0 oy
706 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben bir corap bir citcitli bir patikli don birde gece tulumunu giydiriyorum rahat edemiyo mu acaba diye dusunuyorum ya

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç aylık cnm
tarafından
4 aylık olcak 6 gun sonra
tarafından
Ewin içi nasıl sıcaklığı soba mı var yoksa doqalqazlı
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Canim benim oglan 6 aylik, 3 aylikken patikli donlardan giydiriyodum. 4 aylik oldu artik normal pijama giydiriyorum simdi corapli yattimi kendi surtup cikariyo rahat etmiyo
(2,484 puan) tarafından
Yok canim havalar guzellesti. Ben yorgan atiyodum artik atmiyorum oglanin ustune hatta bazı geceler terliyo hemen bez koyuyorum sirtina
tarafından
Ben uzerine iki tanede bahtaniye örtüyorum daha ama yanakları genelde soguk oluyo usuyomu terliyo mu anlamiyorum aslında sırtı benim oglumunda terli oluyo ama yuzu soguk oluyo
(2,484 puan) tarafından
Cocugun ustunu o kadaf ortme kuzum sirtı terliyosa üşür odanin sicakligini ayarlamaya calis benin oglanin odasi 23 derece hala
tarafından
Tamam canım tesekkurler
tarafından
kiz bunaltcan çocuğu büyümüş artik o cok sıcak ta iyi degil burnuna dokun soguksa usumustur ama sanmiyorum cocuk faricak tulum battsniyeler falan
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kızım  3 aylık  uyurken ustunde bi  kisa kollu zıbın  bi de ust giydiriyorum alta bi külotlu corap bi de patiksiz alt giydiriyorum canım  
(1,064 puan) tarafından
Dogalgaz veya soba yakiyomusnz?
tarafından
Tokide oturdugumuz icin dogalgazlari biz kullanamıyoruz kapi gorevlisi acip kapatiyo ama bu ay hic yanmadı ama ufo surekli acık duruyo
(3,695 puan) tarafından
Bizim ev sobalı sadece aksam cok az yakıyordum ama iki gundur yakmiyorum canim
(1,064 puan) tarafından
Bende dogalgazi kapattm ama boyle giydirsem hemen usutur altini degistrrken bile hapsiriyor. Ayaklari buz gbi olyor. Ben karnina ince battanyesini otuyorum ayak uclarina da yorganinin ucunu getryorm bir zibin bir tsortu bir de pijamasi var uzerinde. Burda havalar bazen gunesli bazen yagmurlu iceri de ne cok sicak ne cok soguk boyle yapiyorum
(3,695 puan) tarafından
Burda da öyle genelde havaya gore giydiriyorum zaten kuzum benim kizimin eli oda sicakken bile üşüyor bazen ama ben genelde kulağına bakiyorum kulagi üşümüşse ona gore davranıyorum.
0 oy
(581 puan) tarafından
2 aylık oglum citcitlı askılı badi. Corapsiz pijama takımı bide çorap okadar canım. 
(581 puan) tarafından
Yok canım benim yanımda yatıyor zaten bi yorganimiz var. Evin doğalgazı 45 derece falan. Ben 20 gunlukten  beri tek kat giydiriyorum canım. Hiç hastaligimiz olmadı çok şükür.
tarafından
Analdm canım tesekkurler burnu sıcak ama yanakları soguk olursa üsümüsmüdur peki
(581 puan) tarafından
Canım Doktorum gogsu sırtı soğuk olursa eğer bebek üşür dedi.
tarafından
Anladm canım tesekkur ederim
(581 puan) tarafından
Rica ederim canım :) bebekler sıcağı sevmezmis bide yurtdisinda mesela soğuk suya atarlarmis bağışıklık kazansın diye. Hiç hastalik gecirmedik havada ısındı bence àz Giydir
0 oy
(256 puan) tarafından
İcine zibini ustune pijama takım i corap battaniyeye sararim ellerini kollarini cikarmasin diye ayaklarini oynattikca acilir bide battaniye orterim dizlerine kadar besigin ustunude tulbentle orterim komple 
tarafından
Ben kollarıni bacaklarıni sarsam ortalıgi inletir ben normalde bile örtemiyorum hemen kollarını havaya kaldırip acıyo
(256 puan) tarafından
Usuyor benim ki bide korkuyor elleri sicradikca uyandiriyor kendini
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Tek kat giydiriyorum birde zıbın oluyor 71 günlük oğlum 
0 oy
tarafından
uzun kollu citcitli ustune uzun kollu badi altina tek alt canim bide corap üstünede orta kalinlikta birsey ortuyorum cok kalind degil
0 oy
(5,938 puan) tarafından
4 buvuk aylik olduk külotlu çorap uzun kollu zibin birde pamuklu kalin olmayan uyku tulumu ustunude ince bi örtü 
0 oy
(382 puan) tarafından
Odam sıcak olduğu için bı takım giydiriyorum duruma göre bazen çorap giydiriyorum bazen giydirmiyorum 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Çıtçıtlı badi patikli pijama böyle yatryrmoğlumu
0 oy
tarafından
Soğuk mu eviniz ben kısa kollu çıtçıtlı badinin üzerine penye tulum tabi alta da çoraplı alt  sonra battaniyesini örtüyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 211 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 347 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı

...