0 oy
1,793 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bugün ablamla konuşuyordum. Eşinin babaannesi bebek katiliymiş kadın ölüm döşeğinde konuşmuş. 

İlk gelinini sevmediği için gelinin bebegi beşikte uyurken bıngıldagına toplu igne batırıp öldürmüş. 

Allah ım ne caniler var ya, o masumun günahı neydi :((

65 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Benimde eşimin babannesi köyde ebeymis kadınları dogurtyms kadının birinin kızı olmuş parmağı eksikmis bide ayagnda bisey varmış sanırım bunu sakin emzirme açlıktan ölsün ilerde başına bela olur sakat bu demiş. Ve kadın gercekten emzirmemis açlıktan ölmüş çocuk.  Çok geçmeden gözüne sopa gbi bisey girmis gözü kör olmuş tam hatrlmym smdi yeni gelinken anlatmslrdi. Kadının biride bebegi ters gelmiş köyde ayakları herşeyi çıkmış bi kafası cikmamis millet hastaneye gidelim demiş bu kârı hastaneye ne parası vereceniz bebek ölmüş zten kafası keselim demiş bunu dinlememisler tabi kamyonun kasasında giderken bebeğin kafası çıkmış daha neler neler ya bu postu okuyunca aklıma o geldi nalet edyrm boule insanalra. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cahilligin bu kadari ay artik kaynanamada güvenmem ben allahim korkunc bsey bu ya o melek daha ya sen istedin o bebekten cani
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Postu okudum banyoya girdim inan saçımı yıkayıp zor çıktım hemen öyle etkilendim ki normalde bana misin demez ama insan çocuğu olduktan sonra değişiyor demek ki. Allah sorsun hesabını ne diyelim kolay can vermemiştir o 
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ölmüş gitmiş ama insanın Allah rahmet eylesin diyesi gelmiyor.canilik bu rabbim elbet soracak cayır cayır yanacak ama allahım cok kotu ya
0 oy
tarafından
Toprak kabul etmesin onu pislik 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 930 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 710 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Esmerqueen (2,642 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 947 göst.