0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Bize ta isteme zamanı ev sözü verdi kaynanamla kaynatam hatta aldk nisan zamanı aksilik oldi olmadı bekledik düğünü gec yaptık evimize gecelim diye nasip degilmis kiraya geçtik bir binaya gitmek istemedim daha sonra para ellerine gecti kızlar daha yeni ev bakıyorduk bekar kaynım var meslegi elinde gezer tozar evlenmek istemez esimden büyük o geldi bayram da yok altina yatırın yok oyle yapın böyle yapın diyerek kaynatamın aklını çelmiş ama kaynatam icin üniv okumayan eşim her işlerine koşan kullanılan eşim on yargılı olmayın evlat yapsın demeyin eşime her is yaptırılırken kaynımın önüne yemek götürüyor kaynanam bizi yemege çağırıp herseyi bize yaptırıyor düşünün o is var gel bu is var gel eşime sürekli böylelerdi, eşim de merhametten her dediklerine tamam diyordu inanın ev temizlemesine bile eşimi çağırıyordu kaynanam hastayım diye senelerce eşimi kullanmış dışarı isi var gel ev isi var gel evlendik azda olsa kurtardım eşimi ama tavırları hep aynıydı en son bayramda hamile halimde kaynım yattı kaynanam oturmadı esimle ikimiz dogradik eti. Gelelim esas konuya şimdi kaynatam bize verilen parayı surekli diyor en son bayramda bile ev bakın dedi son dakka parayı altına yatırmış araba alcakmış kendine eşim içine atan biri cok üzgün anlıyorum takmıyorum desede normalde gidelim der artık gidelim demiyor dün dedim gidelim hayır dedi bayağı kırgın, bana eksik bilezik yaptılar düğünde, yapcaz para gelince dediler dun onu dedim esim de evet isteyelim dedi o kadar üzgün ki sabah kalkıyorum boş boş duvara bakıyor görmediğimi sanıyor üstüme titriyor biz bize yeteriz oglum karım bana yeter diyor ama inanın cok üzülüyorum bu haline söz verip tutmamalarını önemsemiyorum esimi bu denli uzmelerine dayanamıyorum lise bitirdi üniv okusaydı şuan güzel bi meslegi olurdu acıdı babasını bırakmadı aile işi yaptılar ama diger iki kaynım okudu ve meslekleri ellerinde gezip tozuyorlar buyuk sehirde kira ödemeden oturuyorlar, biz şuan cocuk icin dogru duzgun bisey bile alamadk al oğlum biseyler al demek yok ilk torunlari bide borçta verse razıydım ama onlar demiyor esimde istemiyor ben halletcem diyip beni rahatlatıyor insan sonradan görme olmasin simdi o parayla kendine araba alcakms he bide benim takilarimla araba aldık sürekli onda araba bozuk yaptıracam diyip vermiyor bile cok zoruma gidiyor esime yapılan haksızlıklarr.. Yarın bir gün onlara bakacak olan yine eşim cunku öyle güzel kalbi var ki merhameti var ki herseyi unutur yine gider bakar ama ben unutmıcam aslaa.. Şimdi onlara gidip tavırlarını çözmek istiyorum eşim gitmiyor bayramdan beri gitmedik normalde isterdi gidelim diye ama artık demiyor bana diyo arabayı alalım piknik yapalım sizce zorlasam mı gidelim diye? 
notu ile kapatıldı: Konu başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 347 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Kbrabdk.0 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 396 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,032 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...