0 oy
1,661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar hiç normal ailem olmadı rabbim hep beni biseylerle sınıyor annen babam bir birini aldatıyor 

Babam evlenip boşanmış biriyle görüşüp konuşuyor 

Anneminkini bilmiyoruz sır gibi saklıyor ama eminiz mesajları yakaladık kız kardeşim dur iyice öğrenip ağızlarına s..m diyor :ermm:

Bildiğimizi bilmiyorlar

Annem sağdan soldan para isteyip duruyor adama yediriyor heralde belli 

Rabbim nasil bir aileye düştüm ben 

Abi tacizci 

Anne baba desen sapık 

Kaynana kayınbaba görümce gaddar vicdansız 

Rabbim beni çok ağır sınıyor sonum hayır olsun inşallah :( dertler bitmiyor çile bitmiyor 

Ne kadar uzak dursam gitmesem mesafeli olsam bile canım yanıyor kızlarını el bebek gül bebek bakan aileler görünce içim gidiyor özeniyorum neden benim hiç Aile yönünden yüzüm gülmüyor rabbim sınıyor vardır bir bildigi rabbim evlatlarimdan yüzümü güldürsün inşallah

25 Cevaplar

+14 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Selin kusura bakma canim hani derdini anlat ama kendi anneni babani rezil etme Allah askina ya isin seyini cikarmayin ne olursa olsun her seyini buraya dokmek zorunda degilsin bazi seyler icinde kalmali
tarafından
Konu sabihi kişiyi tanıyoruz ve biliyoruz daha öncede çok linç yedi üzülmez alana anlar ne denmek istenidigini
(12,773 puan) tarafından
Yav benim editör olmam la ne alakası var bende fikrimi söyledim editorum diye  dediğim kabul edecek diye Bi sye mi var ne alaka
(704 puan) tarafından
Haklısın evet ama bir de kendisinin bana yazi tarzına bak susar oturursun falan onun üslubu cok mu dogru sence ? Kimseyle dalga gectigim falan yok kiz burda icini dokmus dertlesmis gizli dertlesme yerim burasi benim demis kimse kimseyi tanimiyor anlatabilir yani kaldi ki insanlar nelerini anlatiyor ondn sen anlatma dilnaz dedim herkesin kendi hür iradesi sonucta istemiyorsa paylasmaz o kadr özelini bana susar oturursun diyen bayan :D
(1,777 puan) tarafından
Ayy bacilar yeterin artik bildirim gele gele bi hos olduk kapatin su konuyu sistim patlicam ya :D
(264 puan) tarafından
Suclu olan neden postun sahibi. Yuzune vuranlara kizip uyarsaniz ay cok uzuluyorum yaa yapmayin boyle ne gunahi var kizin :(
-Reklam-
+2 oy
(1,777 puan) tarafından

Üzülme canım eşinle arani daha da iyi tut sen yuvana sahip çık herkes ne *** yerse yesin. Sen öyle aileden zarar görmeden evlenip çıktığına şükür et

tarafından
Evet rabbim inşallah hayira çıkarsın  ya bıktım
0 oy
tarafından
Annenin bayadir  var ama gorustugu bulamadinizmi hala
tarafından
Bulamadık malesef ama var telefonu ortada olan kadının 6 ay oldu herşeyi şifre yere bile koymuyor
tarafından
Sorsana utanmiyormusun desnee
tarafından
Kardeşim deme ansızın yakalicam dedi ikisinide suç üstü dedi
(226 puan) tarafından
Suç üstü yakalayana kadar kaçarsa evden görürsün
0 oy
(948 puan) tarafından
Tek diyeceğim Allah yardım etsin inşallah Rabbim seni onalrin amlerine ortak etmesin inşallah
tarafından
Amin inşallah eşim bile diyor çok korkuyorum sonumuz onlar gibi olur diyo piskolojik etkileniyor insan
(948 puan) tarafından
Allah korusun Rabbim böyle şeylerden uzak eylesin sizi inşallah
tarafından
Amin inşallah cümlemizi
0 oy
tarafından
Kuzum uzak durmaya calıs olaylardan... Aılesını secemıyor ınsan abin harıc anne babanla sık olmamal kaydıyla gorus ama olayların ıcıne gırme. Çamura bir taş atarsın çamur sana sıcrar. Eşin duymasın bu durumu kullanır sana karşı.. 
tarafından
Anne baban aldattıkları ıcın mı sapık yoksa baska egılımlerı mı var. Eger sapkımlıkları var ise komple uzak dur kuzum
tarafından
Evliyken başkasıyla görüşmek benim için sapıklık malesef
Esime kendileri yansıtıyor ben değil
tarafından
Canım her koyun kendı bacagndan asılır. Senın ıcın cok uzuldum duusncelerınde haklısın fakat sen kendıne ve cekırdek aılene odaklan kuzum.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben hep diyorum. Hayırlı bi evlat olsun bize ama bizde hayirli bi anne baba olalim evladimiza
tarafından
Aynen öyle amin inşallah öyle oluruz
(3,921 puan) tarafından
Amin amin cnm
0 oy
(15,367 puan) tarafından
Herşey anlatılmaz evet yasanmisligin zor ama bi ara seni çok kötülediler ve sen bu şekilde kendini de aileni de herşeyi anlatarak onlarin ekmeğine yağ sürüyorsun tek sen değil buradaki herkese diyorum anlatılacak şey vardır anlatılmayacak şey vardır gün gelir top gibi yüzüne vurulur daha çok üzülürsün 
tarafından
Kız burdakilere alıştım bişey derlerse artık eskisi gibi ağlamıyorum en azından
Normalde eskisi kadarda girmiyorum burası benim gizli dert yerim
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzum.uzak dur durabildigin kadar kendi yuvana sahip cik 
tarafından
Duruyorum uzağım gitmiyorum ama zoruma gidiyor bende benim normal ailem olsun isterdim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun seni üzüyorlarsa ailenden uzak dur 
tarafından
Uzağım ama aile sıcaklığına insan hasret kalmıyor degil
0 oy
(125 puan) tarafından

Canım rabbim yardım etsin ve sabır versinversin seni çok iyi anlıyorım eğerr evliysen eşin iyise ve çoçukların varaa kendini yuvana bağla ne ana ne baba ne vs vs hhiç biri insanı kurtarmaz sen kendine yuvana bak herşey bu dünya demek değil ALLah büyahtür...<3

tarafından
Tek konsantrem yuvam çocuklar zaten allah yardımcım olsun artık
(125 puan) tarafından
Canım benden sana bir abla tavsiyesi kimseyi dinleme uğraşma düşme peşine ker koyun kendi bacağındam asılır sen bir annesin evlatlarına hayırlı bir anne ol çocuklarına yuva sevgisi aile sevgisi yaşat hani diyorsun ya ALLAHIM ÇOK BÜYÜK SINIYORSUN DİYE belki yuvan içindir herşeyde vardır bi hayır rabbim en iyisini bizlerden iyi bilir ve günahlarımızı affetsin. ..
tarafından
Amin inşallah çok haklısınız vardır rabbimm bir bildiği
0 oy
(346 puan) tarafından
Sana ne yazacam diye durup.cok dusundum ... rabbim kimseyi yoldan cikarmasinnn kimsenin seni linc etmeye hakki yok ki yarin onlarin basina gelmeyecegi ne malumm Allah onlara dogru yolu gostersin insaAllah Rabbim sanada sabir versin
tarafından
Amin inşallah ya hem sinirden deliriyorum hep üzuluyorum hemde nehalleri varsa diyorum piskolojik karmaşa içindeyim resmen ya
(346 puan) tarafından
Kafana takma desemde yine aklindan cikmayacak bence uzak dur cocukrinla esine 4 kolla sarill inan kimsenin kimseye faydasi yok iyi veya  kotu Allah eslerimizi basimizdan eksik etmesin gelinlikle o evden ciktin mi hic birsey eskisi gibi olmazz en azindan esin var yanindaa
tarafından
Evet haklısınız teşekkürler cevabınız için
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Eşin nasıl uzaklaşın herkesten en guzeli
0 oy
(528 puan) tarafından
Canim bence ikisinden de uzak dur durabiliyosan. Sen esinle iyi ol birbirinize destek olun. Yola gelmezler bence kendi hayatlarina bakiyolar sizleri düşünmeden. 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Boşansınlar madem ne b.k yemeye evliler hala. Böyle bir aileden kurtulduguna şükret kocanla iyi olmaya bak. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Gerçekten çok zor Allah yardımcın olsun 
0 oy
(188 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun bu dünyada herkes biseyle sınanıyor senin ki de böylemiş ama sükret yuvan var eger kizn varsada uzak tut abinle yalnz birakma bence 
0 oy
(71 puan) tarafından
annen sır gibi sakliyorsa kesin yakın tanıdığınız birisidir 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hic uzulme insan ailesini secwmiyor malesef sen Allaha yalvar dua et bol bol duzelsinler diye 
0 oy
tarafından
Ayni dert bndede var pisliklerini ortaya cikardim suclu bn oldum o yuzden bosverdim artik. Kendi pisliklerinde bogulsunlar
0 oy
(138 puan) tarafından
Sen inşallah o güz ailelerden olursun kaynana kayinbaba degilde degan ve sen önemlisin. İnşallah güzel bir anne olup hayallerini gerceklestirirsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 361 göst.
0 oy
7 cevap 256 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu