0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde (5,324 puan) tarafından
Bazen kızımın yeni dogdugu zamanlara bakıyorum da çok özlüyorum o zamanları. İçimde bı acı sizi da oluyor. Çok sıkıntı çektik açıkçası kızımın bazı sıkıntılarından dolayı ne bebeklini anladı ne de ben anneliğimi. Ama bu günümüze şükürler olsun 13 buçuk aylık oldu bal kızım☺️

Bazen de bı çocuk daha yapsamdiye düşünmüyor değilim ama buna hiç ama hiç hazır değilim ☺️☺️ benim gibi düşünenler var mı?☺️

13 Cevaplar

+1 oy
(3,770 puan) tarafından

Yok aman Allahım yazidiysa bozsun evet ikinci çocuk isterdim güzel olurdu ama yok ne sağlığım el veriyor buna nede sabrımben daha kendime gelemedim kaç senede gelirim odabbekki değil ikinci çocuk mu aman Rabbim olmayanlara versin

Bana birtane yetti arttı şükür .

-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kizimda 13 aylık ve aynı düşünüyorum hamile kalmayı çok istiyorum nasip :) 
(5,324 puan) tarafından
Açıkçası korunma yöntemimiz pek korunma yöntemi değil :)) diyorum yanlışlıkla olsa sürpriz olsa keşke :D
0 oy
(800 puan) tarafından
 Biz daha 17. Günumuzdeyiz Rabbim tüm.istiyenlerede nasip etsin insallah 
(5,324 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ayy bem surekli bakarim hamilelik videolarima fln
(5,324 puan) tarafından
Bende kuzum çok bakarim
0 oy
(880 puan) tarafından
Benim oğlumda 15 aylıktı istiyordum ama korkuyordum bı yandan da bebekligini özlemiştim ama hemn olmaz diye düşünüyordum ilki geç olmuştu biraz neyse o ay hamile olduğumu öğrendim şuan beş aylığım buda oğlan doğumumda oğlum iki buçuk yaşında olacak tam ideal araları çok olmamasi ikisi aynanda büyür çıkar tavsiye ederim canım ❤️
(5,324 puan) tarafından
Yarık damak olarak doğdu.cok sıkıntılar yaşadık beslenmesi nefes alması ile ilgili. 2 ay önce ameliyat oldu o dönemde çok zorluydu. Allahım kimseye yaşatmasın. Çok şükür rahata erdik
(880 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah bidaha yaşatmasın daha önce duymuştum amaliyat işe yarad mi kuzum
(5,324 puan) tarafından
Evet canım şükürler olsun ki
(880 puan) tarafından
Rabbim bidaha yaşatmasın kuzum hep sağlıkla yaninda olsun biriciğin ❤️
(5,324 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(101 puan) tarafından
Daha doğmasını bekliyorum sabırsızlıkla :)
(5,324 puan) tarafından
Sağlıcakla inşallah canım:)
(101 puan) tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
tarafından

Beggggnnnnnnnnnn:D 

Kuzum 9 aylıktı küçük bebek gördükçe içim gitti kalktım yaptm bi tane daha :D 

Şimdi biri 2 yaş 3 aylik diğeri 8.5 aylik:angel:

(5,324 puan) tarafından
Aha gelmiş gözümün iki çiçeği :D
0 oy
(48,459 puan) tarafından
ela kendi resim.ve videolarni izliyo her defasinda yeni görmüş gibi seviyorum cok cabuk büyüyorlar ya.

bebek sevesim geliyo ama.yeni yapasi..gelmiyo ☺️
(5,324 puan) tarafından
Rahata tam ermişken değil mi ☺️
(48,459 puan) tarafından
ermedim ki canim ☺️ Allah acisini yasatmasin bir is yapamıyorum camlar aylardir silinmiyo icim icimi yiyodu hadi dedim sileyim annem gelecek sozde elayi oyalarken silecektim oda ameliyat oldu halsiz kaliyo hemen diyemedim gel diye. elayada bi kova su yaptim bastan uslu uslu oynadi sen odanin ortasina dök suyu ☺️☺️☺️ is mi yaptım is mi beni yapti bilmem
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam bebeğin ameliyat olmuştu kuzm nasıl oldu daha iyi mi damağı sorun yaşıyor musn
(5,324 puan) tarafından
Evet kuzum çok sağol iyileşti şükürler olsun❤️
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ben ben ben ☺️☺️☺️
(5,324 puan) tarafından
Yap bı daha ☺️☺️☺️
(3,458 puan) tarafından
Yapacam azcık daha zayıfloyım da ☺️
(5,324 puan) tarafından
Boy ve kilon kaç bende senin gibi düşünüyorum ya
(3,458 puan) tarafından
Kilom 67 boyum 1.63.
0 oy
tarafından
Evet bebekligini çok özledim ultrason kağıdında ki zamanını mesela şaka bı yana çok şükür Rabbime  kızım şu an 15 aylık ama inan çok zor bi bebek ,ne bebek yapacak hal var ne de ona bakacak hal şu an hiç istemiyorum resmen iliğini somurdu derler ya aynen öyle su saat oldu hala uyuyacak hiç durmuyo  eşim çok cimri isim isim konusundan bahsetmiyorum bile yani hiç istemiyorum bebek tuvalete bile zor giriyorum Allah gönlüne göre versin kuzum
(5,324 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun canim benim ☺️
0 oy
tarafından
Her gun acip bakarim o ilk fotosuna allaha sukrederim her gun fotosunu cekiyorum siraya koyup videosunu yapiyorum ikimize de ani olsun ikinci cocuk meselesine hic girmeyelim canim tek cocuk yeterli o dogum travmami ölene kadar atabilecegimi sanmiyorum bi kere daha doguramam aklimi kaybederim 
(5,324 puan) tarafından
Benimde doğumum çok zordu canım ikinci kez doğum yapacak olursam sezeryan yaparım galiba
tarafından
Bende buyuk konusmim ama sezeryan olurum cabuk toparlandim evet ama ikinma fobisi olustu yeminle
(5,324 puan) tarafından
Valla öyle kuzum
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Ben oğlum 52 aylık olacak eşime bu ne çabuk büyüdü ne acelesi var deyip duruyordum ki şimdi ikinciye hamileyim bir ay sonra da Allah nasip ederse kızım olacak eşim herkese oğlumdan ötürü bu büyümüştü artık sevilmiyordu bizde ikinciyi yaptık deyip dalga geçiyor:))
(5,324 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın ☺️
(2,054 puan) tarafından
Amin hepimizinkini insallh:)

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 614 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
4 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 593 göst.
0 oy
1 cevap 112 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...