0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
2 yıl bi evliliğim oldu ve çocuğum olmadı boşandım başka sebeplerden ve 1 yıl sonra başka biriyle evlendim 2 yıl yine çocuğum olmadı ve 2 yıl sonunda hamile olduğumu öğrendim ya hergün ağlıyodum bebeğim olsun die ve hiç beklemediğim anda hamile kaldım yaklaşık 2 ay önce doğurdum ve çok şirin bir oğlum var çok mutluyum ona bakarken bazen mutluluktan ağlayarak şükrediyorum Rabbim her isteyeni evlat sahibi yapsın inşallah çook çok mutluyum bugün bu sebepten biraz duygusalım içimden geçenleri birazcık yazmak istedim anne olmak isteyen arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin ve bol bol dua edin inşallah Rabbim isteyen ve hak eden herkese nasip eder anne baba olmayı

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım ol derse olur canım bazı seyler im zamanı vardır Rabbım ayırmasın sizi ınsallah hıc
(1,337 puan) tarafından
Amin canım sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız başlığı okuyunca olmadı sandım ama içeriği okuyunca çok sevindim ❤️ Rabbim isteyenlere nasip etsin 
(1,337 puan) tarafından
Çok şükür oldu canım amin
0 oy
tarafından
Ayy ne güzel cnn allah uzun ömür versin inşallah 
0 oy
tarafından
Mutlu günlerde büyüt evladını

Duaların için de bol bol aminnn
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Yaaa ♡♡♡♡ çocuğuna esinle çok mutlu olun ins canim rabbim paşaya uzun ömürler nasip etsin ins
0 oy
(342 puan) tarafından

Bi bebis annesiyim iyikide annesiyim ama rabbim onlara uzun omur saglik saat versin inşallah<3

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 203 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
0 oy
40 cevap 607 göst.
0 oy
18 cevap 679 göst.

377,355 soru

11,292,681 cevap

34,711 kullanıcı