0 oy
878 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hazır altın yükselmişken kızımın çeyrekleriyle oda yapmak istiyorum beşiği iz var şimdilik bizim odada yatıyor kızım 3 aylık daha yani bebek odası gibi değilde büyüyünce de kullansın istiyorum nerelere bakayım istikbale falan baktım beğenmedim siz nerelerden aldınız? 

Şimdiden teşekkür ederim hepinizee<3<3

13 Cevaplar

+2 oy
(92 puan) tarafından

image

bizimki bu canım 
tarafından
Ayy çok güzel ciciş güle güle kullanın
(92 puan) tarafından
Sağol kuzum daha iyileri kızının olsun inşallah ❤
(360 puan) tarafından
Ay bayıldım odaya cnm çok güzel
(92 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederiz Rabbim size daha iyilerini nasip etsin ❤
(360 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
-Reklam-
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Ben Ikea dan alicam canım resmini atıyım 
tarafından
İyi olur canım saol :)
0 oy
(92 puan) tarafından
İnstagramda noktabebe istanbul diye bi sayfadan aldım baza şeklinde yatağı dolabı cekmeceligi sepet beşiği ve bazayla sepet beşiğin uyku seti ve tüm tekstil ürünleri içerisinde 3800 liraydı çok çokta memnun kaldım 
tarafından
Bakıyım canım şehir dışına satışları var mı acaba
(92 puan) tarafından
Ben ankarada yaşıyorum ücretsiz getirip kurulumunu dahil yaptılar çok güzel modeller var gerçekten
tarafından
Hee iyi iyi bende Ankaradayım saol canım
0 oy
(12,840 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

bu işte canım daha sonra başka oda da mutlaka kullanılır diye düşünüyorum Ikea divan diye yaz çift kişilik yatak bile oluyor çekmeceli olması da avantaj :)

tarafından
Bunun dolabı falan var demi canım takım mı
(12,840 puan) tarafından
Yoo canım ama çok güzel dolaplarda var dur bakıyım :)
(12,840 puan) tarafından
Canım ekledim :)
tarafından
Gördüm canım saol güzelmiş :)
0 oy
tarafından

Ben burda bekleyim bende yapıcam :D

0 oy
(2,765 puan) tarafından
Butcen nekadar canim ona gore benim cok begendigim bi yatak tarzi var ama benim herif almaz para yok der
tarafından
4 tane çeyrek ne kadar tutarsa canım bütün para o :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından

image

bu yatak  tarzi marangozlarda yaptiriliyor dolaplarida ona gore yaparsin muthis bi oda olur yatagi bazenleri oyun sahasi olarakda kullanirsin
tarafından
Bu yataklar hoşuma gidiyor zaten ama düzeltmesi falan zor olur mu acaba diye düşünüyorum kışın yorgan derince falan nasıl olur sence canım
(2,765 puan) tarafından
Yatacagi zaman yorgani koyarsi n oyun oynuyacagi zamaan yorgani kaldirirsin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kizim 5 yasinda 2 ay once aldik takim degilde ayri yaptim ben baza stor perde gardolap evime gelenler begeniyo cocuksu yapmadim ben begenmez buyudukce diye
tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum resim atabilir misin zahmet olmazsa
0 oy
(44,603 puan) tarafından

image

bu dolabi canim

Buda yatagiyle perdesi hali si gecici koydum bunu annem kisin basinda hediye olarak alcak bu rengi ozellikle aldim kiz cocugu odasi oldugu belli olsun diye ama abartmadan image

tarafından
İşte bende böyle aynalı istiyorum ama annem kızın yürüyünce hep el izi yapar uğraşır durursun diyor
(44,603 puan) tarafından
Bisey olmaz kuzum yaa almisken şık bosey al bende bu tarz istedim hep bu tarz mobilyalar kec sene gecerse gecsin modasi gecmiyo beyaz renk istedim ozellikle oglum 8 aylik 3 yasinda onuda ayircam dolab almiycam bunu ortak kullancaklar zaten su anda bir taraf oglumu bir taraf kizimin sadece ogluma baza alicam bence alirsan bole bisey al
(44,603 puan) tarafından
Benim kizim 5 ysainda olmasina ragmen el izi yapiyo aman nolcak 2 gune bi dolaniyom bezlen mis gibi oluyo icime sinerek aldim kizimda cok begenmisti
tarafından
Bencede aynalı istiyorum hem kızım kendine nasıl bakıcak dimi amaa :))))
(44,603 puan) tarafından
Hahaha ayyy yesinker prensesi tabikide susune pusune baksin
0 oy
(13,203 puan) tarafından

image

bBizimki de bu canım evi boyatırsak kurmaya gelecekler 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Hangi sehirde yaşıyorsun canim montesorri tarzindakiler çok güzel bebeğim olursa o şekilde yapmayi düşünüyorum 
tarafından
Ankara canım bende montesori istiyordum sonra vazgeçtim çarşaf değiştirmek falan zor olur gibime geldi yaa ne filim belki yine öyle alırım
(1,993 puan) tarafından
Herşeyin bir zorluğu var canim :) bütçeye göre zaten herşey allah hayırlısını nasip etsin
tarafından
Amin canım saol
0 oy
tarafından
Montessori yataklaru cok tutuluyor. Bende aldım yatağı kanzdan dolabı tekzen aldım. Dolap şifonyer tekzenden takım olarak al daha uygun oluyor. Çocuk odası takımı alınca pahalı oluyor ben ayrı aldım o yuzden 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum montesori yatağı düşlemek zor oluyormu çarşaf temizliği falan
tarafından
He valla zor canım :) ama hafif cekip diğer tarafa gecip düzleyebilirsin. Lastikli çarşaf cok sıkıntı olmuyor ama diğeri felakey
tarafından
Ayyy işte bunun için kararsızım çünkü huyumu biliyorum deli olurum ben yaa ama şekline bakıncada çok istiyorum almak napcam artık bilmem
0 oy
(12,502 puan) tarafından

Ben istikbalden aldım kızlarıma güzeller hoşuma gitti 

Birinin yatak başlığı gelmedi daha ama :ermm:

tarafından
Ayy evet yaa istikbalin teslimatları hep sıkıntı kardeşimin düğününde yatak odası kına gecesinin sabahı geldi
(12,502 puan) tarafından
Ama güzel ☺️
tarafından
Bakıyım canım sitesinden saol
(12,502 puan) tarafından
Sitesinde gözükmüyor çoğu mobilya canım mağazaya baksan daha iyi olur :)
tarafından
Tmm canım mağazaya giderim :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 370 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu