0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Fikir anaları şimdi oğluşum daha 2 aylik ama tıkanıklık olduğu için doktor sunnet edelim dedi tabi ben hala agliyorum nasil dayanicam o haline diye de neyse konuya giriyorum hemen bizde dedik ki tum ailece toplanalim teyzeler enisteler dede anneanne falan eşim ve ailesi cagirsak bile tesrif edeceklerini sanmiyorum o yuzden onlari katmiyorum :) yemekli mevlut tarzi bisey yapalim kendi aramizda teyzeleri de diyor ki sende guzel bi kiyafet al oglusuna da mevlut elbisesi tarzi biseyler alalim foto cekimi falan yaptiralim hepimiz bir araya gelmisken bende biraz daha buyusunde oyle yapalim dedim onlarda cok zaman gecmeden anı olarak kalır sicagi sicagina diyorlar viruste gun gectikce artiyor of bilemedim napsak ya biraz daha buyumesini mi beklesek 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yahu sağlığınızdan önemli mi bir iki foto çekip sosyal medyaya koymanın. Gelenlerin hepsi en sevdiğin insanlar hadi bulassa uzulmeyecek misin
tarafından
Digerinden kastin kim veya ne benim ailemde kimse sosyal medya kullanmiyor sadece whatsaaplari var o kadar onda da durum bile paylasmazlar fazla genellemecisin sanki
tarafından
Çağır canım herkesi çağır sen. Ben virüsü vurguladım sen sadece foto çekmek ile ilgili deidigime odaklaniyorsun.
tarafından
Pardonda iyi okumadin galiba kendi aramizda yapicaz dedim arkadas bile cagiricam yazmadim zaten hep bir aradayiz sen durduk yere sosyal medyayi cikardin ortaya ne alakaysa inan senin kadar bizde dikkat ediyoruz
tarafından
Niye safları sıkı mi tutuyorsunuz Corona girmiyor mu araya :)) hadi canım iyi bak kendine Allah a emanet ol bu :))
tarafından
Aksine sosyal mesafeye uyarsan corona girmez araya :)) amin sende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iki aylik bebekte kıyafet kendini bile göstermez senin yerinde olsam beklerim söyle ayaklansin boyu uzasın 3 yaşına gelsin laftan anlasin annesiyle güzel pozlar versin. Sıcağı sıcağına ne alaka sanki cocugun sünnetiyle fotoğrafın arasında bi ilişki olmicak ki :)
tarafından
Evet bende tam olarak bunu demek istiyorum bizimkilere icinde kayboluyo zaten kiyafetin cocugu var diyorlar gorenler :) zaten yorgun olucam iyilesme sureci falan derken ustune bide bu iyice ruh gibi olucam bende buyusun o da anlasin daha guzel olur diye düşünüyorum ama hevesleniyorlar iste kirmadan soylemeye calisiyorum
tarafından
Valla canim dinleme kimseyi çocuğa da eziyet bu sıcakta çocuk sünnet acısına mi ağlasin yoksa o kıyafetlerle yorulduğu için mi ağlasin yazıktır bende 48 günlükken yaptırdım hiç öyle çekim falan olmadi bakalim şuan  2 yaşında seneye belki kardeşiyle birlikte çekim yaptırırız bende suslenirim tutarım ellerinden daha anlamlı ve güzel olur çocuğa gülümse dersin gülümser anneni op dersin öper şimdi iki aylik bebekle çekime verceğin paraya yazik
tarafından
Evet hem sicak hem can acisi iyilesince yapariz ama o da bende yorgun oluruz canim bende senin gibi düşünüyorum hic yoktan farkinda olur birseylerin daha guzel pozlar verebiliriz allah muruvvetlerini de gostersin sana
tarafından
Amin cümlemize inşallah
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Canım oğlum 3 aylık sünnet oldu akşam 18.30 da oldu ertesi gün hiç bir şeyi kalmadı hemen iyileşiyor korkma ben 6 aylık olduğunda en yakın akrabaları çağırıp akşam eğlence yapıp kına yaktık oğluma kaftan giydirdim :) bı hafta sonra da mevlüt yaptım 
tarafından
Ay maşallah paşaya ne güzel sorunsuz atlatmissiniz darisi başımıza bende biraz daha buyusun de oyle yapim diyorum ikimiz icinde kolaylik olur simdi kendi aramizda mevlut yapalim yeter
(12,852 puan) tarafından
Sünnetini ne kadar geç yaptırırsan hem bebek için hem sizin için o kadar zor olur canım hem de geç iyileşir bence yaptır mevlüdünü daha sonra yaptirirsin
tarafından
Minicik geliyo gözüme ne bilim sanki cani cok yanacakmis gibi geliyordu rahatladim cok sukur yorumlardan sonra canim mecbur yaptiricaz haftaya mevludu de yapariz toparlaninca insallah
0 oy
tarafından
Merhaba inşallah kolaylikla atlatirsinz büyüdüğünde daha zor olacaktır sünnet fotoğraf  davet meselesine gelince Hatice Kübra tongarin YouTube videosu var erkek çocukları için izlemenizi canı gönülden tavsiye ederim özet geçmek gerekirse erkeğin peygamber sünneti olması neticesinde pipisine uygulanan islem sünnet etmektir diyor çocuğun cinsel organına uygulanan bu işlemi büyütmenin o organın varlığını çocuğa işlemenin ozellestirerek fotoğraf çekip vs çocuğu gereksiz bu düzene dahil etmenin doğru olmadığını savunuyor bende erkek annesiyim sünnet ettirdim düğün dernek foto yok 1 aylıktı şuan 5 yaşında düşünmüyorum pipisine ozel bir gün aktivite düzenlemeyi belki size de bir yol gösterici olur Hatice hanımin düşünceleri çok güzel tavsiye ederim
tarafından
Amin inşallah canim aaa gercekten mi bakayim hemen canim cok tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 132 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Doruk Hatice (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 235 göst.
30 Ekim 2021 Moda kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 66 göst.
14 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,636 cevap

34,705 kullanıcı

...