0 oy
961 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 6 yasındaki kızım ıyıce ipleri eline aldı. Bu gun sekiz aydan sonra kuzenlerim cocuklarıyla geldi. Oturduk cocuklara oyladı. İnsanlar gidince cıldırdı. Bagırıyo kriz gecirdi. Bana ve kardesime saldırdı. Cocuk diye dovmuyorum diye yapacagım dan asagı kalmıyor hamileyim sürekli karnıma vuruyor. Kardeşimi hokur hokur aglattı 20 yasında kini acıdan. Beni kıvrandırttı.dayanamıyorum artık. Her gün saldırıyor kocamdan babamdan görmediğim şiddeti cocugum dan görüyorum. Pedogoka götüreyim dedim her yer 350 400 TL devlette randevu yok. Ne yapacagımı bilmiyorum. Boyle olup kurtulan varsa lütfen fikir versin. Bilip bilmeden dovdum mu bagırdın mı gibi sacma sapan yorumlar yapacak olanlar yapmasın DOVMEDİM VURMADIM BİR KERE. Kavgalı ortamda yasamıyor. 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Dayak istiyor 
(1,094 puan) tarafından
Canım nereye yazdırayım. Corona her yer kapalı.
(10,199 puan) tarafından
Açık havada baba gözetiminde scooter, bisiklet vs kullansın
(1,094 puan) tarafından
Canım bisikletler aldık daha ikinci dısarı cıkarmamızda sebepsiz yere aglama krizine girdi masallah babamızda harika ve ilgili bir baba oldugu için asla bir daha cıkarmadı
(10,199 puan) tarafından
Duymasında vs sorun var mı kuzum? İşitme güçlüğü de bazen hırçınlık yapabilir çocukta. İkili hareket edebilmek önemli böyle durumlarda
(1,094 puan) tarafından
Yok canım eminim olmadıgına cunku her Dr götürdük cocugu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden yapıyor mesela sebebi ne birşey ister yapmazsın ağlar yaptırmaya çalışır böyle bir durum var mı
(1,094 puan) tarafından
Valaha hiç yzulmuyor
(1,094 puan) tarafından
İkaz etmesem dovup kapıya atar herhalde
tarafından
Muhakak soyluyorsundurda boyle yaptiginda uzuluyorum dediginde ne diyor
(1,094 puan) tarafından
Canım agladım agladım hokur hokur umrumda degil annem konusmaya calıstı bak annen alıyor yazık hadi git sarıl özürdile dedi basladı o da aglama ya elbiseyi bahane edip
tarafından
Postun suan kapali istersen kopyala tekrar ac baskalarida yardimci olsun
0 oy
tarafından
Arkadaş çevresi akraba çevresi akranları varmı görüştüğü çünkü çevre çok etken böyle seylerde
(1,094 puan) tarafından
Yok be canım kımse yok oyle siddet içeren vuran doven. Ben babamdan bir kere dayak yemedim kocam vurmadı bundan yıyıyorum.
tarafından
Hmm anlıyorum cnm sürekli Ayetel Kürsi oku üfle ve muhakkak doktora göster Allah korusun ilerde çok büyük sorunlar yaratabilir böyle davranması normal degil
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Istee cocugunu dövmeyen dizini döver boşuna dememişler..

Anlamıyorsa azda olsa gozunu korktut edep  saygı öğrensin.  

(27,336 puan) tarafından
Hakki o
(27,336 puan) tarafından
Linc edecek olursa cok bilmişliginden konusur  dayak arada lazim arsiz cocuga
(1,094 puan) tarafından
Hakkı o ama bir kere vursam suclu ben olurum demez cocugum nasıl yapar annesine bunu diye
(27,336 puan) tarafından
Olmazssin olmaz göz korkusu vermelisin
(1,094 puan) tarafından
Ah canım ah bende dert bir degil.
0 oy
tarafından
Kuzum seni daha önce de hatırlıyorum ama çaresi pedagog malesef bir de o gün sana demiştim Allahın isimleri var huysuz çocuklar için onları yaptın mı
(1,094 puan) tarafından
Canım neler yaptım bır kere goturdum care olmadı arttırdı
0 oy
tarafından
Psikolojik bir sorunu var belli, hic normal degil davranisi. Baya da buyumus artik. Youtube videolar var odul ceza videolari, boyle davrandiginda mesela bir ceza verin diyorlar, ama her zaman duzenli sekilde yilmadan ayni cezayi vericeksin. Yaomadigi zamanda sevdigi birseyi yapicaksin gibi onlari izledin mi
(1,094 puan) tarafından
Canım cezada verdım ama baba arkamda degil ceza verıyorum elınden aldıgım seyı kalkıp verıyor
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Önceden de mi böyleydi yoksa sonradan mı oldu 
(1,094 puan) tarafından
Buyudukce arttı
(3,702 puan) tarafından
Belki nazar değmiştir okutsaydıniz hocalara falan
0 oy
tarafından
Sakın gözünü falan korkutmayın ters teper çocuk psikoloğuna götürebilirsiniz bir uzman görmeli özel pahalı diyorsanız devletten randevu alın
(1,094 puan) tarafından
Devlette yok randevu ozele goturdum daha once bır yararı olmadıgı gıbı her hafta cagırıp para alayım dıye ugrastı
tarafından
Hay Allah ya yardım alması lazım çocuğun öfke sorunu var gibi ben psikolojik danışma merkezinde çalışıyorum ama Ankara'da
(1,094 puan) tarafından
Götürdüm birseyi yok dedi. Aglayarak anlattım yasadıklarımı. Haftaya gene gelin dedi her geldiğinde 300 TL birseyi yoksa neden cagırıyor sun o zaman. Hap yap para kap bunlar insanların zor durumundan yararlanıp dolandıranlar
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım beyaz masa var meydanlarda. Onlara götürürsen randevu verirler
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Peki sadece saldırganlık mi var başka bı problem var mi. Akranlarıyla oynar mı konuşması nasıl ne zmaandna beri böyle. Sizinle karşılıklı oturup konuşmaz mi hiç. Sosyal bı çocuk mu yani konuskan mi. Sanki bi sıkıntı var ama 
(1,094 puan) tarafından
Canım cocuklara cok ıyı oynar
(1,165 puan) tarafından
Gelecek olan kardeşini kiskanmaya başlamış olabilir mi acaba.
(1,094 puan) tarafından
Hep boyleydi canım ama artık sidet uyguluyor dayanamıyorum dayakcı r koca gibi evde
tarafından
Soru kapatıldığı için cevap yazamadım canım. Yorumları okudum b nce esininde bu durumu kabullenip ona göre hareket etmeniz lazım. Sen ne kadar kural koymaya çalışsan Da bu iş tek başına olmaz. Eşinle ortak hareket etmek zorundsn.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 788 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 181 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
0 oy
4 cevap 96 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Fx (161 puan) tarafından soruldu