0 oy
559 göst.
Moda kategorisinde (111 puan) tarafından

Kizlar cekik icin beyaz uzun elbise istiyorum kapaliyim internette bulamadim ben sizin bildiğiniz beyaz elbise satan boyle tüllü felan yer varmi internet sitesi olan moda nisaya sefa Merveye baktim yok baska bilen yada alan varmi

3 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Gecen gun aileyle esinle anlasamdigini yazmistin cok uzulmustum ayri eve cikmaktan falan bahsediyordun  smdi dis cekimden ben anlayamiyorum gercekten merak edio soruyorum ayri eve cikmaniza 5 ay falan gerekiyosa maddiyatta hemen olmuyodur ama keyfi seylere zaman ve para da harcayabiliyosunuz hayatinizda iyi seylerde olabiliyo demek ki bize oyle bi empoze ediyosunuz ki iskence cektiginizi dusunuyoruz burda ama oyle olmuyo snra anliyoruz 

(164 puan) tarafından
Maşaallah çok dikkatlisiniz ben kimsenin ismine bile bakmıyorum :)
tarafından
Ben gercekten  uzuluyorum dikat etmem ondan heralde klasik sorulara bende cok bakmiyorum ama bunlar unutulmuyo bende
(164 puan) tarafından
Haklısın canım
tarafından
Amacim yargilamak degil tabiki guzel seyleri herkes hakediyor ama dunya yikilmis modunda gorunup snra boyle olunca ***** yerine  konulmus hissediyorum
(164 puan) tarafından
O karşı tarafın insafı canım senin için rahat boşver her insan farklı işte anlam veremiyosun
tarafından
Evet malesef
(111 puan) tarafından
Esimin ailesine inat dış cekim yapiyorum canim zaten paralari gitsin diye zaten onlardan lara aliyoruz ben farkındaysan esimi sevdiğimi de yazmistim dikkat edememissin:) esimin ailesiyle sorunum var diye dış cekim yapamicak miyim sonucta kac kere hamile kalicam ki
(25 puan) tarafından
Kelebek hanım, kadının sorunları var diye ölsün mü, herkesin sorunları var ama arkadaş bi şekilde bu sorunları unutmaya çalışıp kendi istediği bişey yapmaya çalışıyo nasıl bi zihniyete sahipsiniz anlamadım gerçekten. Sizin gibiler karşısına çıkan ilk sorunda hayata küsüyo demek. Fatmacım eğer eşinle ve ailesiyle sorunun varsa canın ne istiyosa yap onlara inat.  En azından bi kaç resim olursa bebeğin büyüdüğünde o güzel kareleri hatırlayıp mutlu olursun. Acı çektiğin günleri hatırlamazsın
(111 puan) tarafından
Saniyorlarki mutsuzum hic gulemicem hep mutsuz kalicam ben üzülmüyorum demiyorum sorunlarim var diye gulemicek miyim bunu anlamiyorum zaten esim parasini verdiği icin birikim yapamiyoruz bende bu sekilde böyle esimin parasini harciyorum zaten esimide zor ikna ettim simdi sorunum var diye dış cekim yapmayayim mi sacma yani teşekkür ederim sizede anlayışınız icin
tarafından
Cok kotu oldgnuzu yansitiyosunuz bende diyorum ki guzel seylerde olabiliyomus demek ki gulmeyin mi dedik sadece uzuntunuzu bu kadar abartmayin istediginizi yapabilcek kadar durumdaymissiniz ama yazinizi okuyunca esinizin ailesinden iskence goruyo gibiydiniz ama baskin  biriymissiniz  madem bu madar kendinizi de ezdirip uzulmezsiniz hizmet etmezsiniz
(25 puan) tarafından
Herkes kendi açısından bakar canım boşver. Önemli olan kötü günlerde kötülere inat iyi olmak güçlü olmak. Benim eşimle ailesiyle aram gayet iyi şayet senin gibi olsam bende aynı tavrı takınırdım. Kendi doğrundan vazgeçme kim ne derse desin.
(111 puan) tarafından
O anki anla kotuydum tabi ki neler düşünüyor insan sorunu olduğu zaman bide hamile olunca iki kat fazla düşünüyor benim esimin maasini annesi aliyor birikim yapamiyoruz bende esimin ailesinden boyle esimin parasini aliyorum yapicak bisi yok sorunlarim var diye hep evde mutsuz oturmam mi gerekiyor
tarafından
Bende onu diyorum.oyle degilmis iste istedigini yaptirabilcek durumdaymissin oturup uzulme bidahakine dunya yikilmia gibi hic iyi seyler olmuyo gibi davranma istedigini yap onlara inat onlarn istedgi gbi olma diyorm
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Modanisa sefamerve alatesettür modaselvim meri store koçin butik oralara da bak canım rahat bulursun 

0 oy
(432 puan) tarafından

Uyku sersemi okuduğum nasıl belli sefamerve modanisa da yok demişsin ben yinede yazmışım kusura bakma canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 214 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asom (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

377,182 soru

11,287,883 cevap