0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kuaför seçimimdi kınada aynı çocuk gelin gibi yapmışlardı kafamı  hala izlerim vidyoları sinir olurum 

20 Cevaplar

0 oy
(971 puan) tarafından

Kaçmış olmam :D

tarafından
Keşke mecbur bırakmasalarmış canım
(971 puan) tarafından
Aynen oyle keşke hep insanin icinde kaliyor cogu sey
-Reklam-
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Keşke buyuk bi kina gecem olsaydi bindalli giyseydim kendi ailemle bizim evde yaptik 
tarafından
Saglık olsun canım
0 oy
(13,876 puan) tarafından

baştan evlenmiş olmam:D şaka şaka bende gelinlik konusunda yanlış yaptım birazcık pişmanım

tarafından
Keşke şimdiki kafamızla seçseydik herşeyi
(13,876 puan) tarafından
ahhhh şimdiki kafam o zaman olsaydı keşkeee☺☺
0 oy
(236 puan) tarafından
Keske ne dugub ne kina yapsaydim aileme soz geciremedim ve a esimin ailesine biz dugun gelirini savas magdurlarina infak etmek istedik aileler izin vermedi o yuzden ne dugun gunumun ne kinamin resimlerine dahi bakmak gelmiyor icimden
0 oy
tarafından
Istanbul da yaşayıp hatayda düğün yapmak ki şartlar öyleydi yinede olsun diyorum öyle sınır olcak kadar değil 
0 oy
(9,728 puan) tarafından

Nisandaki makyajim ve keske gelinligimi çok daha hafif yaptirsaydim :ermm:

0 oy
(14,081 puan) tarafından

Istediğim gelinliği giyemedim görümcem para yok diyip ucuz bakalım dedi 

Kınamda da elimi açmadım altın koyarlar diye ama durup yüzüme şimdi yanımızda yok sen elini aç bi ara altını veririz dedi gidiş o gidiş 
tarafından
Ayıp etmişler canım
0 oy
(5,199 puan) tarafından
Bnnm nişan ve kına aynı gun oldu bde bindalık yeleği gymştm şansıma istedım bindalığı istanbulda bulamadm bayramdan dolayı her tarf kapalıydı 
tarafından
Bayrama denk gelmesi kötü olmuş
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Fazla heyecanlı olmam o kadar güzel oldu ki her şey çok şükür heyecandan hiç tadına varamadım bir de sahte çeyreği kim taktı keşke onu dikkatlice inceleseydim :)

tarafından
Vay pisler 750 gayme gitti desene
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Abimi beklememek.. abimin düğünümde olmaması.. abimsiz gelin olmak ..
tarafından
Büyüklermi bekleyemedi canım
0 oy
(652 puan) tarafından
Düğün salonunda acele etmem araştırmadan tutmamız 
tarafından
Benim istedigim salonlarda çok uçuk fiyatlıydı olmadı
0 oy
tarafından
İkisini de yaptığına pişmanım ben çalgılı istemiyodum ve istediğim zaman olmadı çok geç oldu keşke nikah yaptığımız tarihte bi gelinlik kiralasam ve belediyenin salonunda eşimin ve kendi ailemden 50 şer kişi çağırıp küçük bi tören yapsaydım kısa bir kuran tilavetiyle birlikte. Kınayı da bi gece önce bi kafede sadece kadınlar arasında olsaydı ama olmadı hepsi karışık çalgılı oldu 
tarafından
Keşke herşey gönlümüzce olsaydı
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bı pişmanlığım yok aslında herşey gönlümce oldu çok şükür ama bana eşimin ailesi kına yaktı eşime de benim ailem yaksın istiyordum o sıra onlar ortada yoktu misafirleri hosluyorlardi  onun ailesi yaktı . Onu isterdim bide kına yakılırken annem yanımda olsun isterdim o da ağlarım diye gelemedi sanırım yanıma . 

Nisanda bı pişmanlığım var video kaydı yok o olsun isterdim 
tarafından
Kız doya doya aglayamıyorsunji sarılıp etrafındakiler ayırıyor
0 oy
(499 puan) tarafından
Eş secimi :) 
(345 puan) tarafından
Oy verebiliyor olsam oyum sanaydi :D
tarafından
Baştan hata yapmış sen canım
(499 puan) tarafından
Ahahahha:) olsun son anda terk edebilirdim ama eşşek gibi onu da yapmadım.
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Babamın evinde düğün yapmalarını kabul etmem ve bindalı gelinlik benim beğendim gelinlik giyidmden 100 TL fazlaydı almadılar kınama istedim gibi hareket edemedm 
tarafından
Aslında 1 kez oluyor herşey bunu anlamıyorlar
(2,758 puan) tarafından
Para diye geberiyolar ve durumuda vardı adam nakit para kullnmz işi olrsa altın satar alır
0 oy
(653 puan) tarafından
Çok ağlamak tek pişmanlığı m
tarafından
Ayrılık çok zor
0 oy
(345 puan) tarafından

Kinada muzisyendi pismanligim surekli milattn onceki sarkilari caldlar ellerine liste verdigim halde kinam aglamakla gecti herkez de duygusallgmdan agliyom sandi :ermm::D

tarafından
O sanırım herkeste aynı benimkide bk gibi çaldı
(345 puan) tarafından
Balo icin gece 3 e kadar muzisyen aradik tek tesellm balom guzel oldu
0 oy
(139 puan) tarafından

Oynamadım tek pişmanlığım bu :)

tarafından
Sohbetlimiydi canım
(139 puan) tarafından
Perdeliydi kadın erkek ayrı utanıyrdm ve eşimin aileside çok rahat değiller o yüzdsn oynamadm 1,2 defa tek kalktm o kadr :(
0 oy
tarafından

Oncelikle esimle dugunde kus olmamiz hic konusmamamiza pismanim amma esim yuzunden kavga etmistik sonra sacimi cok sert toplamistilar kaslarim çinliler gibi olmustu kotuydu her şey hic hayalimdeki gibi olmadi:(

tarafından
Dügün günü niye küstünüz canım
tarafından
Dugunden bi gun once araba eve donerken zaten biraz aramiz bozuktu oda neden surat astin senin annen bana yalvardi kizimdan ayrilma diye bende delirdim benim annem hayatta oyle bi sey demez demedi hatta kendi annesi bana ayrilma her sey guzel olucak dedi annem hakkindan oyle diyip etrafta konusur diye bende arabayi durdur inicem dugunude iptal edicem dedim oda arabayi durdurmadi o an o kadar sinirliydimki naptigimi bilmedim arabanin kapisini actim kendimi aticaktim kolumdan zor tuttu sakinlestim eve geldim amma unutamadim o ani kotu oldu dugun amma dolmustum artik bu nisanli zamaninda bana az cektirmedi cok agladim dugunum gunude annem babamda bildi durum cok uzulduler amma artik yapacak bi şey yoktu:(
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Kesinlikle kuaför  Allahın belaları:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 140 göst.
17 Ocak 2024 Moda kategorisinde Gzd123 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 470 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (259 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.