0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (545 puan) tarafından

Esim yarin bir hafta boyunca gece vardiyasinda calisicak bebegimiz dogdugundan beri idare ediyorlardi artik 6 aylik olduk oyuzden eski sisteme gecmesi gerekli. Fakat ben bir hafta yalniz olucam ilk defa gece yalniz kalcam oglumla dusunmemeye calisiorum ama stresleniorum sanki. Gece hic sevmem yalniz olmayi.  E buda bebek sonucta nolcagi bellimi allaha emanet gerci ama  benim gibi olan varmi merak ettim napiosunuz geceleri bebeleriniz uyaniomu ya uyumazsa napiosunuz elim.ayagima dolasmasa bari :ermm:

12 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
Kuzu aç televizyonu izle. Aklına getirme o babaysa sende annesin sorumluluk sende. Güçlü ol acil bişey olursa para bulundur taksiye atlar gidersin 
(545 puan) tarafından
Dogru aslinda genel anlamda her isiyle ben ilgileniorumda iste gece  diyince insan bi duralio allaha emanet artik.ne diyelim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyanirsa yine uyutacak olan sensin canım stres yapma hasta falan olmadığı sürece bebegin düzeni değişmez ağlarsa alırsın yanına emzirirsin devam eder benim eşim geceleri evde ama hiçbir katkısı yok ben bakıyorum geceleri
(545 puan) tarafından
Orasi oyle gerci gece yanimda olsa bile uyuyo oluo genelde ben kalkip bakip emziriorum vs. Allaha emanet ne diyelim
0 oy
tarafından
Allah guc verir darda olana bakabilirsin tabi ki. Benim esimde hep gece calistigi oluyordu tek basima baktim buyuk ogluma
(545 puan) tarafından
Is basa dusunce mecbur tabi napcZ bakcaz allaha emanet
0 oy
(929 puan) tarafından

Canım biz 40 günden sonra eşimin gece vardiyasında yalnız kaldık.  Hiç bişey olmuyo. Kızım uyuduğunda bende uyuyorum zaten bi bakıyorum sabah olmuş bile :)2.5 aylığız daha . 

(545 puan) tarafından
Oy masallah darisi benim basima :)
(929 puan) tarafından
:) bol bol dua oku. Gün içinde biz bakıyoruz zaten babalarımı bakıyo:D maşallah büyümüşte senin bebiş
0 oy
(581 puan) tarafından
Canim ben 1 haftaliktan beri yalnızım bebeğimle arada aileler geliyor ben gidiyorum ama genellikle tekim. Hiç öyle korkunç değil. 
(545 puan) tarafından
Aslinda kendi evladin sonucta daha hos bile olabilir ama iste biraz daha buyuk olaydi bende daha rahat ederdim ruhsal olarak neyse artik allaha emanet buyuk olcagi zamanlarda gekcek insallah
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Benim esim haftada 3 gun evde 4 gun karakolda. Bebegim 3 bucuk aylik ilk baslard zorlandm oda gece besik sallamaktan ondan once annem yardm edyordu. Simdi yanimda kimse yok alistm yapiyorum mecburum sende yaparsin . 
(545 puan) tarafından
Dogru aslinda insan mecbur kalinca herseyi yapio  bizim bulundugumuz sehirde akraba es dost komsu bile yok annemde istanbulda arrik allaha emanet napalim esimin isi bolese alismak lazim.bi sekilde
(1,064 puan) tarafından
Bizimde oyle cnm tahin yerimiz burasi hic kimse yok etrafimizda bise olsa allaha emanetiz allah gostermesin
0 oy
tarafından
Canım telinin şarjı mutlaka dolu olsun hep açık olsun...esine de şöyle her an ulasabil ona .bebeginle aynı oda da yat ..eğer korkatsan TV yi  açık bırak.kapilari kitle bişey olmaz Allah'ın izni ile
(545 puan) tarafından
Tvyi acik birakmayi dusundum ama bebem karanlikta uyumaya alisik bu seferde o uyumaz die geldi aklima allaha emanet artik okuyup ufleyip yatcam inşalalh
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Canım hiç sıkıntı etme bende 3 gece tek kızımla kalıyorum uyanıyor babamız arıyor biz babamızı arıyoruz öyle geçiyor zaman korkulacak bişe yok
(545 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(340 puan) tarafından
37,gun önce dogum yaptim ylhafta sonlari haric tekim senin bebis buyumus neden korkutucu olsin
(545 puan) tarafından
Dis cikarioruz onun huysuzlugu var bizde bi uyanio allah yarappi ya gene oyle olursa die uldusunuorum ama kismet artik napalim allaha emanet
(340 puan) tarafından
Valla ben zombi gbi geziyorum hafta ici cok yorucu oluyo ama sabir lazmm iste agustosa kadarda hep tek olcam
0 oy
(39 puan) tarafından
Benim eşimde nerdeyse bir aydır yanımda değil bayramda gelecek bebeğim daha üç aylık bile olmamış tek başımayım kimse yok yanimda insan mecbur olunca herseyin üstesinden geliyor canım rabbim çok büyük
(545 puan) tarafından
Oyle kuzum allaha emanet yavrular
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Henüz kalmadım canım ama eşim bekcilige  başvurdu kabul olursa  kalıcam sanırım bende. Korkuyirim ama çocuğa bakmaktan değil  yalnızlığı sevmem karanlık sevmem artık ışıkları yakıp  dua edip uyucsz  sonuçta Normaldede her bakımı bizde zaten 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hic strest yapma canim esim is icin 14 gun yurt dışındaydı ilk defa 2 cocugum ile yanliz kaldim hic korkulacak birşey yok gece uyaninca sana ses olur zaten bebegin ile cabucak vakit geçer 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde sukran572009 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Minnos bebek (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 630 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 615 göst.