0 oy
449 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Ara koymalimiyim  sizce ? Koymamalimiym bna cok erken geliyor 2. Yasinda olsa bile bebek erken gibi   siz ne dusunuyorsunz

21 Cevaplar

+1 oy
(8,868 puan) tarafından

BEBEK GETİRMEK ne demek ya? Bana biri bunu açıklasn :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki zor olur canim sana yap diyenlerin bir faydası var mı sakın milletin lafina bakma sen ne zaman hazır hissedersen o zaman yap 
0 oy
tarafından
Benim büyükler arasinda 2.5 yaş var süper bence küçüklerin arasında 1 yaş cok zor 
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Millet ne çok biliyor getir  nasıl bir cümle ya :) sanki çağırdığında gelen bir şey gibi :) bence daha erken en az bebeğin 1.5 yaşında olsun çocuğun sut hakkı ilgi hakkı vs elinden alınmasın . 
0 oy
tarafından
Çok erken bence kuzenim de ne çekiyor elinden genede sen bilirsin tabi
0 oy
(528 puan) tarafından
En az 3 yil düşünüyorum ben. Kendi uyusun yemegini yesin tuvaletini yapsin. Diger turlu cok zor ikisine yetemem yetmeye çalışırken arada biz hırpalaniyoruz yap diyene bisey olmuyo ki gel sev aglayinca anasina ver. 
0 oy
(15,369 puan) tarafından
Herkese bakacak olursak her kafadan ayrı ses çıkıyor diyenler mi gelip bakacak kişi ne zaman kendisini hazır hissederse o zaman ikincisi yapılmalı 
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Ayyyyyy yeter 

Kimse icin cocuk yapmayin lutfen 

Daha dun bugun bi suru post actilar cocuk yap dediler yaptim simdi kimse bakmiyo zorlaniyorum diye

Oluruna birak daha yavrunun senin ilgine sevgine ihtiyaci var buyuk konusmiyorum asla oglum 5 aylikti kazayla hamile kaldim ikinciyi dogurdum ama zorlaniyorum yani rabbim yardim ediyo ama zorluguda var tabiki ablam kac aydir benle kaliyo yardim ediyo o olmasa mahv oluyorum 

Kimse dedi diye çocuk yapma o soleyenlerin bile bakiyosun tek cocugu var hadi yap yap diyip yaptiriyolar bizdr ara vermiycez diyolar ama iki cocukla mahv olurken onlar keyif catiyolar eger soleyen koca karilarsa hicccc dinleme yemin ederim dogunca ellerini bile surmuyolar yada tam tersi sen ikinciye bak ilkini bize ver bakalim diye hain planlar kuruyolar tabi rabbim verirde olursa o ayri demekki sende o gucu gormus ki vermis
(749 puan) tarafından
Yani bn 5 yasina kadar getrmem diyirm buyuk konusmak gibi olmasin   iste bi yandanda hemen aradan cikar diyirum  sadece iki cocuk dusunuyorm zaten
0 oy
tarafından
Sen kendin için ailen için her ikinizin ruh hali için en doğru kararı verirsin. Ne zaman sizin için tamamsa o zaman düşünürsünüz. Herkes herşeyi der ama çocuk olunca kapıları kapatıp giderler  sıkıntılarla sen baş başa kalırsın. Erken olmasının tek faydası ikiis birlikte büyür bir anda elinden bebek çıkar. Başka artısı yok. Benim kızım 6 aylık olmak üzere. Bende en azından 1 yaşından önce düşünmüyorum hatta diyorum 2 yaştan önce olmasa iyi olur diye. Ama. Rabbim ol derse olur onada yapacak bişey  yok 
0 oy
tarafından
Tabikşde hayır hem o çocuğun hakkınada giriosun daha onunla ilgilenceksin oğlum 8 aylıkken kazara hamile kaldım istemeyerekk şuan 4 aylık oldu acayip zorlanıyorum her konuda rahat bi tuvalete bile gidemiyorum yaa yapmayın bnce en iyisi 3 yaş 
0 oy
(703 puan) tarafından
Benm oğlum 19 aylik ve ben düşünmüyorum ikinci olunca birinci çocukluğunu  yasayamadan abi abla sifati yüklenecek  sen abisin sen ablasin diye sorumluluk verilecek birak oda çocukluğunu  yaşasın ve.inanki ev koca cocuk carsi pazar hepsi cok zor
0 oy
(10,251 puan) tarafından
Ne zmn çocuk yapacağına herkes karar vermesin sen ver 

Kendini hazır bakabilecek hissediyorsan millete bakma onlar sadece konuşur 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
doğumdan sonra vücudun toparlanması için 2 yıl.gerek. 
0 oy
tarafından
Valla kocamda öyle diye diye ikinciye hamile kaldım kızım dokuz aylık bklm çoğu kişi zor diyo bazıları beraber büyür diyo
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Canım bu herkesten önce senin kararın tabi zor kolay değil iki küçük çocuğa bakmak. Böyle söylüyorum ama kızım 6 buçuk aylık oldu hamile olduğumu geçen gün öğrendim. Tabi kendi isteğimle oldu. Onun bunun söylemesi değil senin söylemen önemli canım
0 oy
tarafından
Akşam yemeğini daha yeni yiyorum diyim gerisini sen düşün 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Milletin lafina bakıp çocuk doğurma sakin. O bir birey bir insan.. Hadi olsun bakalım diyerek yapilacak bisey değil. Sen bünye olarak psikolojik olarak hazır misin bu önemli.
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben 6 yaşına kadar istemiyordum kızım 9 aylıkken hamile kaldım :D
0 oy
tarafından
Canım büyük oğlum 1 yaşını yeni doldurmuş tu ikinci oğluma hamile kaldım aralarında 22 ay var ve ilk 5 senem çok zor geçti olan hep büyük oğluma oldu ilgiye en çok muhtaç olduğu zamanda onunla çok ilgilenemedim şimdi düşününce için o kadar acıyor ki anlatamam bence en az 3 yaş olmalı büyüyünce sorun yok şimdi çok rahatım 
0 oy
tarafından
Cok zor oluyor cnm dinleme sen onlari basa çıkabilirsen cok iyi olur birlikte buyurler ama bakamazsan cok zoe olur ben lavaboya bile gidemiyorum bazen 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 463 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
7 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 462 göst.
0 oy
4 cevap 134 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu