0 oy
509 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Dün tarla sattık 20 bin bana verdi 80 bin de kendine aldı. Karısı İzmirde şuan gram her gün yükseliyor o yüzden yengem bana emanet etti yarın bilezik alcaz yengeme sorum şu direk kar yapmak için alıyorlar burma bilezik mi yoksa desenli bilezik mi alalım birde 80 bine kaç tane kaç gram gelir 22 ayardan? 7 tane falan alcaz 

12 Cevaplar

0 oy
(48,370 puan) tarafından
kuyumcuya sorsaniza ☺️☺️
(193 puan) tarafından
Canım bugün çarşıya gidemiyorum o yüzden size sormak istedim ❤️
(48,370 puan) tarafından
biz elimize para gecsin gram altin ceyrek cumhuriyet yapiyoduk. bilezikte burma aliyorlar yatırım amacli digerleri deger kaybediyo diye biliyorum. hayirli olsun bu arada canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burma alin ya o kendi bileziginden al canim cok güzeldi onlarda
(193 puan) tarafından
Canım kendi bileziğim güzeldi ama bunlar kesin kar için almak istiyor yatırım amaçlı ev alacaklar banka faizi düşük olduğu için bankaya koymadilar parayı benim bileziğim burma gibi değerlenir mi acaba
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canim suan yatirim yapmayin dün izledim eylule kdr cikicak sonra altin dusucekmiş. 
(193 puan) tarafından
Ne kadar düşecek canım
(6,859 puan) tarafından
Kiz nerden bilim :)  dun haberlerde izledim suan al sat yapip kar yapmak isteyenler yapmasin eylul de altin dusecek dediler.
0 oy
tarafından
Burma alman mantikli alırken ucuz aliyosun diğerine göre işçilik yok diye satrken de diğerine göre pahalı satıyorsun işçilik var diye kuyumcular bunu saklıyor ama eve öyle 
(193 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bayramda 32 gram bilezik 13.500du 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kiz simdi almayin cok yuksek fiyatlar bizde daha yukselmesini beklioruz altin 1000tl olur umuduyla beklioz 
(1,993 puan) tarafından
Bizde ayni vallahi :D düşerse tekrar alalim diyoruz
(5,913 puan) tarafından
Biz direk kredimizi kapatacaz oyle olursa ayyy Allahim duy sesimi
(1,993 puan) tarafından
Cumhuriyet 2 saat önce baktim 3005 di simdi 3020 olmus 1 saatte bu kadar yükseldi
(5,913 puan) tarafından
Aynen baya yukselmis
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben olsam hiç bilezik yapmam direk altın hesabı açıp gram altın olarak tutarım daha çok kar ederim
(299 puan) tarafından
Ama şu an altın çok yükseldi 461 TL olmuş gram altın
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Bilezik almasinlar cumhuriyet altını alsınlar bileziklerin hepsi zarar ediyor altınla çok haşır neşir olduğum için söylüyorum 
0 oy
(367 puan) tarafından
4 gündür altın postu. İçim şişti. 
0 oy
tarafından
Direk tam altın alsanizya bazen bilezikler bozdururken değer kaybediyor ama tam altın kaybetmiyor.  Ayrıca altın dahada artacak 2021 altın yılı olacakmis kesin altın alin. 
0 oy
tarafından
Ben burma  dan şasmam satsan bile çok fazla fiyat oynamıyor diğer bilezikler fark ediyor işçilik alıyorlar onlardan o yüzden adana burması al 
0 oy
(3,811 puan) tarafından
bilezik yerinne parayi bankada altin hesabina cevirip o sekilde muhafaza edebilirsiniz , 80 binlik altini evde muhafaza etmek cok tehlikeli . banka kasasi da bosuna masraf 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 102 göst.
22 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
0 oy
8 cevap 201 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu