0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Kızlar normalde çalışıyordum hamileyim çocuk yok 24 hafta iznine ayrıldım bir haftadır evdeyim ve bir haftada acayip sıkıldım hergun sabah 7 de kalkıp eşime kahvaltı hazırlıyorum 8bucuktan sonra boşum iki gün sabah yürüyeyim dedim hava acayip sıcak evdede çok temizlik yapılacak bi yer yok ne gibi bi aktivite yapabilirim bu böyle gitmez daha 3 buçuk ay var 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,071 puan) tarafından

Yat uyu bence bu günleri çok arayacaksın. Uyu bol bol. Uyan tekrar uyu. :D

(262 puan) tarafından
Ben gündüz hiç uyuyamam ki akşam 10 11 gibi yatıyoruz sabah 7 de kalkıyorum onun harici hiç uyuyamam dün akşama kadar yattım ama 10 dk bile uyuyamadım :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuranı Kerim okumasını biliyorsan kendine hatim indir cnm çok güzel olur❤️
(262 puan) tarafından
Kuran okumasını bilmiyorum pandemi de eşime cüz aldırdım sadece arapça cüz almış okunuşları yazmıyor sonra o da öyle kaldı ama türkçe okunuşundan okuyorum inşallah kabul oluyordur
tarafından
Arapça daha makul Rabbım Arapça okumani da nasip etsin insaAllah❤️☺️
(262 puan) tarafından
Amin inşallah çok zor geliyor ya çocuğuma Allah nasip ederse çok küçük yaşta öğrenmesini saglicam
0 oy
tarafından
Bebişine örgüler ör çok zevkli oluyor ben yemek yemeyi bile unutuyordum 
(262 puan) tarafından
Ne ördün hangi video izledin hiç örmedim daha önce
tarafından
YouTube var canım yeni başlayanlara çok güzel anlatıyorlar
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Mutfak dolaplarıni indirip silebilirsin elbise dolabını duzenleyebilirsin uyuyabilirsun bunu vaktin varken değerlendir güzel bir dizi bulup baştan sona izleyebilirsin yavaş yavaş alışırsın merak etme ben de epey zorlanmistim insan çok sıkılıyor :)
(262 puan) tarafından
Pazar günü kıyafet dolabını indirdim düzenledim salı günü akşama kadar mutfak dolabı sildim dün oturma odasının halisini sildim tuvalet ve banyoda ki dolabı temizledim temizliktende sıkılıyorum bi uğraş olsun istiyorum elimin altında bisey bulamıyorum örgü izledim youtubedan anlamadım hiç
0 oy
(1,504 puan) tarafından

image

Ahanda böyle :D

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben hamileyken çok uyuyordum acayip uykum geliyodu çünkü uyanık olduğumda tv izlerdim kitap okurdum kek poğaça filan yapardım bebeğime battaniye yelek şapka örüyodum hatta oyuncak bile ördüm oğluma uyku arkadaşı yani evde yapıcak şey çok aslında
(262 puan) tarafından
Keşke benimde bişy örme becerim olsaydı eskiden annem verirdi elime tutamazdım bile tığ şiş falan yapamıyorum hiç biraz video falan izledim hiç bisey anlamadım
(1,337 puan) tarafından
Kız bende bilmiyordum annem çok uğraştı özellikle tığ tutamiyordüm bile hamileyken videolardan izleyerek oğrendim
(262 puan) tarafından
Yaa hangi videoları izledin ilk ne ördün
(1,337 puan) tarafından
İlk bebek ördüm yotubeden safinez bebek amigurumi yaz çıkar
(262 puan) tarafından
Bakıp izleyim hemen sağol:)
0 oy
(177 puan) tarafından
Hamileligin riksli degilse pilates yada yoga gibi aktivite yapabilirsin her gün kendi belirlediğiniz saat aralığı olsun mesela o saatler arasında yapabilirsin. Eğer hamilleligin riskli ise meditasyon yapabilirsin hem seni dinlendirir hemde hamileliğini daha rahatlatıcı hale getirebilirsin. Onun haricinde ebeveyn kitapları okuyabilirsiniz videoları izleyebilirsin. Film izleyebilirsin vs vs
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Buzluga biseyler koy hazir yemek
(262 puan) tarafından
Onu eylülde yapalım diyoruz geçen sene eylülde hazırlamıştık herşeyi tam iyi oluyo
0 oy
tarafından
Keşke senin yerinde olsam
(262 puan) tarafından
Sadece 3 ay sonra benimde maceram başlıyor:D
tarafından
O 3 ayın kıymetini bil kuzum yat dinlen uyu film izle tv izle gez dolaş 3 ay sonra hiç birini yapamayacaksin
(262 puan) tarafından
Çok korkuyorum bende nasıl bakacaksam hic tecrübem yok kayinvalidem gelecek yanıma 1 yaşına kadar ama biriyle evde yaşamak ayrı dert uykusuzluk ayrı dert iinşallah sağlıkli olurda bi şekilde büyür herkes çok zor çok diyo:))
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım öğrenmek istediğin bişey varsa ona yönelebilirsin, örgü kitap VS dergi okumayı falan severim ben mesela değişik dergiler alabilirsin farklı konularda. 
0 oy
tarafından
Amigurumi yap bebeğine. Ben hamileyken örmüştüm simdi öremiyorum
(262 puan) tarafından
Acayip zor geliyo bana ona çok heves ettim ama anlayamadım videolardan
tarafından
Hım elin yatkun değil demek ki bende videolardan öğrendim çok uğraştım söktüm ördüm söktüm ördüm derken öğrenmiştim
0 oy
(903 puan) tarafından
3 ayda benim var doğumuma amaaa şuan ailemle birlikte kalıyorum annemle vakit geçiyoruz el işi falan yapıyorum kızıma bişeyler yapıyorum :) öyle öyle akşam oluyor 
(262 puan) tarafından
Ben burda yalnızım hergun evdeyim kimsede gelip gitmiyo
0 oy
(10,047 puan) tarafından
O değil de kullanıcı ismin ilgimi çekti değişik:)
0 oy
(54 puan) tarafından
Işin yoksa bile vardir illaki elbiselerini duzenle buzluga kurabiye poaca yap at cunku hicbiseye vaktin olmuycak
(262 puan) tarafından
Onları son ay yapıp koycam eylülde patlıcan biber kozlicem konserve yapcam kasimda da poğaça borek yapıp koycam Allah nasip ederse
0 oy
tarafından

image

bbak bunları yaptım
(262 puan) tarafından
Ayy muhteşem olmuş eline sağlık
0 oy
tarafından

image

Daha çok var ama resim atmak sıkıntı atmaya çalışırken uygulama kapanıyor sürekli

(262 puan) tarafından
Bunları hayatta öremem ki ben
tarafından
Örersin kız detaylı anlatım yapıyorlar baka baka yaparsın önce biraz kolaylardan başla herkes anasının karnında öğrenmiyor
0 oy
tarafından

image

bunları hep YouTube den baktım
0 oy
tarafından
Kesinlikle örgü ör. Ben ters düz yapmayı bile bilmiyordum ama sıkıntıdan öğrendim ve ne güzel modeller yaptım bi görsen :) youtubeden öğreten kanallar var yavaş yavaş örüyor çokta güzel oluyo ve bağımlılık yapıyor hemen bitince başka modele geçiyorsun aşırı güzeldi keşke yine yapabilsem ama kızım bırakamaz ve ev sorumluluğu daha fazla artık :(
0 oy
tarafından
Canm manti yap sarma yap meyve sebze konservelri yap kuru yap dolabina doldur dogum yapinca cok ararsin.kitap oku bol bol dua et bebegine yasin dinlet hergun gunluk 7 ser defa felek nas ayetel kürsi fatiha ihlas surelerini oku 
0 oy
tarafından
Bu gunleri iyi degerlendir cocuk olduktan sonra uykuya hasret kalirsin

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 420 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.