0 oy
1,039 göst.
Aile kategorisinde (887 puan) tarafından
Arkadslar ozet gecim gnce esim oyle pis videolar izlerken yakalamistim iki defa hatta bosanmayi baslatmistim bma cocuk icin geri devam ettik ozurler diledi yeminler etti neyse .bana telefonundaki arkadslarinin mesajlmesajlarina baktirmazdi hic bo llufurlu konusuyoruz gorme filan diyordu bnde hic bakbakmiyordum bikac ay once bi arkadsi youtube den bsy atmisti ama acip izlemedim soz verdigim icin .kndiside msjk gorunce hemen silmis ben sorunca sacmaladi sacmaladi m ama elimde bsy oolmadogi icin sezlenmedim bugun geceden gldi gldi uyuyordu telefonuna msj msj geldi yine ayni aarkdsi bu sefer baktim be bi sarki videosu ve ciplak kizlar filan var .o videolar gibi bsy yyani .uyuyor simdi ne tepki vericem vericem um .boyle edepten uzak bi biamla yazamak ccocuk buyutmek istemiyorum virus sokagimiza kadar geldi hurnumu disari cikaramiyorum birakip gidemiyorum da ama belli ki msjlari bu yuzden saklamis surekli boyle konusmakonusmalar geciyormus aralarinda.kizlar bi akil verin beynim durdu nasil bi tepki verocem nnapicam bilmiyorum

11 Cevaplar

+1 oy
(13,570 puan) tarafından
öncelikle arkadaşın engelle eşin fark edene kadar da hiçbir şey söyleme eşim fark ettiğinde neden engellediğini sorduğunda da çünkü ikinizde şerefsizsiniz de
(2,603 puan) tarafından
Ne yapsan haklisun kuzum esin hak ediyo
(13,570 puan) tarafından
Sessiz atın ciftesi pek olurmuş..
(887 puan) tarafından
Agzina edicem ikisininde bak hala yorgun geldi sabah kadar calisti diye uyandirmiyorum uykusunu alsin diye adi kopegi Allah nasil biliyorsa oyle yapsin.videoyu becerebilirsem ekliycm buraya izleyin ben abartiyormuyum .youtubeden nasil ekleyebilirim buraya
(13,570 puan) tarafından
Videoya baş altta paylaş yazacak.
Bağlantıyı kopyalaya tıkla.
Buraya yapistir
(887 puan) tarafından
Kiz beceremedim ankarali yasemin ankara koclari diye bi sarki
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Arkadaşı bekar mi evli mi
(887 puan) tarafından
Allah larindan bulsun boyle pislik erkekler kiz youtubeden buraya nasil link ekleyebilirim videoyu sizde gorun abartiyormuyum bi bakin
(299 puan) tarafından
Kopyala yap ordan burayda yapistr belki olur bilmiyirim
(887 puan) tarafından
Ankarali yasemin ankara ooclari diye bi sarki bi acip bakar misin cnm beceremedim
(299 puan) tarafından
Baktim canım valla kiskana dahada suçu olana çok bile konuş bence eşinle hemen kavga etme
(887 puan) tarafından
Valla tutamadim kndimi uyanir uyanmaz. O iti kapisina goturdum bi mahalleye rezil ettim o kopegi esimede herkesin icinde dedim bidaha byle biriyle arkadslik et gider onlarla yasarsin  diye o itin telefonundan eski yazismalarina baktim iki yillkk msj duruyor hic byle bi konusma yok ilk defa atmis esime esimde yeminler etti vallaha bnm bi sucum yok doye konualari goruncede inandim ama o ** iyi rezil oldu
0 oy
(1,073 puan) tarafından
O msji silseudin canım o görmesin diye sonra bekle yine boyie bişey olunca görüp bakacak mi sana yalan soyleyecek mi 
(887 puan) tarafından
Oncesinde soyledi zaten siyasi bsydi dedi iki ay onceki konuda
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım erkek grupları genelde öyle oluor, eşiminde grupları var, okul arkadaşları olan grubu çok seviyeli muhabbetleri oluyor, kaynımların oldugu grup çok pis kaynım sürekli sevişen sx yapan videolar gönderiyor, eşimde kızıyor telefonum bende değilken küçük kızımda iken bu videoları atsanda kızım görse diye söylendi o günden buyana atmıyor, bakk yabancı adam seviyeli muhabbetleri olurken kaynım sürekli belden aşağı sürekli erotik fotolar videolar onu görünce yüzüne bakasım gelmiyor 
(887 puan) tarafından
Cnm esim telefonun nu kaciriyordu bende bas bas bagiyordu kesinlikle mesajlarima bakmiycjsin doye ben o kdr cekiniyordumki elimdeyken msj gelse bakamazdim oncede byle bi video geldi basligindan nolduunu anladim ne tepki verick doye seslenmedim kndi gorunce sordum siyasi bi videoydu sildim dedi .bosa mesajlara bakmami istemiyormus pialik
(2,078 puan) tarafından
Bilemiyorum ki canım herkesin yaklaşımı farklı, eşim gizlemez hatta pis birşey olursa srfsiz bak ne atmış der ama biizim kuzenler grubu var her ağızdan birşey çıkıyor eşim telefonumu rahatlıkla alır karıştırmaz, bende elşne alınca rahatsız oluyorum bazen acaba gruba girip yazılanları okurmu onlara karşı bakış açısı değişirmi diye, bak ama o gruptaki mesajları okuma diyorum :)
(887 puan) tarafından
Cnm napicm bilmiyorum bide tepkisini az cok tain edebiliyorum ne var bunda ben mi izlemisim sanki baskasinin attigi sey icin bni sucluyorsun filan diycek ama onlarla oyle bi muhabbeti olmasa atamazlar
(2,078 puan) tarafından
Yok canım öylr düşünme, eşim yazışmayı pek sevmez, eşim görür yorum dahi yapmaz siler hemen görmezden gelir, bende eşimin whatsabı açık bakıyorum sürekli ama yok hep kaynım yapıyor
0 oy
tarafından
Attığı videonun  sayfasını eses al kendine at kimin attığı görünsün o videoyu sil takip et bakalım yine atcakmı eminim atar msj gelince sor yine saklarsa buna benzer bisey gelmiştir çekinme aç de msjı göster sonrada ağzına geleni say 
(887 puan) tarafından
Valla cnm hunkacinci zaten sabredemiycm artik bi kalksin geberticem ikisinide o videoyu gonderende komsum onunda agzina sicicam
tarafından
Ayy inanmıyorum valla ne yapsan haklısın cnm
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Esinle konus o edepsiz arkadaslarini cikar hayatindan 
(887 puan) tarafından
Cnm onu cikarmak bsy degistirmez ki bokluk bnm esimde seslenmiyor istiyor ki atiyo degismiyo bi degil iki degil duzelmiyck bu adama belli .
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Video degil ama acik sacik bir kadin resmi gordum arkadas grubunda, aile dostlari guya. Esimle buyuk tartistim, ve ya o gruptan cikarsin ya da ben giderim heoinizide rezil ederim yaparim bunu engelde olamazsin hepsinin esine yazarim dedim. Kavga gurultu mecbur cikti gruptan, o serefwiz aile doatu bana laf atar adami kisitliyoraun diye, esleride sindirmia bu durumu. Bende dedim hepsinin yaninda, sizinde esleriniz ayni tepkiyi varması lazim, iyi bisey paylasiyoraunuzda ben mi karai ciktim dedim ohhh cok iyi ettim asla pisman degilim dedim. Ve simdi o aileyle mesafe koydum gorusmuyorum.
(887 puan) tarafından
Tmm abla haklisin bn hata ettim dedi defoldu gitti esimede herkesin icinde syledim bidaha bu ve bunun gibi biriyle arkadslik edersen gider onlarla yasarsin diye
(6,978 puan) tarafından
Buda ona ders olsun. Bunlara boyle tepki gerekiyor bazen. Hadi kurtulmussun gozun aydin canim
(887 puan) tarafından
Ay gozum dondu cnm normal de cok sakinimdir nasil yaptim simdi bende inananmiyorum ama oh olsun pislik mahallede bi tane bu var bozuk .
(6,978 puan) tarafından
Insani cildirtiyorlar iste, hadi bununla geçmiş olsun :)
(887 puan) tarafından
Aynen sagol cnm
0 oy
(8,082 puan) tarafından
O şarkıda ki çıplak kadınlar heryerde canım dışarda televizyonda instgramda Her yerde. Yanı sadece arkadaşı ona attığı için hususi izlemiş olmuyor ne yazıkki heryerdeler o zaman göz bandı takip öyle gezmek lazım. Eşinde suç yok arkadaşı evli bir adama o tarz videolar atılmaması gerektiğini öğrenmeli 
(887 puan) tarafından
Ogrendi ztn canim evinin onunde olay cikarttim butun mahalle ne mal oldugunu ogrendi
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Direk arkadaşına yaz bence . Benim eşime arkadaş grubuna göndermişti bı arkadaşı bende gördüm birkaç kez gruptan çıkardım gruba aldılar geri bende kendim olduğunu belirttim uyardım . Şimdi ben görürüm diye korkudan artık eşime atamıyor . Eşime de dedim bidaha olursa o arkadasinla gorusmiceksin diye . Ben zaten acmiyom bakmiyom diyolar bide ne bilecem ben nefis bu belki açıp bakacan . Hayır o deyyuslar izliyo da bizim kocalara ne b.k yemeye gonderiyolar şerefsizler anlamıyorum 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ne denilebilir ki Allah bildiği gibi yapsın eşini içine hidayet versin kalbinden ne geçiyorsa onu yp kzm bebeğin kzmı erkek mi
(887 puan) tarafından
Bebegim erkek cnm esimin sucu yokmus bu sefer mesaja atan kopegin telefonundan butun mesjlara baktim bizbevlenmedn oncekiler bile duruyor ve zaten pekkonusmamislar ve hic byle bi konusma gcmemis aralrinda bugun oyle aklina esmis ais gerizekali .mesjlari gormeydim yemin olsun bosiycm bu sefer demistim ama cok sukur ki bu sefer esimin sucu yokmus
(1,307 puan) tarafından
Akıllanır inşallah öyle öyle ne güzel onn suçu yokmş o arkdaşdan uzak tutmaya bak sen
(887 puan) tarafından
Cnm kiyameti kopardim mahalllede daha bisey atamaz heryerdende engelledim zaten
(1,307 puan) tarafından
Öyle mi çok güzel olmuş ohhh ellerin çenen dert görmesin valla iyi olmş o pisliğe evli barklı adama utanmıyor da atmaya iyi olmş ailesi varmı onn mahalle de iğrenç gözlerle bakarlar ona şimdi oh olsun ☺️
(887 puan) tarafından
Bekar cnm anne babasi mahallede tek onlarda hep millettekini gorup kndindekini gormeyen tipler bidaha onun bunun hakkinda konusamazlar
(1,307 puan) tarafından
Oh onlarada iyi olmş kendi oğlunun yediği naneyi görmedn millete bakr larsa rezil olurlar Allahım bizim de evlat lrmz var oh olsun dicem de tövbe tövbe Allahım senn evlatlarımızı koru edwpszlk den hayaszlktan
(887 puan) tarafından
Amin cnm insallh
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bence sen benim kocama ne pislik seyler atıyorsun diye saydır  evli barklı adama çıplak seyler gönderiyosun ahlaksız pislk filan yaz boyle saydır rezik et
(887 puan) tarafından
Me yazmasi cnm komsumuz zaten bi mahalleye rezil ettim pisligi bidaha atsin bakim oyle bsy
(1,175 puan) tarafından
Komsu bide ha terbiyediz iyi etmişsin kız afern
(887 puan) tarafından
Sagol cnm valla gozum dondu nasil yptim bnde bilmiyorum
(1,175 puan) tarafından
Oh ılsun pislkler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 513 göst.
0 oy
19 cevap 504 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mucizee01. (520 puan) tarafından soruldu