0 oy
1,757 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlum hiç durmuyor evde erkenden uyanıp beni mahvediyor hiç birşey yaptırmıyor heryere çıkıyor düşüyor 15 aylık bazen olmuyor dışarı cikarayim diyorum kucağından inmek için kendini yerlere atıyor otobüse biniyorum kendini yere atıp ağlıyor herkes bana bakıyor aileden kim varsa bana acıyor ALLAH yardım etsin sana sen nasıl dayanıyorsun diyorlar evde hep kucakta dışarıda durmuyor yola koşuyor yerinde 1 saniye durmuyor tehlikeli ne varsa oraya gidiyor gören herkes hayretle bakıyor her yerim ağrıyor artık dayanamıyorum oturup ağlıyorum yazık banada yazık :'(kızlar benimki de öyle demeyin öyle bir çocuk yok dünyada ne kendi rahat nede bana rahat veriyor niye böyle yapıyor onada yazık banada :(

26 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Rabbim yardımdın olsun her zorluğun bir güzelliği  vardır annesi sen ona bakki oda sana sen yaşlanınca  baksın  sen çok güçlü bir annesin
tarafından
Inşallah cnm inşallah
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Doktora götürdünüz mü hiç
tarafından
Evet bi sorun yok ama psikiyatriye götürmeyi düşünüyorum
tarafından
Bencede Bi götürün zararı olmaz. Konuşurken odaklanırken nasıl yani tepkileri filan nasıl sürekli bagrıyo mu
tarafından
Hayır cnm bağırmıyor sadece hareket etmek istiyor çok çok zeki bir çocuk çok tehlikeli şeyler yapiyor
tarafından
Ya bu büyüdükçe huyları drğişitiyomuş 2 yaş sendromu filan öyle bişey mi Allah yardımcın olsun
tarafından
Peki aynı şeyler olup bağırması da olsa ne olur benim kızımda aynı bide bagiriyo
+1 oy
(7,163 puan) tarafından
Rabbim selamet versin herkesin imtihanı başka kimisi yavrusu bir adım atabilsin diye servet harcar kimisi de az dur durak bilsin diye oturur ağlar.  Sen yine de can sağlığı dile . Rabbim yardımcın olsun oğluna sağlıklı sukunetler versin inşallah
tarafından
Cnm ben zaten 15 Ay dır katlanıyorum kendine zarar veriyor hep yani ben çocuğum adım atıyor diye ağlamıyorum
(7,163 puan) tarafından
Adım atıyor diye ağlıyorsun demedim bende zaten . Çok hareketli olduğu için seni de kendini de zor soktuğu için dedim
tarafından
Anladım cnm kusura bakma
+1 oy
(4,860 puan) tarafından
Benim oğlumda 8 aylık olcak şimdiden aşırı hareketli ve yaramaz sanırım seninle aynı durumu yaşayacağım Allah kolaylık versin sana canım sabretcez çocuk bizim cocugumuz dayancaz
tarafından
Aynen cnm bu günlere şükür:(((
0 oy
(359 puan) tarafından
Benim kız da aynı beni görmüyorsa duruyor bi güzel oynuyor herkesle ama beni görünce kucağıma gelmek istiyor evde paçama yapışıyor dışarda da yer eoturmak yerde oynamak istiyor aşırı hareketli mi bilemem ama harketli bi çocuk 10 aylık dayanıyorum buna sıkıntı yok ama uykuda da aynı şeyi yapıyor çok uykusu olsa da kendini ordan orya atıyor bi tek sinirlerim bunu kaldırmıyor 
tarafından
Ahamda bizi anlattın:((
(359 puan) tarafından
Öyle gerçekten uyku eğiti mi versem diyorum ben dayanamam aglamasina diye korkuyorum kendi uykusuzkugumu geçtim inan ama o kendini yıpratdıkça hem üzülüyor hem sinirleniyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım üzerine insan suresi oku sürekli nas felak oku dua herşeye ilaç
0 oy
tarafından
Canım Allah korusun da hiç doktora götürdünüz mü? 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canıö benimkide çok hareketli koltukların sehpaları üzerinden inmez sokakta o kadar çok düşüyorki ve oyuncaklar falan da oynamaz.

Küçükken yaramaz olan büyüyünce uysal okur diyorlar bende Bi umut büyüsün diye bekliyorum ☺️
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Benimki fırının düğmelerini çevirir.  Balkon kolunu açar yalın ayak tutup getiririm. Yemeği uyurken yapacak olsam tez uyanır.. Yemeğin altını çok açar çevirir.. Wc nin lavabosunda kafayı vurur. Gelir banada yumruklar :ermm::D  Çok şükür ki oglumdan yiyom dayak..  Çekmecelerde uzun ekmek şişleri taktım.. Elini gevmesin diye.. Banyoda saatlerce iskencede cabası tabikide :) Daha birçok şeyler...

(6,734 puan) tarafından
Rabbim herkese sabırlar versin inşallah banada tabikide.
0 oy
tarafından
Valla aynı beni anlattın ne cizgifilm izliyo ne oturup ne oyuncak oyuncak oynuyo ne oturyo herşeyin tersini yapiyo cok ainirli aynı dediğin gibi cevremdekiler bana aciyo 44 kilo kaldim göz altlarim çöktü çok kötü oldum bı an önce duzelrriler inşallah piskiyatriye götürdüğünde bana da söylermisin tepkisi ne oldu ne yapiyo uyum sağlamaya bsladimi onları bana da soylermisin
tarafından
Tmm cnm haber veririm
0 oy
(255 puan) tarafından
Allah sabir versinde bi pskologa götürmeyi dene istersen hiperaktiflik vardir belki tedavi eder
0 oy
(191 puan) tarafından
Valla bacım benimki 1 yaşında hiç durduğu yok bütün gün ayakta onun peşindeyim mama Sandalyesi ya onda bile ayağa kalkıyor masaya çıkmaya çalışıyor daha ne yapacağım bilmiyorum bir saniye ayıramiyorum gözümün önünden.
0 oy
tarafından
Benimki daha beter kolu kırıldı bacağı kırıldı yandı boğuldu başına hersey geldi ve en kötüsü kimse bana acımıyor beni kötülüyor bakamiyorsun diye 
0 oy
tarafından
Valla benimki öyle diyemem masallah sakindir ama abimin kızını tarif etmissin üç yaşına yaklaştı böyle çocuk gormedim bizde annesine sürekli Allah yardimcin olsun işin çok zor diyoruz 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Doktora götür kuzum hiperaktif olabilir yani açıkçası banada çok söyleyen oluyor kedi annem ve ablam bile dedi ama ben takmadım tabi bizimki ufak mutlaka aynı değildir Rabbim yardımcın olsun inşallah kısa zamanda geçer içinde bulunduğun durum 
0 oy
tarafından
Maşallah annesi eğer ki konuşma yetisi kendini ifade etmeye yeterli değilse bu şekilde davranıyor olabilir İstanbul'da yaşıyorsan eğer ki ücretsiz pedegoklar var akdem Isadem gibi kurumlar hatta Isadem bebegininizi teste tabi tutuyor sonucuna göre sizi bilgilendirip eksiklerinizi gormenizi sağlıyor ekstra almanız gereken tedbir ya da tedavi eğitim vs bilgi veriyor başka illeri bilmiyorum 
0 oy
(418 puan) tarafından
Psikiyatriye götürün mutlaka, çeşitli gelişim testleri yapılır. Belki dikkat eksikliği ve hiperaktivite vardır..
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Pedagoga goturun
0 oy
(111 puan) tarafından
2 nci çocuğum olacak dua ediyorum ablasına çekmesin diye onda çok çektim hala da çekiyorum allah yardımcımız olsun inşallah benim kızım 5 yaşında yeni yeni huylar ediniyor birseye yapma dediğimde nasıl bağırıyor bana bi görsen senin daha çok küçük hele bi büyüsün inşallah benim kız gibi olmaz ergenler gibi hareket ediyor kızım resmen bazen şok oluyorum kalıyorum öyle birşey istediğinde ağlar yemek yemez duş aldirana kadar canım çıkıyor çok hareketli 5 yaşına bastıktan sonra oldu eskiden de olmuyor dü zaten şimdi sana ne filan diyor takmıyor beni hamileyim bide çok üzülüyorum ağlıyorum niye böyle yapıyor diye 
0 oy
(499 puan) tarafından
Hiperaktif olabilir kuzum araştır sakın ıhmal etme. Tum omrune etki eder. Kesinlikle arastır 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 223 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
+5 oy
10 cevap 177 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 491 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 271 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,965 soru

11,281,878 cevap

34,684 kullanıcı

...