0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından

Hayatlarında herşey normal gidiyor esleri iyi aileleri iyi ama sürekli homurdanıp duran tipler yok mu memnuniyetsizler hep bi tık üstünü isteyen doyumsuzlar agızlarına fırıncı küreğiylen geçiricen ıslak ıslak :angry:;);)

Neymiş çok çalışıyormuş gezmeye götürmüyormuş neymiş adam izin gününde uyuyormuş neymiş bütün gün ev mi toplayıp temizleyecekmş neymiş ütü mü yapaccakmış. Arkadas ananın evinde hiçbirini yapmıyorsan prenses gibiysen niyee evlenndiiinn? Sakin olamıyorum şöyle şeyleri gördükçe :D

6 Cevaplar

0 oy
(27,307 puan) tarafından

Sakin ol yoksa linc yiyeceksin sonra süt dökmüş kediye döneceksin..:D

(181 puan) tarafından
İstedikleri kadar linçleyebilirler sorun yok :d
(27,307 puan) tarafından
He tinne :)
(181 puan) tarafından
Asla :)
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
Vallah buna bnde katiliyorum esler iyise bile bir kusur araniyor bnde gezmek istiyorum ama o olmasada olur bnm icim otutup karsi karsiya bir cay icsem sohbet etsem inanki yeter herseyin guzel yonunden bakin
(181 puan) tarafından
Agzına sağlık Rabbim can sağlığı versin gezmekmiş oymuş buymuş boş ya iki güzel sohbetin varsa gerisi tırıvırı
0 oy
(948 puan) tarafından
Tammda ben bunları yapmama rağmen hayatı bana zindan Etiler artık gençlik denilen zikim kalmadı bende Rabbim bana zehir ettikleri hayatı onlarda zehir zıkkım etsin inşallah 

Eşim iki kere bana yardım eti hamileliğim İlk aylariydi neymiş biz oğlumuza karı değil Koca getirdik olmuş 
(181 puan) tarafından
Vallahi aynı benim kaynanamın düşünce yapısıerkek ev temizliği yapması yemek yapmaz hiçbir şey karışmaz kadın kadınlığını bilir erkek erkekliğini bilir böyle yetiştirmiş çocuklarınıda eşim yemek adına hiçbir şey bilmiyor temizlik desen sıfır kimse de kusura bakmasın yani öyle bir dünya yok
(181 puan) tarafından
Peki eşin nasıl odamı onlar gibi aynı düşünce yapısında mı
(4,040 puan) tarafından
Eşi tabii ki de öyle düşünür işine gelir
(948 puan) tarafından
Eşim sadece gücü bana yetiyor hakliyi bilmesine rağmen onalrin bütün acılarını benden çıkarıyor artık korkuyormu bilmedim onların yuzudnen oğlumdan olacaktım canımdan olacaktım artık intihara kalkisitm çünkü sesini kimse duymsa ölüm bile sana hoş gelir
(181 puan) tarafından
Allah sabırlar versin kuzummm neler var hayatta işte bu yüzden kızıyorum tek derdi ev temizliği yapmak gezmek olanlara oturup hallerine şükredeceklerine birde yakınıyorlar
0 oy
(2,119 puan) tarafından

Bir kürek bulup geliyorum :angel:

(181 puan) tarafından
Önden giriyorum Yetiiş :d
(2,119 puan) tarafından
Aynı postu gördüysek önce ben gireyim nolursun :dd
(181 puan) tarafından
Bizimle birlikte cok kişi aynı şeyi düşünüyordur eminim :D
(48,392 puan) tarafından
hangi post o
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Kız ne oldu ben yazdıklarından heeeeç bisey anlamadım vallahi :blush:

(181 puan) tarafından
Bi posta denk geldim de sinirlerim folloş oldu :Dd
(14,081 puan) tarafından
Ha kafa dağıtiyim dedin jsssjjs sinirini çıkarıyon
(181 puan) tarafından
Aynen öyle hahag :d tek basıma kaldıramadım bu kadar elektriği dagıtmam lazımdı :d
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ya işte Avrupalılar gibi olmaya başladık adamlar rahatlıkta çocuk yapmıyorlar devlet nüfus artsın diye Bir sürü teşvik veriyor ama yanasmiyorlar biz de onlar gibi olmaya başladık evlilik yaşı yükseldi kimse kimseyi çekmek istemiyor herkes hayatın tadını çıkarma pesinde
(181 puan) tarafından
Hayatın tadını çıkarmak isteyen evlenmesin zaten nerde biliyorsa orda gezsin su evliliğin ciddiyeti bi anlasılsın artık yani

İlgili sorular

+10 oy
37 cevap 773 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 495 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,129 göst.
0 oy
4 cevap 207 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu