0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Hep kucakta neye elini uzatsa veriyo ben kendi terbiyemi kendim vermek istiyorum akilli uslu bi cocuk olsun istiyorum ama kayinvalidem onu simartacam diyor neler cekiyorum bir bilseniz bazen ogluma deli oyle yapma diyo şaka baminda ama insan pislolojisi sonucta onu kotu etkilicektik bebekde olsa  ve bir birbucuk yil beraber yasamak zorundayiz sizce birbucuk yasina kadar bisey anlamazmi tam olarak ogrenme biseyler anlama yasi ne

6 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Başta bir oturmayı kabul etmeyecektin cnm sonra böyle sorunlar olabiliyor tepki versen olmaz ayrı eve çıkmaya çalış 
(3 puan) tarafından
Maddi durumdan dolayi malesef
(12,773 puan) tarafından
Cnm bir yaşayınca maalesef çocuk da ev iş eş de böyle sorunlar olur
-Reklam-
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Nasil.alisirsa oyle gider kuzum kayinvalideni uyarmalısın guzellikle bence
0 oy
(163 puan) tarafından
Ahh ahh aynısını banada yaptılar kızım oldu kaynanam benden aldı geceleri kıza mama veriyodu sesinide çıkaramıyorum kızım şuan 8 yaşında kız beni annesi olarak görmüyor  
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimki 14 aylık şimdiden şıöarmaya başladı. 
0 oy
tarafından
Cooook zor biliyorum ilk çocuklar öyle oluyor biraz ama bırak simartsin sonra sana dönüyorlar ztn mecbur dönecekler  sen ogreteceksin yani bırak baksın yapsın takma hatırlamaz ztn çocuk 
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin bir yakınım aynı durumdaydı, çok zor oluyor ama mecbur onunla yaşayacaksan yapacak bişey yok  Rabbim kaynanana akıl versin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 248 göst.
0 oy
3 cevap 195 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu