0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından

10 gunluk benegim var 7 gun hastanede durduk kanindan enfeksiyon cikti diye post acmistim.bilirsinis 4 gundur evdeyis ya kizlar bu insanlar sevmeye bilmiyo geliyolar kafama bebegi ele alistirdilar salanmaya alistirdilar kucucuk bebek ya salamayin diyorum.a bir se olmaz.diyolar biktim ben bu insanlardan 4 gunde beni biktirdilar esime diyorum.agliyorum soyle yapmasin salamasin o daha kucuk alisir sonra basima kalir o da hep onardan yana a ben hep ortada kaliyorum diyo sat 21,00 kadar basimdalar hic dinlenemiyorum diyorum neden bu sate kadar duruyolar erken gelsiner erken gitsiner yeni bebek bu dinlenme ihtiyacimis var az aglasin gelirler derler neden agliyor a size ne bebek benim bebek aglar da guler de . Neyapim sasirdim valla

6 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından

Kulube hoşgeldın :D

(477 puan) tarafından
:D :D :D :D :D hos bulduk cancazimm
(1,657 puan) tarafından
Benım sukur boyle sorunlarım yok ama burda geneldr aynı seylerı okuyoruz bırwzda lohusa psıkolojısi sanırım cok takma bebek kucuk daha bıraz toparlan bebegıne alıs zaman ver kndıne kımseyı umursama zamanla duzenını sej oturtursun ben boyle yapıyorım şöyle daha ıyı şu şöyle olmalı gibi gibi kndı kurallarını koydgunu bellı edersın kımse sesınu cıkarmaz
(477 puan) tarafından
Vallah bende oyle dusunuyordum ama.pek oyle olmadi kadina salama dedim duymasizliktan geldi ya salama dedim sen gece uyarke ben cocuk bakiyorum ben ugrasiyorum birde bu salamak olursa napicam dedim agliyor napim desim su ver emzini ver dedim yok kardes kafa dandik boss .. kayin peder de aynisi o atlatiyo cocugu sansan ucak .. oyle iste
(1,657 puan) tarafından
Allah yardım etsin valla
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Canım bir nevi haklısın kucağa alınması alışkanlık oluyor ama açıkçası biz kadınlarda çok farklıyız gelmeseler neden gelmedi diye oturur ona aglarz gelseler skinti yaparız birazda lohusalık psikolojisi işte idare edicezz birşey diyemezsin relaxs ol kucağa gelince bebek her türlü alışıyor emin ol emzirmek için her alisinda bile alışıyor ona yapicak birşey yok strese girme sütun gider Allah korusun bukez bir işe yaramaz relaxs olup sutunuzun degerini artırın bu devirde mama almak çok zor pahalı;))
(477 puan) tarafından
Vallah oyle pahli ama ne bilim hamileligim zor gecti 8 ay hep.igne vuruldum her isini onarin yaptim kimse demedi kizim hamilesin yat dinen 30,07,2020 sabah doguma gidiyorum kalktim odami temizledim o aciyla 6,7 cm aciklikla hic kimse brak yaparis ederis demedi zor donem gecordim simdi bu ele salanmaya da alisirsa bilmiyorum allah yardimcimis olsun ve malesef benim oglan bir memeden emiyor bide mama iyiyor :( ama uzulmeme calisicam ondan da olmayim .
(102 puan) tarafından
Bak beni anlatmisin  4 gün var dogumuma cokk yorgunum ev tadilatiydi bütün hazırlıklar temizlikler benden geçti kimse banada demedi sen otur biz yapalım diye 4 günüm var doğuma cuma günü doğum yapicam inslalh ve hala ayakdayim is ile meşgulüm bırak bacım 11 yıllık evliyim su hayatta bazı şeyler senin benim dusunmemle olmuyor inan herşey nasıl geldiyse öyle gidiyor kabullenis diye birşey var kabul etmelisin kendini uzmemelisin çünkü hiç birşey degismiycek hep böyle olucak emin ol bundan bir kaç yıl sonra bile benim soylediklerim aklına gelicek bir zmanlar hiç tanımadığım biri bile demişti gercekden doğru demiş dersin eşin çocukların mutlumusun geriisni bosver kimseden birşey bekleme sagliklimisin aç bir müzik keyfin dibine dibine vur relaxs olmaya çalış ben bunu anladım amaaaa bak 11 yilimi saçma sapan uzuntulerle geride birakdim degdimi asla 28 yaşındayım ama gülmeyi unuttum ama bu saatten sonra valla kimseyi takmiycm çünkü hiç bir zman bize nasıl davranılması gerektiği gibi olmuyor onlar nasıl davranmak istiyosa öyle oluyor kimseyiii degistiremezsinnnn emin ol
(477 puan) tarafından
Senin de isin zor keske bizleri anlamaya deneseler orta yolu bulabilsek ama galiba da olmicak ..
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kaynananla beraber yaşıyorsun sanırım. O yüzden eve geleni gidene kafana hore kabul edip etmeme gibi seçeneğin yoktur büyük ihtimal insanlarda düşüncesiz su virüs zamanında bebek mi sevilmeye gelirmiş. Bide lohusa insansın taze bebek var rahat bıraksalar da dinlenmek gerekir. Ne düşüncesiz insanlar var ya
0 oy
(948 puan) tarafından
Burda Kaynana doğasında olan bişey doğum olduktan sonra asıl gerçek hayatın başladı Allah kolaylık versin inşallah canım 
(477 puan) tarafından
Amin amin  yoksq bogacam.kadini .dd
0 oy
tarafından
Bunlar hepsi lohusa depresyonu ya bı nevi haklısın tabi sallaması iyi değil alışma konusunda altlı üstlü mu oturuyorsunuz
(477 puan) tarafından
Malesef evet ..
tarafından
O zaman işin zordur kuzu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 294 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 233 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde MaviJatun9632 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy