0 oy
492 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Kendi arabamızla gidicez ins. Pişman olmam 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,590 puan) tarafından
Kendi yazligina gitmiyorsn bence yanlis yapiyorsun otel falan tehlikeli biz evimizde oturuyoruz sicakta riske atamam ben olsam
tarafından
Gidicegmz yer temiz güvenli ondan gidicez burda evden çıkmyrm
(2,590 puan) tarafından
Ne kadar temizde olsa sonucta gezeceksin yanlis anlama kendi fikrimi soyluyorum sana kalmis bisey tabi.sonucta hasta olduktan sonra keske dememek lazim
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Walla canım biri 4 yaş viri 18 aylık iki tane va rbencde lokantaya gitmeye korkuyorm inan tatil hiç düşünmedim o yüzden
tarafından
Huysuz bı çocuk değil birazda ona güveniyorum  d vitamini kestik  burda doğru düzgün güneş almıyor ondan istyrm
0 oy
tarafından
Büyük oğlum 3 aylıktı İzmir Manisa Kütahya gezdim ben bebek daha bşi olmaz büyünce hiç gidemiyon asıl büyükken zor oluyor bebek arabada hep uyuyor zaten anne karnı gibi geliyor araba 
tarafından
Oto koltuğumuz var arabada durur ins. Dışarda çok huysuz değil sana güveniyrm :)
tarafından
Denemek bedava valla canım büyüğüm 2 yaşında küçüğüm 1 yaşında yine heryere gidiyorum valla onlarla yaşamaya alışmamız lazm
tarafından
Mecbur alışmak  zorundayız
0 oy
tarafından
Kendi arbansa birşey olmaz yaa git bence 
tarafından
E gidiyim barii :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Amannkiz dert ettiğin şeye bak oğlum 7 aylıktı gittiğimde şimdi 22 aylık ve 6 haftalık hamileyim  tkrr gidecem 
tarafından
Ohh en güzelini sen düşünüyorsun :)
0 oy
(9,883 puan) tarafından
Ablamlar gitti canim 3 gunlugune. Mikrop kaptı bebegi. Insallah birsey olmaz
tarafından
Havuza sokmcm   canım bişey olmaz ins
(9,883 puan) tarafından
Onlarda havuz deniz yapmadilar canım gezme sadece
0 oy
tarafından
Cesaret ister cnm bu zamanda insan kendinden korkuyo ki beneklerimizle daha da korku oluyo ben eşimin teyzesi yemeğe çağırdı oraya gitmeye korkuyorum bahane bulmaya çalışıyorum valla 

Ama tabi herşey allahtan orası da var 
tarafından
Kader canım tedbir aldıktan sonra bişey olmaz Allah'ın izniyle virüsle yaşamayı öğrenicez artk bitmiyo çünkü
tarafından
Bitecek gibide değil zaten canm allah yardımcımız olsun
tarafından
Amiinn
0 oy
tarafından
Otel vs olmadı ama gittik dolaştık tedbiri aldık. Evde dur dur kafayı yiyecez  virüsün gideceği yok. Hayat devam ediyor. Kalabalığa gitmedik rahat rahat tatil yaptık geldik 
tarafından
Kesinlikle  çok haklısın
tarafından
Biz bu sene bebekten sonra Bi kaç kez seyahat ettik alıştık artık zor gelmiyor dediğim gibi tedbir şart gerisi Allaha emanet insanlardan uzak durursunuz başka sıkıntı olmaz kolonya çok alın yanınıza
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Geçen sene 5 aylık bebeğin ile otele gittik. Tabikide karı koca başbaşa gittigindeki rahatlık olmuyor. Ama 5 aylık oglumada 5 gün  guzel vakit geçirdik. Öğlen uykusunda bizde yorulup uyuyorduk. Kalkıp akşam yemeğine iniyorduk. Ve ben borde üstüne 1 saat süt sağıyordum düşün.
tarafından
Ek gıda var emziyrm çok zorlanıcagımı düşünmyrm sadece virüs ve yol düşündürüyor en
0 oy
(118,969 puan) tarafından
Ben gittim baby boyum 5 bucuk aylikti 2 hafta önce kendi aracimizla otele gittik gayet hijyenikti tek sorun plajda rahat edemedik durmuyo bebekler canlari cabuk sıkılıyo ama kolay yaa cok zorlugu yok
0 oy
tarafından
Git bence herkes gidiyor
0 oy
(284 puan) tarafından

image

eski postum canım böyle bisey alırsan hem çok keyif alır hem iyice yorulur güzelcede uyur ben aşırı mennun kalmıştım 
(284 puan) tarafından
Inşallah güzel geçer bizde düşünüyoruz bakalım
tarafından
İnşallah Gel birlikte gidelm :)   virüsten hep erteledik baktık olmuyo gidelm dedik ins bişey bulaşmadan sağ salim gider gelirz
(284 puan) tarafından
Nereyi düşünüyorsunuz canım. Bizde her yıl antalyaya gidiyorduk istanbuldayiz cok uzaklasmayalim dedik bu yil kocaeline gitcez. Maksat değişiklik olsun
tarafından
Antalya canım ordan vazgecemiyrz :)
(284 puan) tarafından
Hadi bakalım iyi tatiller:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 131 göst.
27 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde nilimsi (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 73 göst.
3 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
16 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde tubas (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
8 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu

376,962 soru

11,281,856 cevap

34,684 kullanıcı

...