Ne o kızların normal zamanda senin evinde kalması doğru ne senin ev sahibinle bu kadar yatıya inecek kadar samimi olman doğru ne de şu an o kızlara o şekilde tepki vermen doğru ne kadar iyi olursa olsun ev sahibin öyle samimi olunmaz ben ayda yılda bi oturmaya giderum aradan çok geçmez eşim eve in der böyle bi zamanda kimseyle o samimiyet olmaz kendi çocuğunu öldüren anne baba duyuyoruz kaldı ki yabancı insan

0 oy
(38 puan) tarafından

Böyle bişeyi kabul etme direk yuzlerine karşı söyle. İğrenç ya elalemin adamını evine sokman bile hata  Senin üzerine kalır Allah korusun canım. İnanmıyorum sana. Kaç yaşındasın sen böyle birşeye izin vermemeliyiz. Bu durumdan rahatsızım de. Ya gelmeyin bana ya da böyle şeyler yapmayın de

0 oy
tarafından

Ne yaptin cnm merak ettim

(432 puan) tarafından
Evet bende merak ediyorum anneleri geldimi kızlarının başına
0 oy
(47 puan) tarafından

Aman yarabbim sevgilisiyle senin evinde mi uyuyor. Nasıl bir şey ya .canım annesi ogrenirse sana olan güveni biter. Her şeyi bırak kızları sana emanet etmiş. Emanete sahip çıkman lazım .kizlarla konuş .ya eşin ogrenirse .bir daha sana güvenmez yabancı erkeği eve nasıl alırsın der .araniz bozulur

0 oy
tarafından

Canim bu duruma bi çözüm bul yakalnirsa veya baska bisey olursa sana iftira atarlar yuvan yikilir

0 oy
tarafından
Abooo esin nerde eve gelmiyor hem kizlar ve sen yaşındasın ki senden bu yüzü bulabiliyor ve yatmak ne 
0 oy
tarafından
bu kadar samimiyet hiç iyi degil. cok samimiyet tez ayrilik getirir derler. komsunuzla ve kizlariyla araniza mesafe koyun yoksa siz kötü olursunuz evliliginiz yipranir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 164 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 511 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 742 göst.